Koalicja Europejska przegoniła PiS. Najnowszy SONDAŻ

| Aktualizacja:

Jeśli wybory do Parlamentu Europejskiego odbyłyby się w najbliższą niedzielę, to wygrałaby Koalicja Europejska, wynika z sondażu Instytutu Badań Spraw Publicznych.

wróć do artykułu
  • ~Honk Honk
    (2019-05-10 10:05)
    Sondażom newsweeka można ufać tak samo jak informacjom w TVP czy w TVN xD
  • ~Propaganda nie sondaż
    (2019-05-10 10:08)
    Liste z nazwiskami ludzi do odpytania sam fox układał?
  • ~AleJakTo?
    (2019-05-10 10:10)
    Ale jak to? Lud przestał cenić to, czym go obdarowuje Najwyższa Osoba w Partii?
  • ~anty_błazen
    (2019-05-10 10:12)
    Przecież to nie sondaż a zwykły komunikat PR-owy... "Instytutu Badań Spraw Publicznych", nazwa łudząco podobna do Instytutu Spraw Publicznych, sprawdźcie kto za tym stoi.
  • ~Batko
    (2019-05-10 10:14)
    Newsweek red. Lis ,i sprawa JASNA. Bidulek poprawia sobie samopoczucie. Prawda PiS-39,9% poparcia ,PO- 29%,Kukiz15-11% ,Konfederacja-9%,Wiosna- 6%,reszta to plankton.
  • ~w
    (2019-05-10 10:15)
    Trolle z PiS zawiedzione wynikami sondażu. Nie martwcie się za chwilę CBOS ogłosi swoje wyniki gdzie to PiS będzie miał znaczącą przewagę i będzie mogli sobie poużywać.
  • ~Kacyk
    (2019-05-10 10:29)
    Głosować na nas, a nie przeszkadzać!
  • ~Joanna olsztyn
    (2019-05-10 10:31)
    Przecież dla ludzi inteligentnych to sprawa oczywista. Jeśli ktoś pluje na Unię. Nazywa unijną flagę szmatą. Chcę by Polska opuściła Unię. To na takiego kogoś się nie głosuje i tak zrobi większość mądrych Polaków.
  • ~zin
    (2019-05-10 10:36)
    ludziomPISu nie mozna ufac nie dawno krytykowali Unie teraz bardzo ja polubili A moze te uzgodnienia z wlochami tak wplynely na nich
  • ~TTT~
    (2019-05-10 10:44)
    Jaka znowu Koalicja Europejska ? Ta nazwa to następne kłamstwo. Toż to następcy euro-azjatyckiej bolszewii. Wykorzystują niewiedzę młodych oraz głupotę i obojętność starszych.
  • ~proszę
    (2019-05-10 10:48)
    Sondaż IBSP dla Newsweeka: Rada programowa IBSP: Monika Płatek, Andrzej Rychard, Józef Pinior, Henryka Bochniarz, Włodzimierz Cimoszewicz, Magdalena Środa, Adam Rotfeld. Znalezione w internecie... xD
  • ~adamada
    (2019-05-10 10:50)
    dzisiaj wielki dzień Tusk odbiera nagrodę człowieka Gazety Wyborczej. Po wiekopomnym wystąpieniu sondaże zadrzały. I proszę nie kpic
  • ~Aries
    (2019-05-10 10:50)
    Przebiegłe belzebubki wymyśliły nazwę - Koalicja Europejska. Aby zakodować w pewnych ograniczonych łbach że pokomunisci to prawdziwi europejczycy a pisowcy przybyli tu z przestrzeni międzyplanetarnej albo z bieguna południowego.
  • ~pat
    (2019-05-10 10:51)
    Człowiek Zwany Koniem by się uśmiał
  • ~konkret
    (2019-05-10 10:52)
    Cieszę się, że ugrupowanie faktycznie zmierzające do wyprowadzenia Polski z UE przestało być liderem sondaży.
  • ~fgfd
    (2019-05-10 10:54)
    Zrobione w redakcjach TVN, GW i radiu Tłok FM
  • ~echosonda~
    (2019-05-10 10:59)
    Mój sondaż wykazuje kolejność odwrotną.
  • ~Jaś
    (2019-05-10 11:02)
    Nic z tego,wygra PIS,my za granica tez glosujemy
  • ~Agat
    (2019-05-10 11:06)
    Dla mnie PiS jest póki co jedyną odpowiednią opcją która powinna sprawować realną władze. Ma osiągnięcie w gospodarce nie zamiata afer pod dywan o czym świadczy afera z misiewiczem czyli potrafią rozliczać swoich. Walczy o reparacje dla naszego kraju za zniszczenia w czasie II wojny światowej. W przeciewieństwie do PO,PSL,SLD. Teraz przecież wychodzi na jaw jak za PO przyzwalano na wyłudzanie VAT. Tak wyglądały ich rządy że mieliśmy najdroższe stadiony i autostrady w europie. Na dodatek ta "opozycja" chce sparaliżować państwo wzniecając niepokoje np strajki nauczycieli lub wykorzystując do tego osoby niepełnosprawne. Pamietacie jak za rządów SLD i PO było dwu cyfrowe bezrobocie? Chcecie aby to wróciło? Mało tego członkowie koalicji europejskiej popierają ACTA 2. Na ludzi od Korwina też radzę uważać bo są prorosyjscy. Tu mówią że są za wolnym rynkiem, a z kolei popierają Putina, który z kolei popiera Maduro skrajnego komuniste z Wenezueli. Dziwna mieszanka
  • ~my promise is :
    (2019-05-10 11:09)
    Jeśli PO i jej Korpus Odwodowy dojdzie w Polsce do władzy przy pomocy użytecznych ,cierpiących na amnezję wyborców - idiotów, to ja będę się wstydził że pochodzę z Polski i wyjadę stąd na stałe.

Może zainteresować Cię też: