Rząd reaguje na rewelacje z książki byłego rzecznika banku: Morawiecki nie otrzymał odprawy

Mateusz Morawiecki nie otrzymał odprawy po odejściu ze stanowiska Prezesa Banku Zachodniego WBK; wszelkie informacje odnoszące się do stanu majątkowego premiera są umieszczone w publicznie dostępnych oświadczeniach majątkowych - podał w piątek CIR.

wróć do artykułu
  • ~dr Ho
    (2019-05-10 12:04)
    Temu rzecznikowi banku chyba Morawiecki nacisnął na odcisk.
  • ~sic.
    (2019-05-10 12:05)
    PiS ta same lajdactwo, klamstwo, przekrety - coz tych przekretow pisowskich im dalej tym bedzie wiecej ...
  • ~Jaro
    (2019-05-10 12:09)
    Akurat adopcję dzieci można zapisać Długiemu Nosowi na plus. I nie widzę tu żadnego przekroczenia granic. Jeśli chciał zachować to w tajemnicy (?), to nie powinien bawić się w politykę.
  • ~Z
    (2019-05-10 12:09)
    NIE ma POmiluj dla pieniedzy nie maja zadnych skrupulow.Az trudno uwierzyc jak sie miedzy soba naparzaja i do czego sa zdolni.
  • ~PiS = POLEXIT
    (2019-05-10 12:18)
    Panie Dworczyk, czekamy na Pańską reakcję w sprawie łajdackich insynuacji pana Sellina i małopolskiej kurator oświaty w sprawie rzekomego udziału nauczycieli w alarmach bombowych. Dopóki pan się nie wypowie i tego nie potępi - proszę MILCZEĆ w sprawach etycznych, bo nie ma pan żadnego tytułu aby zabierać głos na takie tematy.
  • ~antyPiterek
    (2019-05-10 12:28)
    w ramach restytucji mienia postkomunistycznego odarto premiera Morawieckiego i jego rodzine z prywatnosci
  • ~Kalder
    (2019-05-10 12:42)
    Na czym polega atak? Ja to zapisuję na plus, może jedyny
  • ~emeryt 10
    (2019-05-10 12:43)
    Szef KPRM chyba nie lubi premiera skoro informację o szlachetnym geście premiera i jego żony uznał za łajdactwo ?
  • ~CECYLIAN
    (2019-05-10 12:46)
    "łajdactwem" to popisują się ostatnio pisowskie kacyki szczując na nauczycieli że rzekomo stoją za alarmami bombowymi... Kto sieje wiatr, zbiera burzę, pisowskie łajdaki!
  • ~Koperta zasobnie wygladajaca.
    (2019-05-10 12:47)
    Adopcje zaliczam do jego pozytywow .Reszta jest lajdactwem !Ale lajdactwo uwiarygadnia w oczach prezesa..,Lajdak ,lajdakiem ,lajdactwo ,lajdactwem w Przesteczosci i Szubrawczosci.
  • ~Nickiewicz
    (2019-05-10 12:47)
    Ten lajdak powinien dostac wilczy bilet. Zaden porzadny chlowiek nie powinien mu nigdy nie dac pracy ani nie podac reki. Najpodlejsze lajdactwo jakie mozna sobie wyobrazic!!
  • ~Edek
    (2019-05-10 13:06)
    Zwyczajne łajdactwo. Gdy nie ma się argumentów, to obrzuca się innych błotem.
  • ~Anna
    (2019-05-10 13:14)
    Tzn że jest bardzo dobrym człowiekiem.Stac go może podzielić się z innymi,dać szczęście potrzebującym dzieciom.Panie Premierze,jest Pan wielki!
  • ~Jakoś mi go nie żal
    (2019-05-10 13:24)
    Wdepnął, to się przykleiło.
  • ~Marek J.
    (2019-05-10 13:41)
    Czynem niezwykle szlachetnym i z ducha chrześcijańskim jest adopcja dzieci i stworzenie dla nich pełnej Rodziny. Tu szacunek dla premiera. Ale za to, co robi dla Polski, izolując nas od demokratycznego prawa, od państw Zachodu, przywracając post-PRL-owski porządek 30 lat od upadku PRL, niszcząc podstawowe więzi między Polakami - należy mu się Trybunał Stanu i właściwe miejsce w historii Polski.
  • ~Homofob Ignac W.
    (2019-05-10 13:42)
    Pan Morawiecki prawdopodobnie jak kazdy homokseksualista ozenil sie z kobieta tylko dla publicznego zatarcia jego seksualnej dewiacji. Dzieci kobiecie nie zrobil, bo czuje wstret do kobiet. W zachodnich krajach homoseksualisci tez moga dzieci adoptowac !
  • ~Mark Twain
    (2019-05-10 13:45)
    Jeśli "sprawa" adoptowanych dzieci była jedyną z ujawnionych publicznie na temat premiera, to jest to niezwykłe ******** i świadczy o wyjątkowej złośliwości i braku zwykłych cech człowieczeństwa osoby ujawniającej. Jeśli nie była jedyną, to tą akurat informację należało pominąć.
  • ~mar
    (2019-05-10 13:47)
    A czy Dziadek w Wermachcie to przypadkiem nie czepianie się rodziny panie jakiś tam ? Dla jasności Nie należe i nie jestem sympatykiem ,żadnej partyjki tylko śmieszą mnie takie i podobne obwieszczenia a samemu się nie pamięta jak to wygląda dzisiejsze życie polityczne i ile to razy padają takie czy inne słowa z dwóch stron
  • ~~wyborca
    (2019-05-10 13:52)
    ~widzicie jaki morawiecki szlachetny...szkoda dzieci bo ich tez oszukuje
  • ~nie kłamię jak premier
    (2019-05-10 13:59)
    Gdyby PIS był pro Europejski a Morawiecki prawdziwym chłopem to mogliby być dumni tak samo jak EUROPEJCZYCY adoptujący dzieci w tym polskie.