Rząd reaguje na rewelacje z książki byłego rzecznika banku: Morawiecki nie otrzymał odprawy

Mateusz Morawiecki nie otrzymał odprawy po odejściu ze stanowiska Prezesa Banku Zachodniego WBK; wszelkie informacje odnoszące się do stanu majątkowego premiera są umieszczone w publicznie dostępnych oświadczeniach majątkowych - podał w piątek CIR.

wróć do artykułu
  • ~Kapitan ŻW.
    (2019-05-10 14:02)
    Pan Premier Morawiecki to największy sukces naszego rządu I Polski !!
  • ~Jenerał McZek
    (2019-05-10 14:11)
    1. jeśli adopcja dzieci jest czynem chwalebnym - to po co ta cała burza (napisano dobrze o premierze); 2. jeśli adopcja dzieci byłaby czynem nagannym - to również: po co ta cała burza (dziennikarze i pisarze powinni ujawniać rzeczy naganne); 3. politycy muszą się liczyć z tym, że z racji funkcji ich dane wrażliwe (stan zdrowia, sprawy zawodowe, sprawy osobiste) będą na widoku i pod kontrolą społeczeństwa. Podsumowując: w żadnym wypadku nikt nie powinien się oburzać na podanie chwalebnej prawdy o polityku.
  • ~mama72
    (2019-05-10 14:26)
    no co, dziadek z werhmachtu nie kłuł w oczy, panie Dworczyk? ale tak na marginesie - ty było absolutne ********* co zrobił ten rzecznik banku. pewnie Morawiecki jako prezes go nie docenił, więc się facet zemścił. tylko czy na pewno na swoim byłym szefie? nie lubię Morawieckiego, bo jest kłamczuchem i banksterem ale dzieci powinny być poza sferą publiczną
  • ~xail
    (2019-05-10 14:33)
    to premier oszukła nie mówiąc że ma dwoje adoptowanych
  • ~Anna
    (2019-05-10 14:34)
    Ten były rzecznik banku powinien po prostu siedzieć. Chyba nawet RODO daje możliwość ukarania go. Ów były rzecznik banku oraz "Super Express" (oraz wszyscy, którzy "oburzeni" zalinkowali wspomniany artykuł) powinni się zrzucić na sowite odszkodowanie dla dzieci pp. Morawieckich. Tak spore, by mocno odczuli je po kieszeni.
  • ~internautka 50+
    (2019-05-10 14:49)
    To tylko należy podziwiać p premiera. Problem tkwi w tym jak odbiorą to dzieci.
  • ~Titju-uk
    (2019-05-10 14:54)
    Znowu glupstwem probuje sie odciagnac uwage od rzeczy waznych w tej ksiazce. A waznym tam np. jest to, ze premier jest niewiarygodnie pazerny na pieniadze.
  • ~rychu
    (2019-05-10 14:56)
    bardzo mnie cieszy ze Dworczyk tak ocenia postepowanie Mateuszka - "zwyczajne łajdactwo" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Rew
    (2019-05-10 15:02)
    Niezależnie od tego jakie były przyczyny ujawnienia szczegółów ,dotyczących dzieci pt Morawieckiego oraz tego kto to zrobił i na czyje polecenie uważam że, wszystkich decydentów z obu stron walki politycznej obowiązują pewne zasady które są NIEPRZEKRACZALNE.W polityce znane są przypadki prowokacji wywoływanej równocześnie prze atakowanych jak też atakujących ale wplątywanie w to dzieci to objaw najwyższej arogancji , chamstwa i wręcz zwykłego zwyrodnienia moralnego i intelektualnego.Ludzie którzy za takimi zachowaniami stoją powinni być skazani na INFAMIĘ SPOŁECZNĄ I ZAWODOWĄ.
  • ~cokroktopisipisipis
    (2019-05-10 15:03)
    Specyficzne poczucie humoru Dworczyka /porażające, szokujące itp itd/, jest szeroko znane od czasu pracy w MONie pod światłym kerownictwem Antka.
  • ~kotlet
    (2019-05-10 15:08)
    jakie sie idzie do polityki to albo zeby ukryc swoje przekrety albo zeby skonczyc studia tylko nie wiadomo jak lub sie wzbogacic
  • ~Norymberdzki
    (2019-05-10 15:25)
    Panie Dworczyk ! A książka "Dzieci resortowe" jest w porządku, bo to napisał ktoś dla którego PIS jest świętością . To jest też polityka.
  • ~JGK
    (2019-05-10 15:26)
    CZY W INTERESIE ADOPTOWANYCH DZIECI leży otrąbienie tego faktu na całą Polskę??? A może te dzieci N I E W I E D Z I A Ł Y, że są adoptowane, albo nie chcą żeby wiedzieli inni!!! Takie "wyjawienie" to odrażające, nieludzkie chamstwo.
  • ~bartyzel
    (2019-05-10 15:27)
    zal mi tych ludzi ktorzy tutaj atakuja premiera, banda POmatolow i tzw Nowoczesnej nie ma szacunku do nikogo nawet do siebie samego, a pan Gajdzinski w biznesie jest spalony, nikt nie bedzie chcial go zatrudnic bo nie mozna mu wierzyc, za pare groszy to sprzeda kolegow
  • ~sanczez
    (2019-05-10 15:29)
    Pan Dworczyk zapomniał się oburzyć na książkę "Resortowe dzieci" - ale jeśli jest człowiekiem honoru, ma jeszcze szansę. Czekamy panie Dworczyk - kim Pan jest?
  • ~Szkodaslow
    (2019-05-10 15:29)
    Polityka Morawieckiego codziennie atakuje moja rodzine wiec wcale mu nie wspolczuje, ze zaatakowano jego rodzine.
  • ~bury
    (2019-05-10 15:45)
    Rzecznika ogolić, z pieniędzy też, i POgonić w siną dal.
  • ~Ala Bama
    (2019-05-10 15:46)
    Z moich obserwacji wynikało, że opcja różańcowo-socjalistyczna z gnomem na czele czyta tylko nalepki na browarku, Żywoty Świętych “Jak Lech poleciał do nieba” i ruskie gazetki "Życie Moskwy", "Odnaja Prawda". No ale się myliłem, czytają też giermański der dziennik. Dobrze, że jest pisany po polsku - bo opcja pedo-kato z językami na bakier. Chętnie by czytali węgierskie orbanowskie reżimowe piśmidła, ale blokada językowa nie do pokonania.
  • ~ole
    (2019-05-10 16:38)
    W wypadku stracilem Zone a6 lat pozniej w kolejnym wypadku corke. Nieszczescie boli i pozostaje jedynie sie z tym pogodzic. Podlosc ludzka boli jeszcze bardziej, bo brak na nia sensownego wytlumaczenia. Reakcja Pana Premiera pokazala ze jest " wielki ".
  • ~Winn
    (2019-05-10 16:40)
    To nie chodzi o to ze ktos adoptuje dzieci tylko o to ze jakis lajdak to upublicznia bez zgody zainteresowanych.