Rząd reaguje na rewelacje z książki byłego rzecznika banku: Morawiecki nie otrzymał odprawy

Mateusz Morawiecki nie otrzymał odprawy po odejściu ze stanowiska Prezesa Banku Zachodniego WBK; wszelkie informacje odnoszące się do stanu majątkowego premiera są umieszczone w publicznie dostępnych oświadczeniach majątkowych - podał w piątek CIR.

wróć do artykułu
  • ~dezert
    (2019-05-10 16:41)
    takego Gajdz..inskiego w innym panstwie (IRAK) przywiazano by za nogi do policyjnego auta i wio.... przez miasto pelne gapiow daleko na teren pustynny!tylko w taki sposob natychmiast skoncza sie haniebne ataki i upublicznianie swinstw wymierzonych w druga osobe ! tyle w temacie tego chama .
  • ~seven
    (2019-05-10 17:04)
    Jaka "gazeta" lub "portal" - takie i komentarze .(-)
  • ~Delta
    (2019-05-10 17:14)
    Morawieckiego trudno obrzucić łajnem, bo to najbardziej energiczny premier od czasu Buzka. Oczywiście, że nie wszystko jest dla wszystkich korzystne, ale po ośmiu latach stagnacji i afer, klaruje się jakaś strategia. A skoro nie da się normalnie, trzeba uderzyć w rodzinę.
  • ~hmm
    (2019-05-10 17:16)
    po co milioner adoptuje 2 dzieci majac już 2???
  • ~mordechaj
    (2019-05-10 17:33)
    Sprawa dzieci M. Morawieckiego to pijarowa ustawka, by wzruszyć elektorat i odciągnąć uwagę od spraw WAŻNYCH. Problem jest inny i pytanie jest inne. Oto one: dlaczego pan Mateusz Morawiecki zarejestrowany został przez Biuro Studiów SB jako "Osoba Zabezpieczona" SB ? Historycy bliscy PiS panowie Gontarczyk i Cenckiewicz twierdzili zawsze, że "Osoby Zabezpieczone" to była NAJGROŹNIEJSZA agentura SB. PiS nie da rady wykręcić się od tego WAŻNEGO tematu.
  • ~wikros
    (2019-05-10 17:41)
    Łajdactwo to o wiele za delikatne określenie na to...
  • ~turman
    (2019-05-10 17:44)
    Uważam, że ta sprawa powinna być napiętnowana a gazeta pozwana.
  • ~agent
    (2019-05-10 18:12)
    w Polsce takich szmat mnostwo .Probowali nawet dzieciom uniemozliwic egzaminy i matury nie tylko strajkiem ale ni bombami .Hej wy tam obłąkani ,co dzieci wam zrobiły? Nie macie za grosz przyzwoitosci tak jak stefek niesioł ,tamten karmił dzieci szczawiem i mirabelkami ,wy bombami a vincentemu brakło piniędzy .Oto armia zbawienia ! WYPAD Z kraju do una !
  • ~wrona33
    (2019-05-10 18:22)
    Mam nadzieję, że polacy zbojkotują zarówno tę "gazetę" jak i książkę.
  • ~star
    (2019-05-10 18:26)
    Prawdziwy Polak powinien zbojkotować ten "super" express!!!
  • ~Murem za Premierem
    (2019-05-10 18:26)
    Ludzie! wszystko ma swoje granice!
  • ~macho
    (2019-05-10 18:28)
    jest Pan wielki Panie Premierze a dziennikare to hieny powinni odpowiadać przed sądem rodzinnym
  • ~Edgar
    (2019-05-10 18:30)
    Powinna być kara, dla autora książki, wydawcy, brukowca perfidnego, który się tego dopuścił. Te hieny bez kręgosłupa moralnego powinny przekazać pieniądze na domy dziecka
  • ~matka
    (2019-05-10 18:40)
    Bardzo nieludzkie zagranie ze strony tego całego Gajdzińskiego! Mam nadzieję, że nie będzie mógł spać w nocy...
  • ~121 sort
    (2019-05-10 20:24)
    ten morawiecki, to taka mala, zwykla swinia! Taki komunista PRL. Znam ich.Pamietam:) Niczym nieodbiegaod np.Jaroszewicza. No moze Jaroszewicz byl madrzejszy.
  • ~Seitan
    (2019-05-10 20:31)
    A dziadek Tuska to nie rodzina?
  • ~krystek
    (2019-05-10 20:38)
    trzeba byc podlym czlowiekiem zeby oczerniac premiera to jest najleprzy premier bo wyrwal zrak zlodziei ktorzy okradali nasz kraj i ludzi dzis widac jak sie zaczeli wysypywac te wszystkie nieudacznicy ktorzy sluzyli obcemu kapitalowi ,premier jest wzorem jako glowa rodziny ipanstwa ale znajda sie tacy ktorym wniesmak ze wychodzimy naprosta ,bo oni woleli byc pod butem obcych bo nie kochaja swojego kraju
  • ~Gadziński
    (2019-05-10 21:13)
    Poznałem Gajdzińskiego w gazecie „Miliarder”. Chorobliwie ambitny, cyniczny pener! Skrzywdził Bogu ducha winne dzieci. Wyjątkowo podły szczur! Ten typ od początku miał mentalność brukowca.
  • ~swe
    (2019-05-10 21:17)
    Bielecki wziął odprawę w odróżnieniu od premiera Morawieckiego Oto Klasa
  • ~velton
    (2019-05-10 21:23)
    Ohydne szkalowanie premiera. Opozycja wszystko jak widzę robi byle tylko osłabić pozycję Morawieckiego i PiSu. Ale to im się nie uda. Każdy normalny człowiek widzi ile dobrego dla kraju zrobiła ekipa Morawieckiego.