Jeśli PiS wygra jesienne wybory, przejmie media prywatne? Debata Schetyny i Snydera

| Aktualizacja:

O potrzebie obrony niezależności mediów oraz poprawy jakości dziennikarstwa w Polsce i w USA, tak, by w przestrzeni publicznej, zwłaszcza w internecie, było mniej "fake newsów", a więcej prawdy mówili w piątek lider PO Grzegorz Schetyna oraz amerykański historyk Timothy Snyder.

wróć do artykułu
  • ~AntyDziennik
    (2019-05-12 23:13)
    Einmal mit einem Sichel, einmal mit einem Hammer, schlagen wir diese PO-Heidentum !
  • ~Stanley
    (2019-05-11 11:50)
    Nikt zębatemu drugi raz nie zaufa nawet wyborca PO, zawsze straszył bo tylko to potrafi, nawet na ostatnim przesłuchaniu komisji vat straszył że niedługo to on będzie przesłuchiwał. Za grosz skromności to zgubiło już dawno PO
  • ~Jurek - wyborca PO i fan Grzegorza Schetyny
    (2019-05-11 10:52)
    O Q...a, jesli PiS wygra jesienne wybory, to nastapi czteroletnia susza i polskie rzeki i jeziora wyschna !
  • ~alli
    (2019-05-11 08:06)
    PIS to jedyna władza która dba o Polskę i polaków, PO jedynie dba o swoje interesy a to są interesy Niemiec i Francji
  • ~Grześ krótka apamięć
    (2019-05-11 07:54)
    a Rzepę pamietasz jak Graś z Hajdarowiczem na cmentarzu zabijali ?
  • ~Barbara
    (2019-05-11 07:51)
    Czas rozliczyć Platformę Obywatelską za wszystko zło , które uczynili dla Polski ,za swoich Rządów.
  • ~E.A
    (2019-05-11 07:19)
    POPULISTA Schetyna chce likwidować populizm ,ciekawe.
  • ~Hgw
    (2019-05-11 06:10)
    Czas najwyższy zrobić porządek w zagranicznych mediach, to co wyprawiają wola o pomstę do nieba, za podawanie nieprawdziwych informacji kara finansowa!!!!
  • ~W
    (2019-05-11 05:34)
    Spotkanie dwoch typkow ogarnietych nienawiscia do swoich wlasnych wspolobywateli ktorzy wybrali wladze swoich panstw w demokratycznych wyborach. I w USA I w Polsce sytuacja jest identyczna - oderwani od koryta nie moga pogodzic sie z porazka.
  • ~^/\^
    (2019-05-11 01:53)
    Kto jak kto, ale Partia Obciachu wie najlepiej, jak się przejmuje gazety — graśując nocą przy śmietniku :)
  • ~głos pospólstwa
    (2019-05-10 23:36)
    Jeśli PiS wygra wybory, krowy przestaną dawać mleko, kury znosić jajka.
  • ~neo
    (2019-05-10 22:13)
    Discovery kupiło TVN za 17,6 mld USD co daje ca 65 mld złotych czyli 1/6 budżetu państwa. jak sobie ktoś wyobraża przejecie kompleksu medialnego za taką kwotę? Pani ambasador tupnie i skończą się PiSu sny o potędze.
  • ~eu
    (2019-05-10 21:44)
    Jak chcesz ukarac Polaka to daj mu wladze
  • ~KRYSTEK
    (2019-05-10 21:31)
    szrek wszystko co POLSKIE OD WRECE OBCEMU KAPITALOWI BO ONI NIEPOTRAFIA RZADZIC TYLKO OKRADAC LUDZI CIEZKO PRACUJACYCH I SPRZEDAC WSZYSTKO POLSKI NIE MA BYC TYLKO PODNOZKIEM APOLACY NIEWOLNIKAMI TO IM SIE MARZY ALE POLACY NIE GESI SWOJ JEZYK ZNAJA I HISTORIE ZE NIE POZWOLA ABY NAS PONIZANO SSZREK WEZ SWOJA PLATFORME I PLYN NA WYSPE TAMJEST CICHO I NIKT CI NIE BEDZIE PRZESZKADZAL TWOICH BREDNI TYLKO WIATR IDESZCZ MOZE BEDZIE CI PRZYCHYLNE ALBO ZMYJE WAS BYSCIE GLUPOT NIE MOWILI
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-10 21:26)
    Ale co to jest Populizm? Czy Polska może zastosować regulacje medialne z np Niemiec?
  • ~Naparstek
    (2019-05-10 21:18)
    Jak wygra Platforma Obywatelska, to wszystkich działaczy PiS wsadzą do więzień. - Porzecież nie jeden raz do wielu z obecnej władzy, jak też do aktywnych dziennikarzy, którzy popierają PiS - w mediach krzyczą: BĘDZIESZ SIEDZIAŁ ! (Gdyby nie było demokracji - tak krzyczeć w mediach by nie mogli ).
  • ~adamee
    (2019-05-10 21:15)
    To tak, jakby Trynkiewicz brał udział w Okrągłym Stole o przyszłości Oświaty.
  • ~er34
    (2019-05-10 21:10)
    Schetyna już drży. Tusk Vision Network im się skończy.
  • ~sd2017
    (2019-05-10 21:08)
    No nie idzie tak suche gardło słuchać tego naczelnego kretyna PO=lactwa !
  • ~OBŁUDNIK POspolity
    (2019-05-10 21:07)
    trzeba wierzyć GRZEGORZOWI DYNDALE wie co mówi robił to z Tuskiem pod czas rządów ich partii ,ale GRZEGORZU DYNDAŁO TOBIE DO POLITYKI TOBIE KURY SZCZAĆ PROWADZAĆ

Może zainteresować Cię też: