Jeśli PiS wygra jesienne wybory, przejmie media prywatne? Debata Schetyny i Snydera

| Aktualizacja:

O potrzebie obrony niezależności mediów oraz poprawy jakości dziennikarstwa w Polsce i w USA, tak, by w przestrzeni publicznej, zwłaszcza w internecie, było mniej "fake newsów", a więcej prawdy mówili w piątek lider PO Grzegorz Schetyna oraz amerykański historyk Timothy Snyder.

wróć do artykułu
  • ~OBŁUDNIK POspolity
    (2019-05-10 21:07)
    trzeba wierzyć GRZEGORZOWI DYNDALE wie co mówi robił to z Tuskiem pod czas rządów ich partii ,ale GRZEGORZU DYNDAŁO TOBIE DO POLITYKI TOBIE KURY SZCZAĆ PROWADZAĆ
  • ~Escher
    (2019-05-10 20:54)
    Jeśli wygra PO to przejmie wszystko, a konstytucja będzie papierem toaletowym.
  • ~sd2017
    (2019-05-10 21:08)
    No nie idzie tak suche gardło słuchać tego naczelnego kretyna PO=lactwa !
  • ~Pola
    (2019-05-10 21:05)
    Pamiętacie co działo się za PO? Napad na Wprost podsłuchy i inwigilacja dziennikarzy( Rymanowski Ziemiec) Wejście do tzw. Komora i bicie kibiców za hasła na temat Tuska długo można wymieniać Nic tylko zwykła hipokryzjap
  • ~er34
    (2019-05-10 21:10)
    Schetyna już drży. Tusk Vision Network im się skończy.
  • ~adamee
    (2019-05-10 21:15)
    To tak, jakby Trynkiewicz brał udział w Okrągłym Stole o przyszłości Oświaty.
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-10 21:26)
    Ale co to jest Populizm? Czy Polska może zastosować regulacje medialne z np Niemiec?
  • ~KRYSTEK
    (2019-05-10 21:31)
    szrek wszystko co POLSKIE OD WRECE OBCEMU KAPITALOWI BO ONI NIEPOTRAFIA RZADZIC TYLKO OKRADAC LUDZI CIEZKO PRACUJACYCH I SPRZEDAC WSZYSTKO POLSKI NIE MA BYC TYLKO PODNOZKIEM APOLACY NIEWOLNIKAMI TO IM SIE MARZY ALE POLACY NIE GESI SWOJ JEZYK ZNAJA I HISTORIE ZE NIE POZWOLA ABY NAS PONIZANO SSZREK WEZ SWOJA PLATFORME I PLYN NA WYSPE TAMJEST CICHO I NIKT CI NIE BEDZIE PRZESZKADZAL TWOICH BREDNI TYLKO WIATR IDESZCZ MOZE BEDZIE CI PRZYCHYLNE ALBO ZMYJE WAS BYSCIE GLUPOT NIE MOWILI
  • ~Naparstek
    (2019-05-10 21:18)
    Jak wygra Platforma Obywatelska, to wszystkich działaczy PiS wsadzą do więzień. - Porzecież nie jeden raz do wielu z obecnej władzy, jak też do aktywnych dziennikarzy, którzy popierają PiS - w mediach krzyczą: BĘDZIESZ SIEDZIAŁ ! (Gdyby nie było demokracji - tak krzyczeć w mediach by nie mogli ).
  • ~eu
    (2019-05-10 21:44)
    Jak chcesz ukarac Polaka to daj mu wladze
  • ~^/\^
    (2019-05-11 01:53)
    Kto jak kto, ale Partia Obciachu wie najlepiej, jak się przejmuje gazety — graśując nocą przy śmietniku :)
  • ~głos pospólstwa
    (2019-05-10 23:36)
    Jeśli PiS wygra wybory, krowy przestaną dawać mleko, kury znosić jajka.
  • ~W
    (2019-05-11 05:34)
    Spotkanie dwoch typkow ogarnietych nienawiscia do swoich wlasnych wspolobywateli ktorzy wybrali wladze swoich panstw w demokratycznych wyborach. I w USA I w Polsce sytuacja jest identyczna - oderwani od koryta nie moga pogodzic sie z porazka.
  • ~neo
    (2019-05-10 22:13)
    Discovery kupiło TVN za 17,6 mld USD co daje ca 65 mld złotych czyli 1/6 budżetu państwa. jak sobie ktoś wyobraża przejecie kompleksu medialnego za taką kwotę? Pani ambasador tupnie i skończą się PiSu sny o potędze.
  • ~E.A
    (2019-05-11 07:19)
    POPULISTA Schetyna chce likwidować populizm ,ciekawe.
  • ~Jurek - wyborca PO i fan Grzegorza Schetyny
    (2019-05-11 10:52)
    O Q...a, jesli PiS wygra jesienne wybory, to nastapi czteroletnia susza i polskie rzeki i jeziora wyschna !
  • ~Barbara
    (2019-05-11 07:51)
    Czas rozliczyć Platformę Obywatelską za wszystko zło , które uczynili dla Polski ,za swoich Rządów.
  • ~alli
    (2019-05-11 08:06)
    PIS to jedyna władza która dba o Polskę i polaków, PO jedynie dba o swoje interesy a to są interesy Niemiec i Francji
  • ~Grześ krótka apamięć
    (2019-05-11 07:54)
    a Rzepę pamietasz jak Graś z Hajdarowiczem na cmentarzu zabijali ?
  • ~Hgw
    (2019-05-11 06:10)
    Czas najwyższy zrobić porządek w zagranicznych mediach, to co wyprawiają wola o pomstę do nieba, za podawanie nieprawdziwych informacji kara finansowa!!!!