Polska drugim najbardziej homofobicznym krajem UE. "Skala przemocy jest porażająca, a rząd dolewa oliwy do ognia"

Polska po raz trzeci zajęła przedostatnie miejsce wśród krajów UE w rankingu ILGA Europe analizującym poziom równouprawnienia osób LGBT. Za Polską wśród unijnych krajów już tylko Łotwa - informuje Kampania Przeciw Homofobii.

wróć do artykułu
  • ~Dete
    (2019-05-13 14:18)
    typowe Polactwo, zacofanie.
  • ~Se.
    (2019-05-13 14:18)
    Super lokata,Polska to normalność.
  • ~Urus
    (2019-05-13 14:22)
    Ten ranking pokazuje że nie zawsze warto być pierwszym. A tak przy okazji, może przestalibyście nazywać homofobami normalnych ludzi.
  • ~olaf
    (2019-05-13 14:25)
    Czy żyjąc w wolnym i demokratycznym kraju mam prawo czuć wstręt do homoseksualistów? I czy mój do nich wstręt nie narusza najwyższych wartości unijnych.
  • ~Lucija
    (2019-05-13 14:28)
    Pod tym tytulem sie podpisuje obiema recami!
  • ~Lewatywa
    (2019-05-13 14:33)
    Oczywiście homoseksualista cenzor usuwa niepasujące mu wpisy , pokazujące prawdziwą twarz inaczej kochających !
  • ~za słownika poprawności politycznej :
    (2019-05-13 14:34)
    Homofob - człowiek który nie akceptuje zboczonej ideologii ludzi o zaburzeniach psychoseksualnych.
  • ~sdd
    (2019-05-13 14:36)
    Biedroń okładający swoją matkę to też przemoc? A Śmiszek na portalu BDSM?
  • ~Stanislawa
    (2019-05-13 14:40)
    U mnie , w podlaskiem, wczoraj padal deszcz i swiecilo slonce, ukazala sie tecza. Kocham tecze, przynosi mi szczescie , jak sobie o czyms pomarze, sie spelnia. Stanelam przed oknem i podziwialam to piekne zjawisko natury, az tu nagle zobaczylam grupke ludzi z krzyzami, rozancami, proboszczem , duzym krzyzem i iministranrami , wskazywali na tecze i glosno sie modlili. Oni tez widocznie ra tecza tak zafascynowani jak ja.
  • ~Lewatywa
    (2019-05-13 14:46)
    Zachęcam do czytania wpisów w piśmie QUEER kochających inaczej i samemu stwierdzić , czy oni wszyscy tak " kochają " mocno innego bliźniego niż z LGBT+ ! Dla mnie momentami była to lektura porażająca ! Ciekawe nader co by było gdyby to oni mieli za jakiś czas większość ?!
  • ~kizak
    (2019-05-13 14:50)
    brawo Polacy
  • ~nowoczesne demokratyczne
    (2019-05-13 14:52)
    państwo...prawie jak III Rzesza....czarne pedofile, palenie książek, obcinanie Zydowi głowy czy polowania na homoseksualistów...prawdziwi chrześcijanie...Jezus jest z was dumny...
  • ~zaczyna to byc juz wkurzajace
    (2019-05-13 14:58)
    Jak skala przemocy ? Co za bzdury. To jest kampania przemocy Homofobi przeciw normalnosci.
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-13 15:03)
    Te wszystkie tezy można podsumować bardzo prostą i równie prawdziwą tezą - "wszysco" LGBT to heterofoby.
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-13 15:05)
    STOP HETEROFOBII!
  • ~joanka
    (2019-05-13 15:16)
    A na czym tak dokładnie polega dyskryminacja osób LGTB (cokolwiek, tak naprawdę, to znaczy) - prosze o konkretne przykłady, oraz jakich rodzajów przemocy doznały ofiary, w jakiej ilości i w jakich latach - ile.
  • ~skoblar
    (2019-05-13 15:37)
    I bardzo dobrze. Jesteśmy normalnym społeczeństwem. Homofob to normalny człowiek a homoseksualista wszystko chce zmienić na swój pogląd. I jeszcze drze się o braku tolerancji. I to jest własnie zboczone: zmuszać normalnych do nienormalności!
  • ~pola
    (2019-05-13 15:39)
    to jest chluba -----nie robic polski -bylejakiej pokiereszowanej moralnie --z roznymi dziwakami nienormalnymi ---brawo -brawo polsko --polska normanych ludzi
  • ~NOR
    (2019-05-13 15:44)
    Polska to oaza normalnosci ! Jestem dumny , ze Polacy nie ulegaja lewackiej propagandzie o rodzinie doch chlopow i dwoje bab . Super !
  • ~ghft
    (2019-05-13 16:05)
    postęp z dostępem do tyłu

Może zainteresować Cię też: