Ewa Kopacz przed komisją śledczą: Likwidacja luki VAT i walka z przestępczością była priorytetem mojego rządu

| Aktualizacja:

Likwidacja luki VAT i walka z przestępczością była priorytetem mojego rządu - zapewniała była premier Ewa Kopacz w swojej swobodnej wypowiedzi na początku przesłuchania przez komisję śledczą ds. VAT.

wróć do artykułu
  • ~Ed
    (2019-05-14 10:03)
    Kopaczowo dlaczego twój ministerek finansowy vicentoś rosatawierzeswki gadał, że w kasie nima pinindzy, nima w kasie pinindzy ?
  • ~xxxx
    (2019-05-14 09:51)
    I co ustalą skoro przychodu od dochodu nie odróżniają , a co dopiero vat !
  • ~kinoman
    (2019-05-14 10:53)
    To byłby dobry film o zemscie kłamczuchy Kopacz, pięknej jak Belfegor upiór Luwru.
  • ~antyPiterek
    (2019-05-14 09:51)
    jestem bardzo zainteresowany pracami komisji ds. luki VATu. Prosze rowniez powiedziec/napisac dlaczego od prac komisji odsunieto pana Marka Jakubiaka ktory to zadawal tam bardzo dobre pytania?
  • ~krystek
    (2019-05-14 09:54)
    pani kopacz jak siema czyste sumienie tonie trzeba sie lekac
  • ~w
    (2019-05-14 10:21)
    "Najwyższa Izba Kontroli ustaliła, że w latach 2014-2016 administracji nie udało się ograniczyć liczby firm w szarej strefie paliwowej lub dokonujących oszustw podatkowych na paliwach - oświadczył przed komisją śledczą ds. VAT prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski".
  • ~Alik
    (2019-05-14 09:39)
    Kopcińska znawczynią tematyki podatku VAT. Niebywałe.
  • ~kręciołek
    (2019-05-14 09:48)
    przypadkiem pani Kopcińska powiedziała prawdę "250 mld zł których nikt nie widział"
  • ~Albin z Ursusa
    (2019-05-14 10:54)
    Czy Kopaczowa była banksterem ? Jeżeli nie to mało wie.
  • ~gość
    (2019-05-14 21:26)
    Naftalina nic nie wie i nic nie pamięta. Nie wiem czy wie czy była premierem czy namiestnikiem.
  • ~szydło i kopacz:
    (2019-05-14 14:12)
    czy nażarły się te złodziejki moją emeryturą?
  • ~Bingo
    (2019-05-14 11:46)
    Ile wynosi luka VAT w tej chwili?
  • ~w pisie to się dobrali ?
    (2019-05-14 11:13)
    MOJA ULUBIONA PANI premier przeżyje te ekscesy godnie . Kopcińska to takie jeszcze brzydsze i głupsze wydanie pana( i) Mazurek !
  • ~Justicia
    (2019-05-14 10:55)
    a co na to obrońca praw człowieka siuk puk Ukrainiec Frasyniuk ?
  • ~Nasza szkapa
    (2019-05-14 14:18)
    Luka w VAT, to jeszcze nie celowa kradzież. Jeśli była luka, to ludzie PiS i całego AWS+SLD+PLS, korzystali z tego. Bo biznesy w tym kraju należą do nich. Krucjata pisowska przeciwko rajom podatkowym także rozpoczęła się hucznym wymarszem pisowskich oddziałów na wojnę i byskawicznym zwrotem w tył, by cichutko kulac ogon wrócić do koszar. Dlaczego? Bo całe gromady pisowców wysoko ustawionych mają swoje biznesy w rajach podatkowych. A wy duraki proletariusze wierzycie, że oni dla waszego dobra coś robią. Duraki!
  • ~ant
    (2019-05-14 21:09)
    Pani Kopacz zajmowała się przekopywaniem i przesiewaniem warstwy ziemi grubości jednego metra pod Smoleńskiem!!! Nie było wtedy czasu na zajmowanie się głuPOtami z WATem!!
  • ~Danka05
    (2019-05-14 13:55)
    Super inicjatywą Pani Ewy jest odwiedzanie miast z kampanią. Nie tylko tych znaczących i dużych.
  • ~Ałtorytet
    (2019-05-14 10:23)
    WEŹ SIE JESZCZE OBRAŹ...
  • ~hańba i zdrada
    (2019-05-15 06:11)
    zależy kto jak rozumie pojęcie przestępczość. Polska od czasu przejęcia władzy przez solidarnych to jedna wielka przestępcza melina, gdzie uczciwi ludzie harują na bandytów. Przez 30 lat nie dano im szansy na bycie przedsiębiorczym poza franczyzą bo inaczej bandziory by nie zarabiały. Dlatego i Polska i Europa i cały świat ten już "wolny" od socjalizmu jest piekłem dla zwykłych ludzi i rajem dla gangsterów. Kapitalistyczna demokracja to politycznobandycki syndykat zbrodni.
  • ~Krystyna
    (2019-05-15 07:40)
    Stoję za Panią murem, proszę o tym pamietac!