Wiceszef PSL: Kaczyński funduje nam wojnę religijną. Droga do dechrystianizacji Polski prowadzi przez PiS

| Aktualizacja:

Jarosław Kaczyński jako lider Zjednoczonej Prawicy funduje nam wojnę religijną. Wciąga też Kościół w kampanię wyborczą – mówił w Radiu ZET kandydat Koalicji Europejskiej do PE Adam Jarubas z PSL.

wróć do artykułu
  • ~ziutek
    (2019-05-14 16:39)
    A gdzie internauta Batko? Zablokowali go, czy juz zdy ha ha ha ha? No bo on zawsze jadowicie na Z A P R Z A N C O W ( jego vokabular) )
  • ~Mistral
    (2019-05-14 16:39)
    Kwaki - grabarz kk oddział Polska.
  • ~Nikodem
    (2019-05-14 16:14)
    Prezes i reszta oszołomów , którym daja jakieś psychotropy ,juz sie wypaliła ---PIS ma poparcie w granicach 10%
  • ~we33
    (2019-05-14 16:12)
    Kochani , PIS ma poparcie 17% , prosze głosujcie na PIS bo my hejterzy z nadania PIS stracimy dochód
  • ~JMK
    (2019-05-14 16:11)
    Jarosław jest świetym inaczej tak jak jego siostrzenica
  • ~we33
    (2019-05-14 15:53)
    Jarubasie, zielony ludku z Peezelu, wasz koniec bliski....
  • ~Nikodem
    (2019-05-14 14:27)
    Tak to jest. Kto zadaje się ze Schetyną i czerwonymi pająkami z naftaliny zawsze traci rozum od nadmiaru wąchania zdziczałego oszołomstwa. Jarubas to kolejny kliniczny przykład tej przypadłości, którą skutecznie się leczy jak powszechnie wiadomo, kartką wyborczą.
  • ~😜😜😜😜
    (2019-05-14 14:26)
    Ale WIOCHA z tego kretyna.
  • ~Zocha
    (2019-05-14 14:24)
    Jarubas to tani teczowy przyglup!
  • ~j-23
    (2019-05-14 14:18)
    A może kaczor też ? Zobaczcie całe życie sam , ani żony ani partnerki , nikogo I dlatego ich broni
  • ~internautka 50+
    (2019-05-14 14:08)
    PSLowcy to hipokryci do kwadratu, to obłudnicy, maszynka do głosowania dla partii z którymi wchodzą w układy. Boże broń Polską od takich ,,polityków"
  • ~Kamieni kupa
    (2019-05-14 14:05)
    Tusk wskazał kierunek ataku.
  • ~Wermaht
    (2019-05-14 14:03)
    Tusk "uderzył w stół a nożyce się odezwały". Całe zło jest z po
  • ~Alik
    (2019-05-14 14:01)
    POpatruję se na jego facjato i zadajem sobie pytanie czy te jego uzbrojone w okular łoczy umnią kłamać !!!
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-14 13:54)
    Tęczowa nienawiść tęczowego Jarubasa z tęczowego PSL.
  • ~cep prawdy
    (2019-05-14 13:52)
    Nu PO patrzcie, a ja widziałem i słyszałem jak folksdojcz przyjechał z Brukseli i w święto Konstytucji ogłosił wojnę z kościołem ?
  • ~II Międzynarodówka socjalistyczna
    (2019-05-14 13:50)
    Państwo w rękach PiS finansuje inwestycje kościelne w mazowieckim. Na koszt gmin są remontowane dzwonnice i od lat zaniedbane nieruchomości kościoła. Tworzy się w nich ośrodki uzależniania od społeczności lokalnych od wszędobylskiego kk. dostosowuje się nazwy tych miejsc tak, żeby zawsze kojarzyły się z religią katolicką. Wracamy do średniowiecza i panów feudalnych. Zamordyzm lokalnych sitw narasta, a wraz z nim nierównopści społeczne. Pieczęci wójtów i burmistrzów stały się prywatną własnością lokalnych watażków rządząccych sie jak dyrektorzy kołchozów tuż po upadku ZSRR..
  • ~Ferdi
    (2019-05-14 13:45)
    Alez ten pan ma racje! Pis dzieli Polakow, ro z w a l a Polske, w kazdej dziedzinia. Pis pozostawi po sobie s y f , k i l e , im o g il e!
  • ~krystek
    (2019-05-14 13:42)
    tu trzeba jak najszbciej dzialac aby karac za hanibne czyny krzywdzace dzieci a nie mowic o wojnie religinej ,kazdy kto dopusci sie gwaltu na nieletnim musi ponies surowa kare tu powino jednym glosem byc a nie biadolic bezsensu karani musza byc wszyscy ktorzy popelnili ten czyn niewybaczalny
  • ~stp
    (2019-05-14 13:40)
    Wszystko za co się PiS zabierze to spierniczy. Obrona KK tez pewnie przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego. To co zdarzyło się w kwestii kościoła w Europie i Stanach , z pewnym opóźnieniem , ale na pewno przyjdzie i do Polski. Taka kolej rzeczy, czy się to komuś podoba, czy też nie?

Może zainteresować Cię też: