Wiceszef PSL: Kaczyński funduje nam wojnę religijną. Droga do dechrystianizacji Polski prowadzi przez PiS

| Aktualizacja:

Jarosław Kaczyński jako lider Zjednoczonej Prawicy funduje nam wojnę religijną. Wciąga też Kościół w kampanię wyborczą – mówił w Radiu ZET kandydat Koalicji Europejskiej do PE Adam Jarubas z PSL.

wróć do artykułu
  • ~who is he ?
    (2019-05-14 10:49)
    A ten Jarubas to jakiś Parabas z Brazylii ?
  • ~POLSKA
    (2019-05-14 10:48)
    jarubas to są wasze ostatnie podrygi ,jeżeli jesteś chłop z psl to do pługa po wyborach jesiennych,.,. na 100 % ,.,.,.
  • ~Marzena z miasta
    (2019-05-14 10:47)
    Dlaczego ZSL tak nienawidzi polskie i nas prawdziwych polakuw?
  • ~Wania
    (2019-05-14 10:47)
    O czym ten intelektualista z PSL mówi?? Strategia przypodobania się Brukseli w partii polskich chłopów (ha, ha!!!) trwa w najlepsze. Ciekawe, co jeszcze są skłonni puścić z dymem ażeby trochę porządzić??? Bóg, honor i ziemia dawno już przeminęły z wiatrem.
  • ~krystek
    (2019-05-14 10:46)
    jacy wszyscy sa dzis pokrzywdzeni ten pan chyba zle spi ,ze takie glupoty gada gdze zablysnosc swoja glupot atakuje sie wszystko tylko niewidzieli problemu kiedy rzadzili , to niejest nowinka ze psl przyklej sie do ko po tu widac walka okoryto a nie likwidacja problemu nie wystarczy rzucac w innych jak sam nie jest lepszy
  • ~Osiedle Zielony Józefów ~
    (2019-05-14 10:44)
    Droga do dechrystianizacji Polski prowadzi przez czerwonych chłopków roztropkow z PSL.
  • ~jarek
    (2019-05-14 10:42)
    Gdy w kościele usłyszę agitkę za PiS-em, to wyjdę z budynku i już do niego nie wrócę!
  • ~ot co
    (2019-05-14 10:41)
    Chyba się zatruł przy opryskach jak zawiało...Wojna religijna może być między religiami. A tej drugiej ja nie widzę.
  • ~znam go
    (2019-05-14 10:35)
    PSL jest skompromitowany jako partia chrześcijańska, więc Jarubas niech nie robi nikomu wody z mózgu
  • ~Balbina tw
    (2019-05-14 10:35)
    Kościół to przybudówka pokomunistycznego pisu.
  • ~w
    (2019-05-14 10:23)
    PiS i KK są od dawna partnerami politycznymi. To kościół udostępnia swoje pomieszczenia i ambony by politycy PiS mogli agitować.
  • ~Edek
    (2019-05-14 10:19)
    Szkody moralne jakich CANALIA dokonał na Polakach są... OGROMNE...

Może zainteresować Cię też: