Nowe ugrupowania w Koalicji Europejskiej. "Ta mobilizacja da nam zwycięstwo"

| Aktualizacja:

Inicjatywa Polska, Unia Europejskich Demokratów, Inicjatywa Feministyczna, Komitet Obrony Demokracji, Wolność i Równość, Wolne Sądy, Socjaldemokracja Polska - to ugrupowania i organizacje, które we wtorek dołączyły do Koalicji Europejskiej.

wróć do artykułu
  • ~w-cek
    (2019-05-14 18:51)
    Czy to już kompletny gang Olsena.
  • ~herman
    (2019-05-14 18:39)
    Skąd tylu cieci w Polsce tej?
  • ~omega3
    (2019-05-14 18:22)
    Oni są zdolni nawet diabla wziąć byle tylko dostać się do koryta. Tylko co potem, jak z tego zlepku cokolwiek można stworzyć??? Przecież każdy ma tam inny interes, każdy ciągnie w swoją stronę.
  • ~kat
    (2019-05-14 18:09)
    Nie wysilajcie się stracone lata
  • ~Vox Populi
    (2019-05-14 16:59)
    a SPRÓBUJCIE NIE WYGRAĆ TO RĘKA NOGA MÓZG NA ŚCIANIE !!!!!!
  • ~bauer
    (2019-05-14 16:53)
    To oni jeszcze nie na szparagach u niemca? Kiedy więc chcecie się odwdzięczyć. Szparagowy sezon krótki, kiedy chcecie odpracować?
  • ~polka50
    (2019-05-14 16:39)
    Niezły mix! Niedługo się wzajemnie pożrą! Chyba tylko ludzie bez wyobraźni będą w stanie zaufać takiej egzotycznej koalicji... Boże broń nas przed takim wyborem.
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-05-14 16:20)
    Ja tez bym chciala sie zalapc do PE. Kasa lepsza, a charakter pracy podobny. No moze wiecej na siedzaco.
  • ~lineborder
    (2019-05-14 16:15)
    Ale się zagotowało w pisuarach :)))
  • ~Tączowa zbieranina Schetyny
    (2019-05-14 16:14)
    Schetyna chyba postradał zmysły. Na listach do PE na pierwszych miejscach umieścił postkoministycznych aktywistów z PZPR, zamiast swoich członków z PO. Teraz jak widać poszedł dalej i sam stanął na czele tej tęczowej zbieraniny, którą łączy jedynie nienawiść do obecnego rządu - bo programu nie mają żadnego. I on z tymi lewackimi frustratami chce wygrać wybory? Porażka murowana, gdyż na ten lewacki blichtr ludzie się nie nabiorą.
  • ~Konfedercja
    (2019-05-14 16:13)
    A KONFEDERACJA juz ponad 10%
  • ~Lexx
    (2019-05-14 15:46)
    ta zbieracka karawana ... dojedzie, co najwyżej, do klęski
  • ~tw.Bolek
    (2019-05-14 15:44)
    a ja, ja , zapiszcie mnie.
  • ~www
    (2019-05-14 15:28)
    Ha ha...dołączyli aby zaistnieć bo nikt ich nie zna... obecność prawnika w tym gronie tłumaczy jego aktywność austryjacką...
  • ~ciemny elektorat
    (2019-05-14 15:25)
    SPOkojnie czekam na skopanie waszej dvpy:)
  • ~W
    (2019-05-14 15:20)
    PROLETARIUSZE WSZYSTKICH KRAJOW LACZCIE SIE -czyli GOLODUPKI HOP DO KUPKI.
  • ~motek
    (2019-05-14 15:17)
    Przegrana PiSu byłaby dobrym polskim sygnałem DLA Europy.
  • ~rychu
    (2019-05-14 15:16)
    "Ta mobilizacja da nam zwycięstwo" - to belgot i samozadowolenie !!!!!!!!!!!! w wyborach do PE nie ma zwyciezcow !!!!!!!!! jedyne mozliwe zwycieztwo to jezeli sekta Jareczka nie otrzyma ani jednego mandatu na szkodzenie w PE !!!!!!!! rezultat ponizej 10 mandatow dla sekty Jarka to juz bedzie nie zle, ale dopiero ponizej 5 mandatow to bedzie dobrze !!!!!!!!!!!
  • ~hanka
    (2019-05-14 15:15)
    Co za ohydne komentarze...pewnie odplatne. Osobiscie bardzo sie ciesze, ze ta koalicja doszla do skutku i wszystkich zapewniam, ze ja i moi znajomi beda na nia glosowac.
  • ~Oj, oj, oj...
    (2019-05-14 15:03)
    Brakuje jeszcze dwoch bojownikow o wolnosc i demokracje, generala Dukaczewskiego i pulkownika Mazgule. Ci dwaj utalentowani oficerowie mogliby w przyszlym panstwie prawa stworzyc nowoczesne WSI i SB. Przypomnijmy tylko, ze general Dukaczewski to patriota i demokrata, zas pulkownik Mazgula to demokrata i patriota. Poza tym pulkownik to znany i ceniony poeta.

Może zainteresować Cię też: