Nowe ugrupowania w Koalicji Europejskiej. "Ta mobilizacja da nam zwycięstwo"

| Aktualizacja:

Inicjatywa Polska, Unia Europejskich Demokratów, Inicjatywa Feministyczna, Komitet Obrony Demokracji, Wolność i Równość, Wolne Sądy, Socjaldemokracja Polska - to ugrupowania i organizacje, które we wtorek dołączyły do Koalicji Europejskiej.

wróć do artykułu
  • ~tuskoland
    (2019-05-14 12:49)
    Mam już dość Wolnych Sądów, chcę SZYBKICH i SPRAWIEDLIWYCH sądów i sędziów!
  • ~Jabadabadu
    (2019-05-14 13:02)
    No to mamy Uzbekistan w komplecie
  • ~Alik
    (2019-05-14 13:08)
    Hihihihihihinohehehehe ! POrąbana Platforma pełna smrodliwego Obornika nie wyrabia swoimi własnymi siłami, weźta se jeszcze UBywateli RP i KODziarnię będzie komplet PO=lactwa ! PO=lactwo wszystkich krajów łączta się !!!!!!
  • ~abra
    (2019-05-14 13:25)
    A dlaczego nie dołączył jeszcze towarzysz Mazguła z gronem zomowców?
  • ~Misio.,,,,,,,,.......,
    (2019-05-14 13:30)
    Jednorazowy zjazd czarownic na Łysej Górze nie oznacza,że powstało trwałe porozumienie.
  • ~Lecą muchy do kupy
    (2019-05-14 13:40)
    Wszystkie rence na poklad
  • ~POLSKA
    (2019-05-14 13:47)
    zabrakło jeszcze cimermana ,
  • ~123 smutas
    (2019-05-14 13:47)
    Teraz się ,, łączycie ,, , ciekawe na jak długo ?? Do pierwszej kłótni małżeńskiej , i znów zrobicie elektorat w konia . To nie pierwszy i nie ostatni raz w polskiej ,, polityce ,,. Powiem brutalnie łączy was kasiora z PE i nic poza tym . Historia nie nauczyła was , ileż to partyjek powstało w III RP , już nawet doliczyć się nie można . A propos , ciągle te same twarze ,, BETON ,, .
  • ~swiat to widzi
    (2019-05-14 13:51)
    Niedlugo bedzie cala Polska przeciw PIS i prawicy. To pokazuje czego ludzie w Polsce chca. Ludzie , prosci ludzie a nie pseudopatrioci i fanatycy skrajnej prawej czy lewej strony.
  • ~Egon
    (2019-05-14 13:53)
    Aktywnym członkiem Europejskich Demokratów jest niejaki Stefan N. Przypominam!!
  • ~zawiedziony
    (2019-05-14 13:58)
    A Niesiołowskiego, Palikota, Bolka, Olka i Bronka niema ?
  • ~krystek
    (2019-05-14 13:58)
    widzicie sami im nie chodzi odobro wspolne tylko okoryto i niszczenie wlasnego kraju takich politykow nie powino byc w sejmie gdzie zniszczono godnosc powagi tylko ciagle slychac jazgot a nic konkretnego z ich mowy nie wyplywa
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-14 14:03)
    Nie wiem jak wy ale ja wolę szybkie i sprawiedliwe sądy od wolnych sądów...
  • ~Rt.
    (2019-05-14 14:09)
    Przybędzie wam 1 promil i nic nie wskuracie,PiS wygra wyrażnie.
  • ~NOR
    (2019-05-14 14:13)
    Nowe ugrupowanie tyz prawda , ale te same stare kobyly i konie , kto sie na to da zlapac hehehe Bredza o wolnosci ktora sami nam odbieraja .
  • ~polamane uszka i rovery, a fasolki nima komu zbierac
    (2019-05-14 14:30)
    a szto eto
  • ~Pusty Śmiech
    (2019-05-14 14:37)
    Krótko mówiąc poczet błaznów. Dobrze im tak :-DDD
  • ~pola
    (2019-05-14 14:39)
    polsko --nigdy -tacy ludzie nie moga ciebie reprezentowac -to zausznicy sprzedawczyki bylejakosc ------grozilo by to upadek pieknego kraju calkowicie ---polacy aby polska byla polska -musza wybrac polakow patriotow katolikow a nie zadna cholote
  • ~artymon
    (2019-05-14 14:42)
    kuźwa, szkoda, że Jaruzel z Koszczakiem już kwiatki wąchają od spodu bo pewnie byliby mocnymi jedynkami w tej KLOAKAlicji. JAPRDLE
  • ~PiS = POLEXIT
    (2019-05-14 14:49)
    BRAWO! na pohybel pisowskiej zarazie!

Może zainteresować Cię też: