Stosunek Polaków do Kościoła może przesądzić o wyniku wyborów do PE [SONDAŻ]

| Aktualizacja:

Stosunek wyborców do Kościoła może na ostatniej prostej w kampanii przesądzić o wyniku wyborów do Parlamentu Europejskiego.

wróć do artykułu
  • ~Kara
    (2019-05-23 18:04)
    Bo brudy najwygodniej jest wyciagac przed wyborami. Zwłaszcza dla pisu. Tylko jeśli ma to byc w druga str to juz im sie to nie widzi… a po wszystkim wracaja do codziennosci jakgdyby nigdy nic.
  • ~Rychu
    (2019-05-22 19:39)
    Wszyscy cały czas wypominają Kopacz, że pcha się do PE a angielskiego nie umie. Ale języka to chociaż się człowiek z czasem nauczy a kultury osobistej to już raczej nie bardzo, a wielu jej brakuje szczególnie w PiS!
  • ~ze oni smia
    (2019-05-17 09:40)
    jaki kosciol gdzie ten kosciol bo ja tylko widze i slysze ze to dewiancka klika w sultannie tylko daj i daj i wciaz malo nie chodze do zboru wiec mnie to lotto
  • ~Jose
    (2019-05-16 16:23)
    wybory to igrzyska dla idiotów
  • ~ emerytgw
    (2019-05-16 11:13)
    Zgroza, gdyby PIS miał wygrać wybory do PE. Wstyd na cały Świat, że Polacy popierają w istocie przeciwników Unii w postaci takich Legótków, Kuźmiuków czy Czarneckich niie mówiąc o Szydło, Kempie, czy Jakim.
  • ~Dzieła Lenina.
    (2019-05-16 06:18)
    Dzieła Lenina niestety, ale nie poszły na marne.
  • ~JA:
    (2019-05-15 22:47)
    Wiec to wszystko bylo dla wygrania wyborow przez koalicje, dla sondazy? A ja myslalam, ze im chodzilo o dzieci. Jakiez to niegodziwe!!!!!
  • ~JA:
    (2019-05-15 22:42)
    "....i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą". Ewangelia wg św. Mateusza Zli kaplani odejda a kosciol zostanie.
  • ~ Ela
    (2019-05-15 15:07)
    Moze wreszcie Polacy przejrza na oczy i zaglosuja na niezalezny system.Kosciol, wiara, Bog ,co to jest, komu to potrzebne ?Ludzie zacznijcie wreszcie myslec o swojej przyszlosci a nie dajcie sie oglupiac balwochwalcom.
  • ~Polska - gola tylko nie w pilce
    (2019-05-15 14:59)
    Widze jak na forum obnosicie sie z ta swoja religia,pytanie czy znacie tresc wiary jaka Bog przekazal ludzkosci przez Biblie.Gdybyscie to znali nie pisalibyscie glupot na forum,sek w tym ,ze nie macie wewnetrznej duchowej potrzeby zadania sobie trudu poznac tych prawd,ktore trzeba niestety samodzielnie przeczytac !.Mowa o tysiacletnim katolicyzmie i jaki z niego w wymiarze historycznym pozytek,kim jestescie w swiecie,jak wyglada Polska,w koncu co potraficie samodzielnie stworzyc,poza rusofobia i pokrzykiwaniem na pejsatych to nic !.
  • ~B.Glowacki od T.Kosciuszki
    (2019-05-15 14:49)
    Opozycja powinna sie modlic o wygrana PiS - u i to nie tylko w wyborach do UE ,ale i krajowych.Patrzac na to co sie juz Polska stalo,to lepiej zeby w koncu dobili do dna ,to narod ruszy do boju ostatniego.Ten maly skonczy jak B.Mussolini,on tez byl najpierw cezarem dla ludu ,a potem cynadrami do gory.
  • ~Barbara
    (2019-05-15 14:38)
    Polacy nie lubią jak się szarga ich religię ,dlatego wygrana PiS będzie znacząca. Dla innych ugrupowań wybory do PE będą porażką .Tęczowi , lewacy i inni , którzy działają na szkodę państwa Polskiego odniosą sromotną porażkę.
  • ~ci z kultury chrzescjanskiej wiedza jak glosowac
    (2019-05-15 12:20)
    Polska jest krajem swieckim ,ale spoleczenstwo jest katolickie. Mielismy trudna ,tragiczna historie w ktorej Kosciol dawal nam oparcie duchowe. W duzej mierze dzieki niemu przetrwalismy jako Narod. Ci ktorzy chca unicestwic Narod ,dobrze wiedza co atakowac.
  • ~arkebuz
    (2019-05-15 11:53)
    troll trolla trollem pogania
  • ~ATAL
    (2019-05-15 11:02)
    Niech ci sprzedajni tęczowi, Osiecki i Żółciak, nie wciskają ludziom kitu za niemieckie marki.
  • ~guest
    (2019-05-15 10:36)
    I dobrze. Na tym właśnie opiera się prawdziwe rozróżnienie na prawicę i lewicę. Szkoda tylko, że polskie partie systemowe wykorzystują to instrumentalnie. Utrwalony stereotyp PiS-u jako partii katolickiej nie przetrwał przecież w obliczu próby, jaką był projekt ustawy antyaborcyjnej. Są ustawy, które można uchwalić w parę godzin, ale ustawa w obronie życia wylądowała w zamrażarce na długie miesiące i w tej kadencji sejmu już do niej nie wrócą, lisy farbowane...
  • ~Jaro
    (2019-05-15 10:34)
    Kto to powiedział? "Kto podnosi rękę na Kościół, podnosi rękę na Polskę" "Kto podnosi rękę na władzę, władza mu tę rękę obetnie"
  • ~ryytcccc
    (2019-05-15 09:54)
    Polacy, to co się dzieje jest już realnym majdanem Sorosa , wroga Polski nr 1. Pamiętajcie co pisała nasza poetka. "Ojczyzna moja to ta ziemia droga ,gdziem ujrzał słońce i gdziem poznał Boga".
  • ~anrem
    (2019-05-15 08:59)
    Co wyniknie z ocieplania wizerunku Jarozbawa ? Ciepły Jarek :)
  • ~Sokular
    (2019-05-15 08:34)
    Redaktorze Grzegorzu zawsze stawia Pan celną diagnozę, religijność rodaków oczywiście spada i to gwałtownie=zaczynają widzieć ale to nie wpłynie na preferencje wyborcze,nie przybędzie KE.Im potrzebny jest wyrazisty program ,konkrety i lider mniej zużyty............

Może zainteresować Cię też: