Stosunek Polaków do Kościoła może przesądzić o wyniku wyborów do PE [SONDAŻ]

| Aktualizacja:

Stosunek wyborców do Kościoła może na ostatniej prostej w kampanii przesądzić o wyniku wyborów do Parlamentu Europejskiego.

wróć do artykułu
  • ~miki
    (2019-05-14 21:23)
    A może zdecyduje postawa - Polskość jest nienormalna, chęć przejęcia za wszelką cenę Euro aby przypodobać się Niemcom, nachalna promocja tęczowych , pinindzy ni ma i kamieni kupa a z drugiej strony, jakby nie spojrzeć, wzrost gospodarczy, niemałe sukcesy we wprowadzanych reformach, realizacja / w większości/ programu wyborczego /czego druga strona nie ma.
  • ~kpt. Arianator
    (2019-05-14 21:30)
    Sprawy światopoglądowe mają najmniejszy wpływ na funkcjonowanie państwa i życie większości obywateli. Największy wpływ ma gospodarka.
  • ~Poli
    (2019-05-15 07:00)
    BRAWO PIS!!! Wreszcie ktoś kto potrafi rządzić z głową. Grupa inteligentnych, kompetentnych osób. Jak dotąd nie spotkałem sytuacji aby ktoś z PISu się skompromitował jakąś głupią wypowiedzią. Sukcesy ekonomiczne Polski mówią same za siebie. Tylko PIS zadba o naszą suwerenność. Nie da sobie w kasze dmuchać i nie rozkłada dywanów przed Niemcami jak PO. BRAWO PIS!!!
  • ~xero
    (2019-05-14 23:39)
    Mysle ze PIS zdecydowanie wygra, bo cos zrobil dla przecietnego polaka w sferze finansowej , sprawa kosciola nie jest tak wazna,bardzo wazna jest walka ze zboczencami i tu PIS odnosi sukces, 30 lat wiezienia dla zboczencow to jest to na co czekalem i musi to byc 30 lat bezwzglednego wiezienia bez wzgledu na osobe
  • ~E meryt
    (2019-05-14 23:01)
    Tusk wprowadził ferment, ale nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Damy radę - ważne aby rządzący byli uczciwi, pracowici i dbali o obywateli.
  • ~J.K
    (2019-05-14 22:19)
    Działacz PO w Gnieźnie oskarżony o pedofilię
  • ~ww
    (2019-05-15 08:16)
    znowu PO strzeliło sobie w kolano. Brawo panie Sekielski. Wykorzystywanie takich spraw do walki POlitycznej jest obrzydliwe.
  • ~ryytcccc
    (2019-05-15 09:54)
    Polacy, to co się dzieje jest już realnym majdanem Sorosa , wroga Polski nr 1. Pamiętajcie co pisała nasza poetka. "Ojczyzna moja to ta ziemia droga ,gdziem ujrzał słońce i gdziem poznał Boga".
  • ~gość
    (2019-05-14 22:03)
    Tęczowy Władek myśli,że zobaczy chłopów na paradzie równości. Ale chyba się rozczaruje.
  • ~socjalistyczni towarzysze Ribbentrop i Mołotow
    (2019-05-14 23:59)
    my lewacy tracimy o oczach. Towarzyszu $oroSS, POmocy.
  • ~yrwa
    (2019-05-15 02:13)
    PiS pogrywał dziećmi i religią - usiłując przykryć tymi tematami aferę Srebrnej, SKOK, NBP i pozostałe swoje kompromitacje. I przelicytował - sytuacja obróciła się przeciwko nim, ludzie odwracają się od powiązanych z PiSem hierarchów, a wiarygodność PiS-u gdy zapewnia że będzie walczył z hierarchami jest wręcz groteskowa. I dobrze - postępowanie pisowskich kacyków, wykorzystywanie religii i straszenie masturbacją były wyjątkowo plugawe.
  • ~Karmen
    (2019-05-14 21:47)
    Na listach jest nadmiar beatek trzecioligowej klasy . Ale wyborcy są mądrzejsi od tych prowincjonalnych beatek i je właściwie ominą .
  • ~normalna_polska
    (2019-05-14 22:19)
    Koniec bezprawia i pazerności kleru. Wyrok i surowa kara. Tylko o to chodzi.
  • ~deron
    (2019-05-15 00:40)
    PiS nie wie już sam czym ma straszyć zdurniały elektorat.
  • ~stp
    (2019-05-15 07:38)
    Ręka podniesiona na pedofila jest ręką podniesioną na PiS czyli na Polskę (domniemany cytat z Prezesa Tysiąclecia) A na poważnie PiSi rządzie ilu już przesłuchaliście albo przymknęliście pedofili podanych z nazwiska w tym filmie ? Żadnego, tzn że ich kryjecie. Tzn jesteście współwinni. Ściema z podwyższaniem wyroków nic nie zmienia jeśli nikogo się nie pociąga do odpowiedzialności!
  • ~kos
    (2019-05-15 00:00)
    DAJ BOŻE przegra KORYTO +.
  • ~nomen
    (2019-05-15 07:40)
    Oj w PiSie panika, znowuż dołożyli niezła kaskę na trollownię. PiSich najemników dziś moc. Jest dobrze.
  • ~neo
    (2019-05-15 07:44)
    Po co do PE wybierają się politycy którym się UE nie podoba? Chcą ją rozwalić ale najpierw na niej zarobić po 7,5 tys. euro za miesiąc. Korwin - wróg UE siedział na obradach w PE i spał, chrapiąc glośno, tak aktywnie działał. Teraz wystawia na listach hodowlę podobnego sobie planktonu politycznego.
  • ~amren
    (2019-05-15 07:50)
    Bez wsparcia kościoła PiSu nima. I co mają powsadzać swoich popleczników. Tyle kaski zmarnowanej na toruńskiego ? Nigdy . Będą ściemniać i zamiatać pod dywan, ale to G wystrzeli z jeszcze większą siła!
  • ~PolaKatolik
    (2019-05-15 08:01)
    Jestem Polakiem i jestem Kościołem, mój stosunek do mnie jest dobry

Może zainteresować Cię też: