Atak na ambasadora RP w Tel Awiwie. Jest oświadczenie napastnika

Mężczyzna zatrzymany w związku z napaścią na ambasadora Polski w Izraelu Marka Magierowskiego ma zakaz zbliżania się do polskiej ambasady w Tel Awiwie przez 30 dni - poinformowała policja. Teraz napastnik wydał oświadczenie dla mediów. Oto, jak się tłumaczy...

wróć do artykułu
  • ~Hata
    (2019-05-20 22:51)
    Polak to to teraz obelga ? Do tego doszliśmy pod rządami Kaczyńskiego. Pukamy w dno od spodu, psia mać.
  • ~wonzrezimem
    (2019-05-18 14:57)
    raczej wolak,wolak.
  • ~kierowca
    (2019-05-18 13:54)
    Jaki rząd taki ambasador.
  • ~Eu
    (2019-05-16 21:36)
    W obecnym czasie to Polacy sa najwiekszymi rasistami
  • ~nefretete
    (2019-05-16 20:57)
    Dlaczego napastnik wyszedł za kaucją? Powinien odpowiedzieć za swój atak. Swoją drogą, czemu dopiero po tylu latach ten pan sobie przypomnial, że nagle coś mu się należy? Chore.
  • ~WolnaPalestyna
    (2019-05-16 20:22)
    Co to w ogóle ma znaczyć? Ten napastnik powinien zostać skazany, a nie wychodzić za kaucją. W dodatku, Izrael chce od nas odszkodowania, im się nic nie należy z naszej strony! Ciekawe czy Izrael zapłacił Palestynie za zajęcie ich państwa i mordowanie obywateli. Nie wydaje mi się. Hipokryzja!
  • ~Jaromir
    (2019-05-16 19:55)
    Izrael to kraj bliskowschodni. Bliskowschodnia jest też mentalność jego mieszkańców
  • ~Bercik
    (2019-05-16 12:28)
    Teraz tylko czekać aż polski MSZ przeprosi go za to że był zatrzymany. Pewnie poleci bajeczka że to wina pracowników ambasady bla bla bla
  • ~przyjaciel
    (2019-05-16 12:19)
    Co by się działo gdyby spotkało to ambasadora Izraela w Polsce? Naruszenie nietykalności ambasadora innego kraju. Nazbierało się, Jeszcze Minister Katz nie przeprosił za jedną obelgę a tu następna. Takie zachowania hańbią tych , którzy to czynią . Nie jechałabym do domu ludzi, którzy obrażają gospodarza w jego własnym i opluwają gościa u siebie. Po co? Dzikie obyczaje.
  • ~Martadela
    (2019-05-16 11:48)
    Kto wścieka się na ten wpis ?! Obywatelu Długopis powiadam ci zamilcz !!!!!!!! Kim jesteś , że tak śmiesz wypowiadać się ? Jak nie podpisujesz Obywatelu pod dyktando ustaw , to chorujesz na ciężką chorobę patriotyczną ! Czy nie wiesz , że ten człowiek , to artysta i został na zbity pysk wyrzucony z ambasady , bo chciał z ambasadorem normalnie porozmawiać , a tenze namówił ochronę polską do fizycznego usunięcia ?! ŁŻESZ ! To Polska zachowała się niestosownie i nigdy nie zrozumiesz dlaczego wszyscy przez was nas nie lubią i stale przegrywacie 27:1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Hotentot
    (2019-05-16 10:59)
    Zawiesić na 5 lat stosunki z azjatyckim ( look at the map) Izraelem.
  • ~Kogut
    (2019-05-16 10:53)
    Brak słów,PiS upadniesz przez tolerancję takich zachowań,wstyd przed całym światem...
  • ~Tarantula
    (2019-05-16 10:43)
    TROCHE TO WYGLĄDA NA INSCENIZACJĘ, ABY UPOZOROWAĆ ZATARGI Z IZRAELEM . ZAKULISOWO JEST PEŁNA ZGODA.
  • ~HUNTER
    (2019-05-16 09:06)
    To jest pokłosie ciągłego rozdrapywania ran wojennych oraz sukcesu ustawy pana "hekatomby" , wystarczyło przyznać się do zbrodni i rabunkòw na Żydach niewielkiej patologicznej części Polakòw w 1941 r gdy Niemcy nakazali Żydom opuścić swe domy i stawić się w gettach .PIS sam rozpętał tą wojenkę , gdy Pompeo wspomniał o zwrocie żydowskiego mienia w W-wie panowie stali jak zamurowani .Niebawem CDN .
  • ~fasola
    (2019-05-16 08:47)
    postraszyl troche ta miernote i tyle krzyku jak sie lze to sie baty zbiera dzbanie
  • ~ABC123
    (2019-05-16 08:32)
    Przez 74 lata od zakończenia II wojny światowej nie miał czasu żeby zainteresować się swoją nieruchomością w Polsce? Dopiero teraz przyszedł?
  • ~WZOROWApamiec
    (2019-05-16 05:14)
    Zaatakowali go bo ambasada powinna byc w Jerozolimie. Przeciez to oczywiste
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-15 23:08)
    Nie żal mi Magierowskiego - zasłużył sobie na to a ten który mu napluł w twarz wyraził opinie wielu Polaków o Magierowskim.
  • ~ree
    (2019-05-15 22:55)
    Za nazwanie kogoś Polakiem powinno się karać.
  • ~ne.mo
    (2019-05-15 22:30)
    Tulia to sprawiła że facetowi palma odbiła !!!!

Może zainteresować Cię też: