Awantura w Sejmie wokół Piotrowicza, komisja Amber Gold i raport [RELACJA]

| Aktualizacja:

Ustawa zaostrzająca kary za przestępstwo pedofilii, awantura wokół Stanisława Piotrowicza, mocne słowa Roberta Winnickiego pod adresem PiS i raport ws. Amber Gold. Sejm rozpoczął posiedzenie od awantury, która szybko się nie skończy.

wróć do artykułu
  • ~oopeo
    (2019-05-18 09:24)
    .......ta butka to jakiś buc nad bucami...
  • ~krystek
    (2019-05-16 09:08)
    drodzy panstwo trzeba zapoznac sie z prawdziwym faktem a nie rzucac oskarzeniami , brejza nie jest wiarygodnym przeciwnikiem jak jego ojciec to co on robi nie jest godne on nie liczy sie obywatelami ktorzy stracili dorobek zycia a broni mafie ktore niszczyly prosze odrozniac to co chcecie uslyszec zaczac wlaczyc wlasne myslenie i odroznic co jest prawda a co klamstwem
  • ~cokroktopisieafery i OK
    (2019-05-15 17:09)
    PiS i tzw. Zjednoczona Prawica ostro pracują na własną zgubę. Każdy k retyn widzi, że to sciema /i każdy sprawca, że dobrze idzie / kiedy cudny Stasio P. trzyma sprawę w swoich ... rękach. Fu !
  • ~w yborca
    (2019-05-15 16:57)
    Wszystkim Zosiom z Okazji Imienin Zycze Wszystkiego Najlepszego.
  • ~metrem prosto na prowincje, ba trzema metrami,i mostami
    (2019-05-15 16:52)
    podsumowujac i reasumujac wszystkie plusy dodatnie i plusy ujemne od dawien dawna , gdy nie swiecie jeszcze nie bylo gazet a moze i byla jakas jedna, gdy maz nauczycielki to byl nauczyciel,mlynarz siedzial zawsze kolo wojta, a chlopy gadali tak: pocalujta wojta w ... jak nie chceta nie calujta i wszystko szlo w dobrym kierunku azeby w kazde wakacje chociaz, albo i na dluzej latac do zbiorow fasolki na drzwiach od stodoly i podczas kladzenia papy na goraco uczyc sie jezykow obcych na stojaco, umiec sprzatac ona i sie nie ogladac, gotowac, i kapiel przyrzadzac,
  • ~Klarenbacha
    (2019-05-15 16:04)
    Czy nie należy powołać następnej Komisji aby rozliczyła z kosztów Panią Wasserman?Nic nie zrobili i nic nie osiągnęli a wydoili kupę kasy podatników. Kodeks karny aż się prosi zastosować.
  • ~dgg
    (2019-05-15 15:28)
    Jesteś ciekaw ? Idz i spytaj się sam .
  • ~ciumkajaca bacha z botoxem
    (2019-05-15 15:18)
    Stanisławie, prowadź nas w świetlaną przyszłość...
  • ~Wnuk.
    (2019-05-15 15:17)
    Z tego co widać to podobieństwo by wskazywało na wnuka.
  • ~rychu
    (2019-05-15 14:41)
    juz samo istnienie Piotrowicza w Sejmie, to zniewaga polskiego parlamentu !!!!!!!!! uczynienie ulubienca Jaruzelskiego i Kiszczaka szefem komisji sprawiedliwosci jest pluciem Polakom w twarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~powiem krótko :
    (2019-05-15 14:19)
    POkemony i KEowcy radarowcy wyły z patologicznej nienawisci do PiS-u.
  • ~Noo
    (2019-05-15 13:46)
    Zapewne slużba PRL dostała wyższe pensje i emeryturę na Kanarach....
  • ~Szyba
    (2019-05-15 13:32)
    Swoją drogą , Piotrowicz musi mieć niezłe haki na pisowską wierchuszkę , skoro go tak zaparcie bronią !
  • ~Jauer
    (2019-05-15 13:26)
    Pis-iory komunistyczne
  • ~janeczek
    (2019-05-15 13:00)
    Nikt pana Piotrowicza na siłę w prokuraturze nie trzymał. Zamiast wypowiadać te haniebne słowa, mógł się zwolnić...
  • ~Polak
    (2019-05-15 12:26)
    Wyborcy Psiu, powinniście się wszyscy zastanowić na sensem swojego istnienia na tym świecie. Bo dalsze popieranie tej powolnej rozbiórki i dewastacje Polski jest zdrada kraju.
  • ~Łebska Ostoja ~
    (2019-05-15 12:18)
    A co na po poseł Nitras ? Ten co pisowskim paniom torebki przegladał w Sejmie ?
  • ~Sokular
    (2019-05-15 12:07)
    Widać nasi politycy mają przebogate "programy" dla RP MEGAAGRESJE.Niestety agresor to zazwyczaj nie jest wytrawny intelektualista............dla wyborców problem...............................
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2019-05-15 11:59)
    A świry z POKO za koryto zrobią każde ******** !
  • ~PervoDolores
    (2019-05-15 11:45)
    A od kiedy Polska jest wasalem Watykanu, ze przestepcy w koloratkach nie moga podlegac polskiej jurysdykcji karnej?

Może zainteresować Cię też: