Morawiecki kupował lokale i działki od osób prywatnych i parafii. "Nie wziąłem żadnej odprawy"

| Aktualizacja:

Odchodząc z BZ WBK nie dopominałem się i nie wziąłem żadnej odprawy - mówi premier Mateusz Morawiecki tygodnikowi "Sieci". Szef rządu tłumaczy, że dokonali z żoną podziału majątku, bo jako prezes banku, a później na polu działalności politycznej nie chciał mieć nic wspólnego z działalnością gospodarczą.

wróć do artykułu
  • ~Cyt
    (2019-05-15 15:48)
    Tere fere kuku, strzela baba z łuku. Morawiecki jest tak wiarygodny jak na wiecach wyborczych. Przynajmniej dwa razy został skazany przez sąd za kłamstwa. I to jest bijące serce Europy. Ma za uszami sporo. Wystarczy przeczytać książkę "Delfin Morawiecki".
  • ~mak
    (2019-05-15 16:26)
    Chyba cos sie szykuje. Wyglada to na wywiad wyprzedzajacy ...
  • ~Zorro
    (2019-05-15 15:35)
    Czy pan MOrawiecki zechce się w końcu wytłumaczyć ze sprawy kredytu swojej żony we własnym banu oraz własnych łgarstw na ten temat? Jak widać im więcej milionów na koncie tym trudniej prawda przechodzi przez usta. Zwłaszcza tak wykrzywione partyjną propagandą...
  • ~leśmian
    (2019-05-15 16:16)
    Dosyć to enigmatyczne. "Nie otrzymałem" to nie jest to samo co "Nie otrzymam". Krętacz kręci jak zwykle.
  • ~E
    (2019-05-15 15:42)
    No to super mu się powodzi. Skąd ta ruina?
  • ~frankiewicz
    (2019-05-15 15:59)
    Ile Pan zarobił na odmowie pomocy obiecanej przez PiS i należnej z mocy prawa frankowiczom? Gdyby banki zmuszono do uczciwej gry wobec tych ludzi, wartość Pańskich akcji mocno by spadła, prawda pisowski panie premierze?
  • ~Seitan
    (2019-05-15 15:37)
    Oj tam oj tam nie mam kasy zagranica... Ciekawe czy po raz pierwszy mowi prawde...
  • ~Jaja jak PiSanki
    (2019-05-15 15:57)
    Sluchajac tekstow piosenek A.Rosiewicza, to sa one jak proroctwa.Faktycznie sie juz spelnily,precle dostal tylko pierwszy rzad no i byly bankier : premier !.Gdzie mozna kupic jeszcze masc na szczury ?.
  • ~2345
    (2019-05-15 16:15)
    Menel=Morawiecki.
  • ~rudy nie oszust
    (2019-05-15 15:52)
    ******* nie dadzą mu spokoju POKO nic nie może więc robi cokolwiek przez TW i G...o normalny wykształcony człowiek znający kilka języków nie felczerówa
  • ~Zaginiony ksiądz ze Srebrnej
    (2019-05-15 17:24)
    Nie kłam Pinokio nie kłam. Wróci wolna Polska i państwo prawa, niezależna prokuratura i niezawisłe sądy, to rozliczy się ciebie i twojego mocodawcę.
  • ~Albin z Ursusa
    (2019-05-15 16:51)
    Przepraszam czy Pan Premier jest w dwu postaciach i ma dwie dusze ?
  • ~jajco
    (2019-05-15 16:32)
    po prostu eskimos, należało mu się
  • ~Szyba
    (2019-05-15 16:29)
    Jak się jeszcze trochę przyciśnie pana MM , to okaże się że jest bogatszy od Trumpa !
  • ~Życzliwy
    (2019-05-15 17:20)
    Wygląda na to, że pan premier i bankier jest kiepskim inwestorem. Tu trzeba było prowadzić remonty, tam były wielkie plany, ale nic się nie dzieje (a podatek od nieruchomości czy gruntów trzeba płacić), jeszcze gdzie indziej nie czerpie zysków. A po wprowadzeniu odrębności majątkowej to żona zajmuje się interesami. On, bidula, na nic nie ma wpływu, ponieważ poświęca się Ojczyźnie. Oczywiście.
  • ~Roderyk.
    (2019-05-16 07:19)
    I tak to oto PO-prawni już wiedzą gdzie się zgina dziób Pingwina.A jak by co to koń zarży i będzie PO ichniemu.
  • ~Lewatywa
    (2019-05-15 18:16)
    Kłamca , kłamca , kłamca ! Udowadniam : cytat- Polityka senioralna PiS] to również najwyższa, w porównaniu do waszych 8 lat, waloryzacja emerytur. Porównajcie sobie wasze groszowe waloryzacje do tego, co zrobiliśmy w tym roku i w zeszłym roku".06.06.2018, Budżety domowe osób tragicznie pokrzywdzonych przez los zwiększyliśmy poprzez różnego rodzaju dodatki rehabilitacyjno-pielęgnacyjne, rentę socjalną z ok. 2 tys. zł do ok. 3 tys. zł, a więc o 50% - fałsz , W ciągu tylko ostatniego okresu – 2,5 roku zwiększyliśmy rentę socjalną prawie o 50%.- kłamstwo . Możzna tak długo .
  • ~gnom
    (2019-05-15 16:43)
    Jakoś qrna mu nie wierzę!!
  • ~Walduś z Przysuchy
    (2019-05-15 16:49)
    Banksterzy z wszystkich banków trzymajcie się. Szacun !
  • ~Poldi
    (2019-05-15 18:38)
    Kto jeszcze w to wierzy, kto jeszcze mu wierzy? Pewnie sa i tacy, te piskie zakute lby!