Obrady Sejmu wokół pedofilii. Premier do opozycji: Najbardziej was boli przypomnienie komunistycznej przeszłości

| Aktualizacja:

Premier Mateusz Morawiecki zaapelował w środę do posłów, również Koalicji Europejskiej, żeby zagłosowali za zaostrzeniem kar związanych z pedofilią. Apeluję o głosowanie zgodnie z sumieniem, a nie według partyjnych zaleceń - oświadczył szef rządu przedstawiając w Sejmie projekt zmian Kodeksu karnego.

wróć do artykułu
  • ~Areał
    (2019-08-13 16:47)
    myślałem że się już wyleczyła dojna zmiana z plecenia głupot ! kłamczuszek pokazał stan umysłu a jakiś tam jego "kolega" poseł stan wiedzy bo chciał zmienić wyrażenie "pne (przed naszą erą) i ne (naszej ery)" na "przed Chrystusem i po Chrystusie" NIC DODAĆ NIC UJĄĆ !?
  • ~rychu
    (2019-05-17 13:51)
    oficjalnie podano ze za komuny co 3 ksiadz byl TW !!!!!!!!!! jak ich zwerbowano ??!!!!!! za seksualne zabawy z kobietami, za kaplanskie dzieci !!!!! no i oczywiscie za pedofilie !!!!!!!!! teraz ci TW sprzed 30 lat sa pralatami, biskupami i zabawa trwa dalej !!!!!!!!!!!! tylko nauki Jezusa w tym juz nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~putto
    (2019-05-15 22:31)
    dobrze się tańczyło przed Rydzykiem????
  • ~putto
    (2019-05-15 20:01)
    Propaganda i kłamstwo oto cały Pinokio
  • ~miś
    (2019-05-15 19:42)
    Kłamczuch, ale bezczelny. Do kujdy z nim.
  • ~zin
    (2019-05-15 19:40)
    P.Morawiecki i panscy wspoltowarzysze co nie wiedzieliscie ze przez lata w polskim kosciele sa gwalcone dzieci co uczyniliscie aby temu zpobiec nic milczeliscie chodziliscie do kosciola nosilicie pieniadze nie przeszkadzalo wam ze gwalciciel udziela wam sakramentow Teraz oburzacie sie ze to atak na was na kosciol tak to na was bo jestescie wspolwinni bedac niemymi
  • ~I wszyscy wiedzą o co chodzi 😂 :-0)))
    (2019-05-15 19:37)
    Dziubusiu, ...., ....., ...........,.......,...
  • ~sic.
    (2019-05-15 19:10)
    Jakiej Polski chcemy ??? Polski bez nienawisci, klamstwa i manipulacji ... Chcemy Polski bez Szydlo, Kepy. Piotrowicza i Pawlowicz, chcemy Polski bez PiSu i Kaczynskiego ...
  • ~Renata
    (2019-05-15 19:09)
    Morawiecki, Rydzyk i Głódżi paru innych biskupów to spece od wszelakich przekrętów , poczynając o językowych ....To podstawa katolickiego piskościoła
  • ~Bastard
    (2019-05-15 18:49)
    Ojciec wspolpracownik ub coś może synkowi ma ten temat powiedzieć!!!!! Synalek nie lepszy przekręt !!!!!
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-05-15 18:29)
    O dekomunizacji i lustracji mówi władza, która przeprowadza "reformę" wymiaru sprawiedliwości rękami prokuratora stanu wojennego...
  • ~autorwidmo
    (2019-05-15 18:28)
    No i teraz Moradziecki z Klempą będą musieli własnoręcznie ukamienować Kuchcińskiego jak wypłyną nagrania zdeponowane na Ukrainie. Ale w końcu Moradziecki i Klempa to dwa, kliniczne przypadki ciężkiego kretynizmu.
  • ~babcia jadzia
    (2019-05-15 18:23)
    A ten co 50 tys w kopercie księdzu dawał to już siedzi?
  • ~sic.
    (2019-05-15 18:10)
    Klamco Morawiecki- niech pan papatrzy w szeregi pisu ilu tam sprzedawczykow, ludzi z komunistyczna przeszlooscia, ilu tam ubesow, kapusiow i donosicieli ... to przeciez z ich dorobku korzystacie calymi garsciami .... a Kaczynski ??? - bez komentarza ... wasz upadek sie zbliza, tak jak upadek polskiego kosciola ... a potem sady ... i dlugoletnie wiezienia. Wy teraz tym szraszycie spoleczenstwo, ale sami bedziecie ofiarami przez was rozpetanej nienawisci.
  • ~Miłośnik Prezesa
    (2019-05-15 17:28)
    Czy Piekarski który plótł na mękach to Twój przodek menelu Morawiecki
  • ~nina
    (2019-05-15 17:15)
    Morawiecki jak zwykle poplynal,w PO nie ma komunistow i bylych sekretarzy,a w PiSie sa, i po co klamac p.Morawiecki.Zenada Roku.
  • ~Norymberdzki
    (2019-05-15 16:52)
    Panie Morawiecki ! Może poseł Piotrowicz z PIS-u najgłośniej hałasował, jak mówił pan o komunistycznej przeszłości. Dlaczego nie wymienicie po nazwisku tych posłów, którzy mają komunistyczną przeszłość ? Panie Morawiecki ! Jesteście zbiorowiskiem bezmyślnych potakiewiczów. Gdyby Kaczyński wymienił liczbę 50 lat to byście też przyjęli bez zająknięcia. A gdyby Kaczyński nic nie powiedział to żaden z was nie kiwnąłby małym palcem . Jesteście tak ubezwłasnowolnieni przez Kaczyńskiego, że bez jego mrugnięcia, mruknięcia czy skinienia nie zrobicie kroku.

Może zainteresować Cię też: