Prof. Hartman wzywa wszystkie ofiary księży do coming outu. "Wiemy, że jest ich znacznie więcej niż pięć tysięcy"

| Aktualizacja:

Wiceszef SLD Andrzej Szejna zaapelował do metropolity krakowskiego abp. Marka Jędraszewskiego, aby "odszedł dla dobra Kościoła, a przede wszystkim Polaków". Udajesz, że nie widzisz problemu pedofilii w Kościele - zwrócił się do metropolity Szejna na środowej konferencji prasowej w Krakowie.

wróć do artykułu
  • ~alfalfa
    (2019-05-15 17:26)
    Ci, którzy chcą zniszczyć KK nagle najbardziej chcą jego "dobra".
  • ~zin
    (2019-05-15 17:33)
    w zbrodniach kosciola jakie dokonal palac mordujac inowiercow i wszczynajac wojne religijna kosciola katolickiego zaden rezim nie pokonal
  • ~nitrogliceryna z Połczyna
    (2019-05-15 17:34)
    A ja tego Hartmana mam za neomarksistowskiego barana.
  • ~W
    (2019-05-15 17:40)
    To jest ten typek ktory kilka lat temu twierdzil ze kazirodztwo to nie jest nic zlego.
  • ~zin
    (2019-05-15 17:52)
    a to ze siostrzyczki katolickiego kosciola w Irlandi chowaly dzieci dole kloacznym i sprzedawaly dzieci odbrane matka ktore zaszly wciaze nie bedac mezatkami i sprzedawaly za ogromne pieniadze rodzinom Stanow Zjednoczonyvh to wanm sie podoba
  • ~vis 44
    (2019-05-15 18:10)
    co jasiu poczułeś już kasę z ustawy 447 !!! czas na "twuj" get out !!! do .....
  • ~kłamcy w sutannach muszą odejść
    (2019-05-15 18:14)
    Wyśmienita wypowiedż pana Szajny
  • ~autorwidmo
    (2019-05-15 18:23)
    Aż się normalnie łza w oku kręci jak antyklerykalni ateiści się zamartwiają stanem kościoła i jak apelują o zwrócenie kościoła wiernym. Tylko antyklerykalny ateista powie o duchownym per "pan biskup", "pan ksiądz".
  • ~Zk
    (2019-05-15 18:34)
    Przestańcie pis -trolle opłacane z naszych podatków szczuć, dzielić, kłamać i zwyczajnie bredzić. Wasz czas się kończy. Wróci wolna Polska i państwo prawa to rozliczy się waszych mocodawcow.
  • ~stary
    (2019-05-15 18:38)
    Niech się zajmie grzechami rabinów .
  • ~Nikodem
    (2019-05-15 18:58)
    A co Q...a, czy nam ksiezom katolickim juz nie wolno sie od czasu do czasu pokochac z maloletnimi dziewczynkami i ministrantami ? Ich ojcowie tez to z nimi robia.Te dzieci do nas Lgna i dobrze wiedza czego od nas chca. Rodzice tych maloletnich ministrantow i dziewczynek tez nie maja nic przeciwko temu.
  • ~Srul
    (2019-05-15 19:06)
    Niech mosiek Hartman nie wypowiada się o Kościele katolickim jaki kolwiek by on nie był. Mosiek może się jedynie palowac za zbrodnie kolegów ub pochodzenia dalciowo moskowego
  • ~volksdojcze niczego sie nie nauczyli
    (2019-05-15 19:13)
    Atak na ostoje polskosci trwa. Z wiara i Kosciolem to i komuna przegrala.
  • ~md
    (2019-05-15 19:50)
    Niech się zajmie ofiarami rabinów, bo to jego rodacy. Zresztą Sekielowera też.
  • ~wikary
    (2019-05-15 20:44)
    Niech żyją Nasi duchowni,a w szczególności Głódż i Jędraszewski.
  • ~cytat hartmana
    (2019-05-15 20:47)
    Polowanie na czarownice to nie jest sposób na pedofilię. Piętnowanie pedofilów nie tylko narusza prawa tych osób, ale jednocześnie wywołuje niepotrzebny PRZESTAŃCIE NAZYWAĆ TAKICH "PROFESORAMI"
  • ~Gent
    (2019-05-15 21:24)
    Czerwony burek zamartwia się o KK. A do budy za ruskie srebrniki
  • ~i to by było na tyle
    (2019-05-15 21:54)
    śmieszny typ z tego Hartmana. Apelować to sobie może do Ateistów i Agnostyków lub kościoła Spagetti.

Może zainteresować Cię też: