Andrzej Duda o ustawie 447: Dopóki jestem prezydentem, żadnych roszczeń nie będzie

Nie zgodzę się, by zmienić polskie prawo tak, aby możliwe były roszczenia - zapewnił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Myślenic (woj. małopolskie). Apelował jednocześnie, by na sprawę roszczeń patrzeć spokojnie, bo nie ma na to miejsca w prawie.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2019-05-15 19:11)
    Taa, jasne, kto w to teraz uwierzy po tym co zrobili w zeszłym roku z ustawą o IPN!?Też PiSowcy zapewniali, że się nie cofną nawet o krok, że nie ulegną żadnym naciskom, a pod koniec czerwca w kilka godzin PiS znowelizował ustawę o IPN pod dyktando Izraela, a Prezydent Duda podpisał ją jeszcze tego samego dnia.Tyle są warte te zapewnienia PiSowców.
  • ~zin
    (2019-05-15 19:11)
    co t y czlowieku masz do powiedzenia Jestes malowanym prezydentem Uprawnienia twoje nie daja zadnej gwarancji Radze ci za duzio nie paplaj bo bedziesz sie niedlugo tlumaczyl przed Trampem
  • ~riw
    (2019-05-15 20:15)
    Ty załosny klaunie juda zaraz masz spotkanie z pejsatą administracja z usa naztępnie wizyta w siedzibie mosadu i tak szybko w pisie zaczniecie zmieniąć prawo że sie potkniesz o długoPIS
  • ~jula
    (2019-05-15 21:06)
    Przecież roszczenia już są, odwołanie delegacji z Izraela nic nie dało, przylecieli i chcą rozmawiać ale "po cichu". Może dlatego tak krzyczy że nic nie damy a po "cichu" wszystko podpisze. Przecież Ameryka im zezwoliła a teraz to Tramp pociąga za sznurki.
  • ~fermęt
    (2019-05-15 19:53)
    A co pan Duda ma do powiedzenia w sprawie roszczeń? Zabroni występowania z roszczeniami, czy może zamknie profilaktycznie wszystkich Żydów?
  • ~kos
    (2019-05-15 19:34)
    Przestępca na 2 kadencję powinien spokojnie odsiedzieć ją w pudle, razem z innymi przybłędami.
  • ~Analizując gramatykę..
    (2019-05-15 20:01)
    Nie będzie roszczeń jak im wszystko co chcą damy. Więc, jak będę prezydentem - nie będzie roszczeń znaczy oczywistą oczywistość.
  • ~rychu
    (2019-05-15 21:38)
    Duda "Dopóki jestem prezydentem, żadnych roszczeń nie będzie" ??!!!! i niech mi ktos powie ze to nie jest kretyn ??!!!!! to sa klamstwa i "bezmyslne slroty" dla durnego narodu !! jego bycie prezydentem ma sie nijak do zglaszania roszczen i nie ma on na to najmniejszego wplywu !!!!!!!!!!! to jest prymitywna propaganda, manipulacja, klamstwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~plo
    (2019-05-15 18:59)
    Brawo Panie Prezydencie.
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-15 23:05)
    Dodam złośliwie że to już niedługo... panie prezydencie Polin.
  • ~panie prezydencie duda,
    (2019-05-16 06:29)
    dziekuje za wspanialy zart,usmialem się jak norka...a pan jesteś prezydentem dopóki prezes nie zdecyduje inaczej
  • ~sic.
    (2019-05-16 05:58)
    Ambasador Izraela to takie same zero jak inni politycy Pisu na czele z Duda i Kaczynskim ...
  • ~Zepp
    (2019-05-15 19:20)
    Tylko kościół w Polsce dostał rekompensaty za utracone mienie. Reszta wara!
  • ~szalom
    (2019-05-16 07:11)
    takie rzeczy należy mówić na arenie międzynarodowej a nie w Myślenicach adrianku
  • ~kuba
    (2019-05-15 21:10)
    Udaje  że nie wie za co mu ambasadora opluli?
  • ~Nj
    (2019-05-15 23:49)
    Moski chca wymyslone roszczenia z kapelusza nie ma i nie bedzie roszczen
  • ~jarek
    (2019-05-15 21:05)
    Po tym, jak przestaniesz nim być, a przestaniesz, także ich nie będzie. ;)
  • ~On
    (2019-05-16 06:01)
    Prezydencie, ty opoko, ty skalo, ty murze J e r y c h a!
  • ~wurm
    (2019-05-16 12:40)
    Żadnych roszczeń nie będzie? To czemu ustawa anty 447 została zdjęta z obrad sejmu? Kiedy trzeba było przejść ze słów do czynów to się okazało jakie macie prawdziwe zamiary.
  • ~Piski kun de lek
    (2019-05-16 07:53)
    Panie prezydencie moge panu do d u p y wejsc, bez wazeliny? Prosze, bardzo prosze.. Kaczynskiemu wchodze uzywajac wazeliny, bo w jego d u p i e zajzajer!

Może zainteresować Cię też: