Kaja Godek: Po zaostrzeniu kar za pedofilię wzrośnie liczba aborcji

| Aktualizacja:

Przedstawiciele Konfederacji oraz Fundacji "Życie i Rodzina" uważają, że samo zaostrzenie przepisów ws. pedofilii nie ochroni dzieci, a - jak podkreślali - "może być więcej aborcji" oraz ""sądowych absurdów". Apelowali, aby jeszcze w tej kadencji Sejm uchwalił projekt ustawy "Zatrzymaj aborcję".

wróć do artykułu
  • ~Jaa
    (2019-05-26 01:01)
    Gablota osobliwości🤣
  • ~puste koryto
    (2019-05-22 14:56)
    Szkoda slow na to dziadosto przescigajace sie w coraz glupszych pomyslach..Glupota powinna byc pietnowana zwlaszcza w polityce......
  • ~007
    (2019-05-18 16:00)
    Obrona księży zgodnie z wzorem zastosowanym przez jednego z polskich biskupów do obrony nuncjusza z Dominikany: dzieci są winne, (seksualizowane), no i jeszcze klimat gorący,nie pedofil, ten jest ofiarą seksualizowanych bdzieci i gorącego klimatu.
  • ~Roszpunka
    (2019-05-17 19:58)
    Głosuje na PiS i nie życzę sobie zaostrzenia prawa aborcyjnego wręcz przeciwnie.
  • ~Kontemplyta
    (2019-05-17 17:22)
    Lubię Korwina-Mikkego jako dziennikarza, tylko czy on cokolwiek w życiu politycznym doprowadził do końca? Przecież siedział już w Parlamencie Europejskim, ale jak przyszło do obrony polskich reform w stotaliryzowanym sądownictwie - to oprócz walnięcia w papę Boniego (autora pomysłu skazywania przez e-maila) zniknął.
  • ~aa
    (2019-05-17 16:26)
    Konfederacja idzie po 3% :) Nikt nie lubi żeby mu oszołomy dyktowały co ma robić ze swoim życiem.
  • ~!!!!!!!!!!!
    (2019-05-17 12:47)
    PRZY OKAZJI TEJ NOWELIZACJI PIS PRÓBOWAŁ PRZEMYCIĆ ZNIESIENIE KAR ZA PROPONOWANIE MAŁOLETNIM SEKSU ZA PIENIĄDZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Ooo
    (2019-05-17 11:56)
    I ma kobita rację, tyle że aborcji będzie więcej bo kara będzie wyższa, a nie dlatego że zwiększył się agencja ochrony consent. Zwyczajnie będzie większy strach wśród hierarchów KK.
  • ~Anna
    (2019-05-17 10:36)
    mam pytanie. Czy używanie antykoncepcji przez księdza jest dozwolone. Mam dylemat moralny gdyż mój chłopak jest księdzem i za każdym razem wkłada prezerwatywę. Czy stosunek przerywany nie wystarczy?
  • ~Ale jaja panie
    (2019-05-16 23:51)
    Korwin-Mikke: "Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne". To już wiemy dlaczego tą Godek u siebie toleruje 🤔😂
  • ~stop seksualizacji
    (2019-05-16 23:30)
    Tutaj zadne zawile prawnicze spekulacje nie pomoga, jak nie bedzie zdrowego rozsadku. Zycie pojdzie swoim torem. Seks to niebezpieczna zabawa.
  • ~Mimi
    (2019-05-16 16:09)
    Co trzeba mieć lub czego trzeba nie mieć w głowie, by opowiadać takie pierrrdoły, delikatnie rzecz ujmując.
  • ~Stachu
    (2019-05-16 15:51)
    Zmarnowała wyśmienitą okazję żeby siedzieć cicho.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-05-16 13:48)
    Czy te POboczni koło Pani coś z tym maja że pani stawia takie wnioski biorąc pod uwagę tych panów czy to inne określenie przypadku
  • ~Krystyna
    (2019-05-16 11:33)
    Pedofilia i pederastia istnieje nie tylko wśród duchownych. Należy walczyć z tymi zboczeniami w każdym środowisku, w którym występują.
  • ~Artur
    (2019-05-16 10:54)
    Po pierwsze kto to wogole jest. Skąd się wzięła. Przeczytałem że to ciotka Korwina.
  • ~head
    (2019-05-16 09:14)
    Jestem za tym żeby Godek wypowiadał się jak najczęściej podkreślając jest z Konfederacji. To znacznie osłabia notowania tego ugrupowania.
  • ~head
    (2019-05-16 09:11)
    Raczej wzrośnie liczba zabojstw, bo przy tej karalności prościej będzie zabić dziecko żeby nie bylo swiadka. Musi być nieuchronność kary. Pedofil kościelny musi siedzić a potem won ze stanu kapłańskiego.
  • ~Kobieta
    (2019-05-16 08:30)
    Bredzi. W Polsce nie można usunąć produktu gwałtu w żadnym szpitalu. Tak dzieje się od połowy lat dziewięćdziesiątych. I nikogo nie obchodzi, że produkt powstał po gwałcie kazirodczym, gwałcie zbiorowym ani żadnym innym gwałcie. Jeśli nawet, jakimś cudem, lekarze zlitowali się nad kilkoma ofiarami gwałcicieli, to były to przypadki naprawdę pojedyncze. Do czego służyły podręczne w przerażającej republice na południe od Kanady?
  • ~cuda
    (2019-05-16 08:22)
    Sadzisz po sobie i swojej rodzinki ?

Może zainteresować Cię też: