Legutko: To nie pedofilia, tylko pederastia. Nadużycia dotyczą chłopców w wieku 12-17 lat

"Jeżeli ksiądz popełnia czyn naganny i okazuje się, że jest homoseksualistą, to aby go skazać czy potępić, nie można nazwać go homoseksualistą, tylko nazywa się go pedofilem. Jesteśmy szantażowani przez tę ideologię" – mówił w mediach publicznych europoseł PiS Ryszard Legutko. Teraz grozi pozwem sądowym. Za co?

wróć do artykułu
  • ~jarosław k.
    (2019-05-19 13:20)
    Legutko chciał się podzielić własnymi doznaniami z młodości, a wy tu na niego napadacie.
  • ~wiecej rozwagi
    (2019-05-18 15:58)
    Ja mysle ,ze polowa tej pedofili jest nie prwdziwa lub wyimaginowna. Teraz jest taka moda na gwalty i pedofilie.
  • ~J.K
    (2019-05-17 16:43)
    Seksualne wykorzystywanie dzieci jest silnie kojarzone z męskim zachowaniem. Choć trudno w to uwierzyć, ze statystyk sądowych niezbicie wynika, że kobiety też to robią
  • ~Polon
    (2019-05-17 12:41)
    Tylko pederasci nagabywali mnie jak bylem chlopcem. Problemem jest homoseksualizm mezszczyzn!!!
  • ~kazik
    (2019-05-17 12:32)
    Legutko jest twardym piskatolikiem jak legu mina.
  • ~Renata
    (2019-05-17 12:29)
    Czekam na szybką ustawę sejmową ustanawiającą 30 lat pudła dla dzieci ,,gwałcących sukienkowych"..
  • ~dendorost
    (2019-05-16 17:20)
    Ludzie sądzący że seks z 12-latkiem jest legalny obiecują nam, że zajmą się ochroną naszych dzieci...
  • ~Dobre sobie
    (2019-05-16 14:04)
    Rozumiem, że jeśli wmieszany jest ksiądz, dziecko przestaje być dzieckiem.
  • ~Student UG
    (2019-05-16 13:57)
    Typowy przykład głąba z tytułem... Odebrać tytuły naukowe komunistom! dekomunizacja to dekomunizacja
  • ~Biblia Tysiaclecia
    (2019-05-16 13:47)
    Temat dotyczy dokladnie kleru katolickiego,a wiec co na ten temat Biblia ?.Pierwszy list do Koryntian rozdzial 6 wiersz 9 - 10.Czyz nie wiecie ,ze niesprawiedliwi nie posiada krolestwa Bozego ?.Nie ludzcie sie!.Ani rozpustnicy,ani balwochwalcy,ani cudzoloznicy,ani rozwiezli,ani mezczyzni wspolzyjacy z soba,ani zlodzieje,ani chciwi,ani pijacy,ani oszczercy,ani zdziercy nie odziedzicza krolestwa Bozego.List do Rzymian rozdzial 1 wiersz 22 -23.Podajac sie za madrych stali sie glupimi.I zamienili chwale niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy smiertelnego czlowieka.Wiersz 25 - 27.To prosze przeczytajcie sobie sami,to sa skutki !.
  • ~rita
    (2019-05-16 13:21)
    Pisowskie zaplecze intelektualne dało głos. Gdy się słucha tych geniuszy, to człowiek - przynajmniej średnio rozgarnięty - ma wrażenie, że znalazł się w wariatkowie. Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne - zapodał pisowski guru, i tego się trzymają.
  • ~peło to dno
    (2019-05-16 13:21)
    21 lat temu jako 11 letni chłopiec zostałem zgwałcony przez braci sekielskich, może wreszcie teraz stanie się zadość sprawiedliwości
  • ~Nikodem
    (2019-05-16 13:17)
    Wikipedia. Pederastia (stgr. παῖς chłopiec + stgr. ἐραστής – w przekładzie Witwickiego: miłośnik) – termin wywodzący się z języka greckiego (dosł. miłość do chłopców) – w języku polskim w węższym sensie oznacza specyficzną formę homoseksualizmu męskiego, polegającą na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych mężczyzn lub młodzieńców (erastesów, miłośników), z młodzieńcami lub chłopcami (eromenosami, lubymi, oblubieńcami), zazwyczaj opartych na różnicy wieku, występującą w kulturze starożytnej Grecji
  • ~Kedaj
    (2019-05-16 13:13)
    Pederastia (stgr. παῖς chłopiec + stgr. ἐραστής – w przekładzie Witwickiego: miłośnik) – termin wywodzący się z języka greckiego (dosł. miłość do chłopców) – w języku polskim w węższym sensie oznacza specyficzną formę homoseksualizmu męskiego, polegającą na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych mężczyzn lub młodzieńców (erastesów, miłośników), z młodzieńcami lub chłopcami (eromenosami, lubymi, oblubieńcami), zazwyczaj opartych na różnicy wieku, występującą w kulturze starożytnej Grecji
  • ~łomatko
    (2019-05-16 13:13)
    No proszę, iluż to mamy specjalistów od zboczeń. Niech się schowają Holendrzy i Duńczycy.
  • ~Nebo
    (2019-05-16 13:12)
    Admin, głupku, Czytaj ze zrozumieniem co to jest pederasta
  • ~rzygać się już od tego chce
    (2019-05-16 12:12)
    Dyżurne nienawistne POkemony , KEowcy radarowcy i każdy zbok biją zawzięcie w PiS i KK przez cały rok.
  • ~this is not fun
    (2019-05-16 12:08)
    Kiedy zostanie wywalony z posady rektor Uniwersytetu Warszawskiego za współzorganizowanie wiecu politycznego Donalda Tuska dnia 03 maja 2019 na którym porównywano katolików do **** , krzyż do pałki a rząd węgierski do odbytnicy ?
  • ~skoczek toczek
    (2019-05-16 11:55)
    POkemony i Kacapsko-pseudoEuropejskie trole , wskoczcie sobie na żyrandole.
  • ~hydraulik patriota
    (2019-05-16 11:39)
    To przecież profesor z UJ. Brawo UJ, brawo Pan Profesor.

Może zainteresować Cię też: