Legutko: To nie pedofilia, tylko pederastia. Nadużycia dotyczą chłopców w wieku 12-17 lat

"Jeżeli ksiądz popełnia czyn naganny i okazuje się, że jest homoseksualistą, to aby go skazać czy potępić, nie można nazwać go homoseksualistą, tylko nazywa się go pedofilem. Jesteśmy szantażowani przez tę ideologię" – mówił w mediach publicznych europoseł PiS Ryszard Legutko. Teraz grozi pozwem sądowym. Za co?

wróć do artykułu
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-05-16 08:46)
    i to mówi ten pseudo profesor legutko, przestępca skazany prawomocnym wyrokiem za szkalowanie wrocławskich licealistów !!!
  • ~Lukrecjusz
    (2019-05-16 08:50)
    Legutko ma rację . Przy okazji : Januszek Lewandowski z Brukseli wyprzedawał za bezcen obcym cwaniakom polski majątek narodowy. Teraz znowu kandyduje do PE. Ludziska opamiętajcie się zanim będziecie głosować.
  • ~=taka prawda
    (2019-05-16 08:59)
    Bezsilny skowyt pisowskiej patologii!
  • ~Polak
    (2019-05-16 09:02)
    Legutko geniuszem!
  • ~kobieta
    (2019-05-16 09:09)
    my mamy w europarlamencie samych geniuszy intelektualnych nic tylko słuchać steku bzdur, ludzie kiedy wy się zastanowićie nad tym co mówicie
  • ~martadela
    (2019-05-16 09:12)
    Obywatelu Legutko od tego bronienia kleru wam zrobił się szeis w mózgu ! Przypominam , że w kościele katolickimm panuje celibat , skoro panuje celibat to homoseksualizm jest zabroniony , nawet homoseksualista jest pedofilem , jeżeli robi to z nastoletnim poniżej wieku zgody , nawet powyżej 15 roku nie godzi się księdzu uprawiać seks z kimkolwiek ! To tyle w temacie i nie potrzeba robic zamętu ! Wy wszyscy w tym pisie ostatnio biegacie i krzyczycie jakby was pod prąd podłączyli ! OPAMIĘTAJCIE SIĘ !
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2019-05-16 09:30)
    Zejdźcie z tego profesora. To wyjątkowo kulturalny, dobry i oddany sprawie człowiek.
  • ~adela
    (2019-05-16 09:33)
    Przypomina z wyglądu faceta bawiącego się sprężynką w filmie tango cash.
  • ~Pedofile do więzienia...
    (2019-05-16 09:34)
    Kto to jest ten Legutko? Gwałt na 12-latku to nie pedofilia?! Panie Legutko, panem powinien zająć się prokurator w trybie doraźnym. Taki jest prawdziwy PiS. Gwałt na chłopcach, to nic takiego, ot zwykła pederastia... OHYDA!!! Jest ktoś jeszcze o zdrowych zmysłach, kto zagłosuje na tę bandę zboczonych zwyrodnialców?
  • ~tomasz nie z warszawy
    (2019-05-16 09:39)
    jak kupie radio od złodzieja to jestem paserem czyli współwinnym. Jak kopne w D... Kaczkę to na ile pójdę siedzieć?. Jak czarny zgwałci dziecko, złamie mu dusze zamiast ja chronić to od dołu do góry może liczyć na ochronę. Kim oni są? wysłannikami szatana? to jest ich wersja "miłuj bliniego swego"? czy oni na prawdę myślą ze my, suweren nie widzimy różnicy miedzy tym który te obrzydliwe czyny robi a tymi którzy go chronią i robią zasłonę dymna typu: "to atak na kościół" lub "przepraszamy za swoich podwładnych". Chronienie przestępstwa, zatajanie jego to również przestępstwo. Pomijam wątpliwości moralne bo te was nie dotyczą.
  • ~zin
    (2019-05-16 09:45)
    ciekawym ktory Prezydent temu specjliscie od pederastwa dal tytul profesora powinien sie wstydzic
  • ~slazak
    (2019-05-16 10:04)
    kto ta zgnilizne wydal na swiat to wredny typ pisowski
  • ~Gość
    (2019-05-16 10:20)
    Tak jest molestowanie 12-latka to tylko oederastia, a molestowanie 12-latki byłoby już zupełnie zdrowe i OK, bo hetero! Jak Pan Bóg nakazał
  • ~tezet
    (2019-05-16 10:36)
    Ja myślę, że za to odkrywcze stwierdzenie należy się nagroda NOBLA. To to się mieni profesorem???
  • ~Polak z Polski
    (2019-05-16 10:44)
    Ten profesor ma zawsze problemy z logicznie uzasadnionymi wypowiedziami. Nikt przy zdrowych zmysłach nie słucha tego co on mówi, bo po prostu wygaduje on głupstwa. Najlepiej traktować te wypowiedzi jak zepsute powietrze.
  • ~Mok
    (2019-05-16 10:44)
    Te legumina, przestań bredzić.
  • ~Mark Twain
    (2019-05-16 10:50)
    Niektórzy wysocy rangą i funkcją urzędnicy partii rządzącej zachowują się tak, jakby chcieli ją zniszczyć. Gorzej, niż opozycja. Każdą opozycję rozumiem - chce dojść do władzy! Takich jednak działaczy nie pojmuję!
  • ~cały Kazio, cały Kazio
    (2019-05-16 11:02)
    Pomnikowa wypowiedź. To nie jest WRZÓD. To jest ROPIEŃ.
  • ~brawo PiS
    (2019-05-16 11:20)
    Cieszę się, że na tydzień przed wyborami do Europarlamentu Legutko nie marnuje okazji, żeby popisać się przed wyborcami swoją niezrównaną klasą moralną i intelektualną. Jestem pewien, że zaprocentuje to wynikiem partii Polexitu i Sekciarstwa
  • ~Pacjent PiSowskej Kliniki
    (2019-05-16 11:21)
    musi tak mowic...jest reprezentantem polskiego kołtunstwa i mowi tak jak tego wymaga sytuacja. Nic nadzwyczajnego.

Może zainteresować Cię też: