Legutko: To nie pedofilia, tylko pederastia. Nadużycia dotyczą chłopców w wieku 12-17 lat

"Jeżeli ksiądz popełnia czyn naganny i okazuje się, że jest homoseksualistą, to aby go skazać czy potępić, nie można nazwać go homoseksualistą, tylko nazywa się go pedofilem. Jesteśmy szantażowani przez tę ideologię" – mówił w mediach publicznych europoseł PiS Ryszard Legutko. Teraz grozi pozwem sądowym. Za co?

wróć do artykułu
  • ~peło to dno
    (2019-05-16 13:21)
    21 lat temu jako 11 letni chłopiec zostałem zgwałcony przez braci sekielskich, może wreszcie teraz stanie się zadość sprawiedliwości
  • ~łomatko
    (2019-05-16 13:13)
    No proszę, iluż to mamy specjalistów od zboczeń. Niech się schowają Holendrzy i Duńczycy.
  • ~skoczek toczek
    (2019-05-16 11:55)
    POkemony i Kacapsko-pseudoEuropejskie trole , wskoczcie sobie na żyrandole.
  • ~Lukrecjusz
    (2019-05-16 08:50)
    Legutko ma rację . Przy okazji : Januszek Lewandowski z Brukseli wyprzedawał za bezcen obcym cwaniakom polski majątek narodowy. Teraz znowu kandyduje do PE. Ludziska opamiętajcie się zanim będziecie głosować.
  • ~rzygać się już od tego chce
    (2019-05-16 12:12)
    Dyżurne nienawistne POkemony , KEowcy radarowcy i każdy zbok biją zawzięcie w PiS i KK przez cały rok.
  • ~this is not fun
    (2019-05-16 12:08)
    Kiedy zostanie wywalony z posady rektor Uniwersytetu Warszawskiego za współzorganizowanie wiecu politycznego Donalda Tuska dnia 03 maja 2019 na którym porównywano katolików do **** , krzyż do pałki a rząd węgierski do odbytnicy ?
  • ~martadela
    (2019-05-16 09:12)
    Obywatelu Legutko od tego bronienia kleru wam zrobił się szeis w mózgu ! Przypominam , że w kościele katolickimm panuje celibat , skoro panuje celibat to homoseksualizm jest zabroniony , nawet homoseksualista jest pedofilem , jeżeli robi to z nastoletnim poniżej wieku zgody , nawet powyżej 15 roku nie godzi się księdzu uprawiać seks z kimkolwiek ! To tyle w temacie i nie potrzeba robic zamętu ! Wy wszyscy w tym pisie ostatnio biegacie i krzyczycie jakby was pod prąd podłączyli ! OPAMIĘTAJCIE SIĘ !
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-05-16 08:46)
    i to mówi ten pseudo profesor legutko, przestępca skazany prawomocnym wyrokiem za szkalowanie wrocławskich licealistów !!!
  • ~=taka prawda
    (2019-05-16 08:59)
    Bezsilny skowyt pisowskiej patologii!
  • ~Pedofile do więzienia...
    (2019-05-16 09:34)
    Kto to jest ten Legutko? Gwałt na 12-latku to nie pedofilia?! Panie Legutko, panem powinien zająć się prokurator w trybie doraźnym. Taki jest prawdziwy PiS. Gwałt na chłopcach, to nic takiego, ot zwykła pederastia... OHYDA!!! Jest ktoś jeszcze o zdrowych zmysłach, kto zagłosuje na tę bandę zboczonych zwyrodnialców?
  • ~zin
    (2019-05-16 09:45)
    ciekawym ktory Prezydent temu specjliscie od pederastwa dal tytul profesora powinien sie wstydzic
  • ~kobieta
    (2019-05-16 09:09)
    my mamy w europarlamencie samych geniuszy intelektualnych nic tylko słuchać steku bzdur, ludzie kiedy wy się zastanowićie nad tym co mówicie
  • ~tomasz nie z warszawy
    (2019-05-16 09:39)
    jak kupie radio od złodzieja to jestem paserem czyli współwinnym. Jak kopne w D... Kaczkę to na ile pójdę siedzieć?. Jak czarny zgwałci dziecko, złamie mu dusze zamiast ja chronić to od dołu do góry może liczyć na ochronę. Kim oni są? wysłannikami szatana? to jest ich wersja "miłuj bliniego swego"? czy oni na prawdę myślą ze my, suweren nie widzimy różnicy miedzy tym który te obrzydliwe czyny robi a tymi którzy go chronią i robią zasłonę dymna typu: "to atak na kościół" lub "przepraszamy za swoich podwładnych". Chronienie przestępstwa, zatajanie jego to również przestępstwo. Pomijam wątpliwości moralne bo te was nie dotyczą.
  • ~adela
    (2019-05-16 09:33)
    Przypomina z wyglądu faceta bawiącego się sprężynką w filmie tango cash.
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2019-05-16 09:30)
    Zejdźcie z tego profesora. To wyjątkowo kulturalny, dobry i oddany sprawie człowiek.
  • ~tezet
    (2019-05-16 10:36)
    Ja myślę, że za to odkrywcze stwierdzenie należy się nagroda NOBLA. To to się mieni profesorem???
  • ~brawo PiS
    (2019-05-16 11:20)
    Cieszę się, że na tydzień przed wyborami do Europarlamentu Legutko nie marnuje okazji, żeby popisać się przed wyborcami swoją niezrównaną klasą moralną i intelektualną. Jestem pewien, że zaprocentuje to wynikiem partii Polexitu i Sekciarstwa
  • ~cały Kazio, cały Kazio
    (2019-05-16 11:02)
    Pomnikowa wypowiedź. To nie jest WRZÓD. To jest ROPIEŃ.
  • ~Pacjent PiSowskej Kliniki
    (2019-05-16 11:21)
    musi tak mowic...jest reprezentantem polskiego kołtunstwa i mowi tak jak tego wymaga sytuacja. Nic nadzwyczajnego.
  • ~Polak z Polski
    (2019-05-16 10:44)
    Ten profesor ma zawsze problemy z logicznie uzasadnionymi wypowiedziami. Nikt przy zdrowych zmysłach nie słucha tego co on mówi, bo po prostu wygaduje on głupstwa. Najlepiej traktować te wypowiedzi jak zepsute powietrze.