Proces Petru kontra Wąsik. Były lider Nowoczesnej wygrywa także w drugiej instancji

Szef koła poselskiego Teraz! Ryszard Petru został w maju uniewinniony przez stołeczny sąd w sprawie o pomówienie zainicjowanej prywatnym aktem oskarżenia, który przeciw Petru złożył zastępca koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik. Wyrok był nieprawomocny.Teraz były lider Nowoczesnej wygrywa w drugiej instancji.

wróć do artykułu
 • ~niepowtarzalny klimat
  (2019-05-16 11:12)
  Znając związki jego rodziców ze wschodem (ZSRR) to czy ten Petru nie jest jakimś czerwonym Petrusenko, przyszywanym Polakiem ? Sprawdzę to.
 • ~KRYSTEK
  (2019-05-16 11:14)
  TAK DZIALAJA SADY KTORE POWINNY STAC NA STRAZY PRAWA JAK KTOS OBRAZI DRUGA OSOBE POWINIEN POMYSLEC ,ZE TAK NIE NALEZY A SAD POWINIEN DAC POUCZENIE ALE KTO ZNOWU PLACI OBYWATEL
 • ~Martadela
  (2019-05-16 11:17)
  Tajniak pisowski, niepokojowy, Karierę zrobić wielką chciał, Nową ustawę o dekomunizacji napisał ponoć z głowy, Ministra stołek szybko miał, Jak on potrafi mówić ślicznie, Że nam, że nam, że tylko brać, On kochał Polaków pisotycznie, Jest za swą partię gotów życie dać. I stworzyć swoim ludziom nowy świat, Wąsik, ach, ten Wąsik, Ten wzrok, ten gest, ten dąsik! I wdzięk, i lęk, i mina, I fanatyków pisowskich ryk! Ten krzyk nad ludu mrowiem Że krew, że gwałt to zdrowie, Polska z niego się, panowie, Wyleczy wnet wzdłuż i wszerz!
 • ~oczyszczasz powietrza
  (2019-05-16 11:33)
  Petru, won za Don. Teraz !
 • ~Zepp
  (2019-05-16 11:37)
  Ryśko Nieuku !! Tyś niewinnyjest, tyś tylko głuPOl !!!
 • ~rychufan
  (2019-10-08 19:59)
  Ruchu!, Rysio!, Rysiulku! nareszcie jesteś!, jak mocno tęskniłem !
 • ~monty python
  (2019-10-08 22:14)
  Panie Ryśku ! Doceniam pana klasę, że w ogóle przyjął pan na klatę "konfrontację sądową" ze SKAZANYM (...!) , a TYLKO UŁASKAWIONYM po znajomości za ŁAMANIE PRAWA, nijakim Wąsikiem...! Mnie nie byłoby chyba na to stać.... Wiem, wiem, - proces i proceduralne wymogi prawa.... Ale to jedynie pana było na to stać... !!!!!!!! PiS przestrzeganie prawa i konstytucji ma od czterech lat w "głębokim poważaniu" .... Może chociaż sądy będą walczyć jeszcze o obywateli tego śmiesznego kraju.

Może zainteresować Cię też: