Walka z pedofilią czy rewolucja w Kodeksie karnym? Cimoszewicz: To droga donikąd

Dziś Sejm może przyjąć zmiany w Kodeksie karnym, które zaostrzają sankcje m.in. za przestępstwa seksualne wobec dzieci. Kara za gwałt na nieletnich będzie wynosić nawet 30 lat, a za akt ze szczególnym okrucieństwem - bezwzględne dożywocie. "Zgadzam się z prawnikami, że to jest droga donikąd" - ocenił w radiu TOK.FM Włodzimierz Cimoszewicz.

wróć do artykułu
  • ~JMK
    (2019-05-16 12:34)
    Towarzyszu zamilcz.Twoje miejsce to zdewastowana przez ciebie leśniczówka w Puszczy Białowieskiej.
  • ~Patologia der Dziennika i Cimoszewicza
    (2019-05-16 12:30)
    Zastanawiające jest, że "postępowy, europejski, oświecony" der Dziennik chętnie i często cytuje towarzysza Cimoszewicza , wysługującego się kiedyś Zwiazkowi Radzieckiemu , którego ideologia przyczyniła się do śmierci milionów ludzi.
  • ~ ciekawe Towaryszcze
    (2019-05-16 13:26)
    Towarzysz Cimoszewicz jak Tow Budkow też może PEIDOFIL że tak ich bronią jak za Tow ,, Milierow czy Kwasniakow
  • ~ruskij geroj
    (2019-05-16 13:28)
    Towarzysz Cimoszko małe żubry molestował !
  • ~cała prawda cała doba
    (2019-05-16 13:27)
    Przyjechał folksdojcz z Brukseli i wywołał wojnę religijną ! Tylko uderzył chyba w swojego zwolennika ?
  • ~prawda
    (2019-05-16 13:22)
    ODEZWAŁ SIĘ ZNAWCA ,.,.LEPIEJ NIE ZABIERAJ GŁOSU,., NALEPIE POMYSL O POTRĄCONEJ KOBIECIE ,.,.
  • ~Gonić zdrajców
    (2019-05-16 13:46)
    Czerwony śmieć ma celność pouczać. Gonić czerwonego zdrajcę kijami z polskiej ziemi.
  • ~ke do de
    (2019-05-16 13:57)
    Tow.Cimoszewicz śmie POkazywać facjatę i MOralizować po niedawnych swoich krętacwach z potrąconą kobietą i po komuszej przeszłości?! Ma chłop tupet bolszewika!
  • ~kok
    (2019-05-16 14:10)
    Pedofila należy całkowicie odizolować od społeczeństwa to jedyny sposób by dzieci czuły się bezpieczne .............
  • ~szczery
    (2019-05-16 14:21)
    Mdli od głupoty pisuarskich trolli wypisujących kłamliwe bzdury. Szkoda nawet śliny by na nich splunąć!
  • ~uczeń dawnej bolszewickiej szkoły
    (2019-05-16 13:55)
    Czego pan panie premierze wymaga od ludzi z wrodzonymi ułomnościami intelektu ?Weżmy taki niby prezes a powiedział Polsce ,że jest za pan brat z komuszym TW i to jeszcze opcji niemieckiej bo Wolfgang ?
  • ~Jo
    (2019-05-17 15:10)
    Jestem SLD może inaczej popieralem a teraz to mi wstyd. Jak można z kapitalistami się związać Wastyd i wstyd jeszcze raz. Teraz się mówcy znaleźli. E idź Pan w cholerne.