Konflikt wokół ustawy 447. Konfederacja mówi o "polakożercach". Mosbacher: Mowa nienawiści

Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher oceniła w czwartek, że informacje przekazywane przez Konfederację nt. tzw. ustawy 447 są "rażąco nieprawdziwe". "Mowa nienawiści przedstawicieli skrajnych organizacji nie zakłóci relacji między sojusznikami" - podkreśliła.

wróć do artykułu
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-16 18:17)
    Ambasador Mosbacher rażąco kłamie w sprawie ustawy 447 przyjętej ze złamaniem amerykańskich zwyczajów ustawodawczych...
  • ~ajax
    (2019-05-16 16:56)
    Maski opadły, PiS zdejmując z posiedzenia obrad Sejmu ustawę "anty 447" pokazał czyje tak naprawdę interesy reprezentuje.
  • ~Laszlo
    (2019-05-16 16:50)
    PiS rozłoży się na 447. Wszyscy bardziej radykalni wyborcy się od nich odwrócą.
  • ~iac
    (2019-05-16 17:17)
    Proponuę mosbaszer zadzwonić do pompeo który gadał coś węrcz przeciwnego, a on twoim szfem jest
  • ~Wojciech Jaruga
    (2019-05-16 17:08)
    Pani Mosbaher proszę się nie wtrącać do naszej polityki. Nie jesteście pępkiem świata. Skrajna nie jest Konfederacja tylko skrajni jesteście Wy!!!
  • ~Czyżby?
    (2019-05-16 17:10)
    Partia interesów Syjonistycznych?
  • ~Swarożyc
    (2019-05-16 16:55)
    Największym polakożercą jest kaszubski Volksdeutsche Obersturmbannfuhrer Donald Tusk.
  • ~herman
    (2019-05-16 17:48)
    Szkoda Twoich słów.Nic nie zmieni moich poglądów na temat PIS.Komu potrzebny jest parlament,skoro tym krajem rządzi naczelnik - gubernator wraz z ambasadorami USA i Izraela.Niedługo aktualne będzie powiedzenie:nasze kamienice(okupanci) i wasze ulice.
  • ~św. NH
    (2019-05-16 17:01)
    Atomowy klan Trampa jedzie po Polakach. Niech każdy walczy z honorem z pijawkami Lucypera. Naród wybrany do samozagłady. Jako Polak brak mi słów, To taki codzienny żenujący wykwit złej manny w dymiących idiotów.
  • ~Poldi
    (2019-05-16 16:47)
    I jedni i drudzy siebie warci!
  • ~Stolica
    (2019-05-16 19:50)
    PiS prowadzi politykę zagraniczną na poziomie Republiki Bananowej. To zguba dla Polski!
  • ~jarek
    (2019-05-16 19:05)
    Ustawa 447 jest PRZESTĘPSTWEM, bo ingeruje w sprawy wewnętrzne innych krajów i w ich system prawny. OBOWIĄZUJE TYLKO NA TERENIE USA!
  • ~turysta
    (2019-05-16 19:41)
    Ale dlaczego się pani ambasador denerwuje przecież to tylko jednorazowy raport dla Senatu, bo my nic zwracać nie będziemy.A wiz też nie dostaniemy ,bo braknie 0,1 % ale znowu będzie można obiecać jak będzie potrzebne nasze wojsko.
  • ~autorwidmo
    (2019-05-16 20:15)
    Tym sposobem Moesbaher wypromuje Konfederację. Spoko.
  • ~goj
    (2019-05-16 21:26)
    Tylko pod Konfederacją, tylko pod tym znakiem, Polska będzie Polska a Polak Polakiem!
  • ~Aronek
    (2019-05-16 19:02)
    Mając w kraju taką ambasador żaden Fort Trump czy inny nie jest nam potrzebny.Na sam widok wszyscy umkną w podskokach.
  • ~jaity
    (2019-05-16 17:09)
    Zanim oceni się politykę PiS, trzeba zapytać, jak konfederaci widzą ciąg dalszy swojej polityki zagranicznej - z kim sojusze, z jakimi sankcjami, jakim poziomem bezpieczeństwa i perspektywami gospodarczymi. Machać szabelką to za mało w dzisiejszych czasach. Reforma Konstytucji 3 Maja tez przyszła nie w porę i skończyło się rozbiorami.
  • ~Stańczyk
    (2019-05-16 17:51)
    Przyjęcie takiej ustawy w praktyce oznaczałoby votum nieufności dla rządu. Dziwna sytuacja - naród nie wierzy wybranym w wyborach demokratycznych politykom i próbuje ich zablokować prewencyjnie ustawą sejmową...
  • ~NOR
    (2019-05-16 21:23)
    caryca powinna sie od..... od Polski !
  • ~hetman
    (2019-05-16 20:41)
    Alternatywą jest Konfederacja.

Może zainteresować Cię też: