Burza wokół majątku europosła PSL. Związkowcy alarmują skarbówkę. "Odkłada więcej niż zarabia, taki cud trzeba zbadać"

Europoseł PSL Krzysztof Hetman więcej oszczędza niż zarabia – twierdzą rolnicze związki zawodowe, powołując się na jego oświadczenia majątkowe. Hetman wyjaśnił, że otrzymywał diety, które są źródłem oszczędności, a nie są wliczane do dochodu.

wróć do artykułu
  • ~tyle w temacie
    (2019-05-23 16:16)
    Nogi POd ŻYRANDOL i oprużnić KIESZENIE
  • ~kier
    (2019-05-18 00:37)
    Znowu posłanka Joanna Mucha walczy z kolegą z listy.
  • ~niesiołowskij od motyli
    (2019-05-17 21:02)
    biedak żywi się szczawiem i mirabelkami !
  • ~obserwator życia
    (2019-05-17 13:13)
    Nie bardzo rozumiem o co taka awantura?. Przecież w Polsce prawie wszyscy wiedzą, że ,,polityk " polski nie idzie na .osła po to aby dbać o nasz Kraj, tylko po to aby obrzydliwie stać się bogaty! Czy w naszym Kraju jest aż tak trudno o ludzi uczciwych i pro polskich? Zanim oddacie swój głos obojętnie w jakich wyborach zastanówcie się dobrze czy warto głosować na kandydatów, którzy walczą o czołowe miejsca na listach wyborczych. Wśród tych 10 kandydatów na listach, obojętnie z jakiej partii, z pewnością znajdziecie człowieka, którego znacie i zasługuje na to aby godnie Was reprezentował w sejmie. PAMIĘTAJCIE, że polityk jest to osoba, która obiecuje obiecywać!!!!
  • ~KLli
    (2019-05-17 12:47)
    zeby robć takie rzeczy to trzeba mieć układ w urzedzie skarbowym
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-05-17 12:04)
    KTO TO PISZE TO KLAMNIE A KTO KLAMNIE TO KRADNIE TAK ROBILO PO Z PSL A TERAZ JEST W POKO.KTO POMAGA UE NASZ PREMIER A CI CO SO WUE TYLKO SZKODZO POLSCE JAKIE BYLY GLOSOWANIAZAWSZE PRZECIW POLSCE.POMAGACIE OBCYM KRAJOM SIE BOGACIC A NASZ KRAJ NISZCZYC.TYLE LAT W UE I NIKT NIE ZAJOL SIE CO JEMY CO PIJEMY I JAK ZYJEMY.PROSZKI DO PRANIA LIPA SLODYCZE Z ZAGRANICY LIPA WSZYSTKIE ARTYKULY TO PODRUBY NAWET CIASTKA DLA DZIECI PLYNY DO PRANIA.DLA CZEGO TAK SIE DZIEJE.TYLU MODRYCH Z POKO I CO ROBIO KOKO.NIKT SIE TYM NIE ZAJOL BO POCO NIECH INNE PANSTWA ZYJO ZDROWO A NASZE NIECH CHORUJO.NIE TEDY DROGA ZACO BIERZECIE GRUBE PIENIODZE ZA SZKALOWANIE.
  • ~ANNA
    (2019-05-17 11:55)
    TAKI CUD TO TYLKO WU BYŁEGO Z PSL !!!!!!!!!!!.
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-05-17 11:52)
    KTO MA WYCHODZIC STARE GACIE PODARTE I ZE NIE MA DEMOKRACIJ POKARZCIE PRAWDE GDZIE JEST 130 MILIJARDOW Z OFE GDZIE280 MILIJARDOW Z WATU I OGOLNIE OKRADANIE POLSKI I POLAKOW.POKARZCIE ALE WY NIE MACIE WSTYDU JAK EMERYCI DOSTAWALI 5 ZL NA MIESIOC CZYLI NA ROK60 ZL.TEZ OKRADNO WASZYCH OJCOW MATKI DZIADKOW BABCIE I CALE RODZINY.DO WAZ DO TYCH MALYCH MOZGOW NIE DOCIERA.KIEDYS DOTRZE ALE BEDZIE ZA POZNO.BREKSIT TO WY ROBICIE OD DAWNA BO RAZMUWICIE A DRUGI RAZ CO INNEGO ROBICIE.NAJLEPIEJ UDAJE WAM SIE SZKALOWANIE DO UE NA EKRANIE I KTO SZKALUJE TEN CO SPRZEDAWAL JAK BYL MINISTREM ALE ZAPOMNIAL WOL JAK CIELECIEM BUL.PRZY WYBORACH NAS POZNACIE A KTO WYCHODZI SAMNI JUDASZE.TEN CO ZNISZCZYL MATKIE BOSKO CZESTOCHOWSKO NIECH TAK SIE NIE CIESZY I POZOSTALI CO BRONIO.CHOROBA NIE WYBIERA MOZE BYC PERKINSON MOZE BYC AJSCHAJMER I WIELE INNYCH CHROB.WTEDY BEDZIE PROBLEM KOGO TU ZAWOLAC MOZE KOD MOZE OBYWATELI RP ALBO POKO.MY ROCZNIK1
  • ~derw33
    (2019-05-17 11:02)
    oj to wyjątkowy przekręt, hetmański
  • ~gnom
    (2019-05-17 10:13)
    Na żyletkach oszczędza !!! To nie dziwne , że odłożył !!!!
  • ~Nickiewicz
    (2019-05-17 09:44)
    I wiadomo dlaczego tak sie chca "o nasze sprawy starac" w Brukseli. To skorumpowane bagno. Oni dostaja ponad 4 tysiace euro miesiecznie "na biuro" a niektorzy maja tych biur kilka. Za kazde posiedzenie, glosowanie w niezwykle waznej sprawie krzywizny bananow sa dodatkowe pieniadze. Gdyby tak glebiej w tym bagnie grzebnac to napewno jeszcze wiele by nas zaskoczylo. Dlatego nikt tej sprawy nie bedzie badal, nie badzcie naiwni!
  • ~Sokular
    (2019-05-17 08:57)
    nadal tak będzie zanim się zmiani formularz oświadczenia majątkowego na PRECYZYJNY,dlaczego jest teraz mętny.......................można sprytnie "oświadczać"....
  • ~Rolnik 12 ha
    (2019-05-17 07:32)
    He he..Nie od dzis wiadomo ze PSL to stara zlodziejska partia zerujaca na nas rolnikach..
  • ~Sa.
    (2019-05-17 07:11)
    Ma łeb na karku więc myśli jak oszczędzać, i dobrze mu to wychodzi.
  • ~Jan polak
    (2019-05-17 06:52)
    A czy oswiadczeniami Karskiego prokuratura już sie zajeła? Tego Karskiego od jazdy meleksem? U którego nie spinalo sie jeszcze bardziej? Bo każdego należy rozliczyć PiSowca również.
  • ~Zazdrościcie mu
    (2019-05-16 21:57)
    że taki rzutki, sprytny i obrotny. Też byście tak chcieli ale nie umiecie, hahahah, nieudacznicy
  • ~Chart
    (2019-05-16 21:37)
    Hetman nie ukrywa dochodów, tylko ich nie podaje. Czego tu nie rozumieć? Dialektyka.
  • ~Bartosz
    (2019-05-16 20:34)
    A co na to jego protektorka Bieńkowska, komisarz POwskiego batalionu. Dzisiaj się wyżywa na "tym rządzie".
  • ~neo
    (2019-05-16 20:14)
    7 mln Karskiego nikogo nie dziwi i doniesienia do skarbowki nie ma.
  • ~W-wa
    (2019-05-16 20:07)
    To jeden z PESELU najbardziej utuczonych szkodnikow a ile jest od tych z NOCNEJ ZMIANY to przekraczają w dziesiątki