Burza wokół majątku europosła PSL. Związkowcy alarmują skarbówkę. "Odkłada więcej niż zarabia, taki cud trzeba zbadać"

Europoseł PSL Krzysztof Hetman więcej oszczędza niż zarabia – twierdzą rolnicze związki zawodowe, powołując się na jego oświadczenia majątkowe. Hetman wyjaśnił, że otrzymywał diety, które są źródłem oszczędności, a nie są wliczane do dochodu.

wróć do artykułu
  • ~peło to dno
    (2019-05-16 19:18)
    skoro, jak sam twierdzi, dieta to zwrot kosztów to skąd te oszczędności ? pewnie chodzi do brukseli na piechotę, nocuje pod mostem i stołuje się w garkuchni dla bezdomnych
  • ~adam a
    (2019-05-16 18:19)
    Nowy termin w złodziejstwie "zwrot kosztów" - łapówka to też zwrot kosztów?
  • ~Ałtorytet
    (2019-05-16 18:09)
    "zwrot kosztów, których nie wydałem". brawo!
  • ~ww
    (2019-05-16 18:24)
    ponad 11 tys zł miesięcznie na czysto za sam zwrot kosztów których nawet nie było...
  • ~maj
    (2019-05-16 18:42)
    Czego się czepiają człowieka. Może dorabia na zmywaku i wstydzi się przyznać.
  • ~ke do de
    (2019-05-16 18:15)
    Z PSL-u POżytek mają tylko działacze ZSL- u i ZMW. Partyjka szKODników POtrzebnych WSI, a nie wsi!
  • ~oszukany
    (2019-05-16 19:55)
    No to teraz wiecie dlaczego wszyscy chcą do Brukseli,bo zarobi 20 razy więcej a odłoży 50 razy więcej jak zarobi .Tacy politycy są oderwani od rzeczywistości i nie powinni podejmować żadnych decyzji,bo jak mogą zrozumieć robotnika , który ciężko pracuje i ma rodzinę na utrzymaniu za 2 tys. zl.
  • ~Zojka
    (2019-05-16 19:59)
    W ZSL-u więcej mogą, mają większe doświadczenie, są chronieni przez SB.
  • ~Jaro
    (2019-05-16 18:31)
    A niejaki Karski, zwany melexem? Nowa ksywka 7 milionów lub Zakłuty Łeb. Na szczęście bankster Matousz nic nie ma, (bo wszystko przepisał na żonę). O budowniczym 2 wież nie wspomnę, bo budować 2 wieże w centrum stolicy, za pensje zwykłego posła, to po prostu Nobel.
  • ~zonk
    (2019-05-16 19:07)
    przecież to kloszard w porównaniu do Karskiego, tez sobie odłożył 7 mln. Można ? można !
  • ~W-wa
    (2019-05-16 20:07)
    To jeden z PESELU najbardziej utuczonych szkodnikow a ile jest od tych z NOCNEJ ZMIANY to przekraczają w dziesiątki
  • ~Bartosz
    (2019-05-16 20:34)
    A co na to jego protektorka Bieńkowska, komisarz POwskiego batalionu. Dzisiaj się wyżywa na "tym rządzie".
  • ~Chart
    (2019-05-16 21:37)
    Hetman nie ukrywa dochodów, tylko ich nie podaje. Czego tu nie rozumieć? Dialektyka.
  • ~Rolnik 12 ha
    (2019-05-17 07:32)
    He he..Nie od dzis wiadomo ze PSL to stara zlodziejska partia zerujaca na nas rolnikach..
  • ~ANDRZEJ 64
    (2019-05-16 18:50)
    takim samym cudem niech tez sie zajmna skarbuwka karola karskiego
  • ~gnom
    (2019-05-17 10:13)
    Na żyletkach oszczędza !!! To nie dziwne , że odłożył !!!!
  • ~neo
    (2019-05-16 20:14)
    7 mln Karskiego nikogo nie dziwi i doniesienia do skarbowki nie ma.
  • ~Nickiewicz
    (2019-05-17 09:44)
    I wiadomo dlaczego tak sie chca "o nasze sprawy starac" w Brukseli. To skorumpowane bagno. Oni dostaja ponad 4 tysiace euro miesiecznie "na biuro" a niektorzy maja tych biur kilka. Za kazde posiedzenie, glosowanie w niezwykle waznej sprawie krzywizny bananow sa dodatkowe pieniadze. Gdyby tak glebiej w tym bagnie grzebnac to napewno jeszcze wiele by nas zaskoczylo. Dlatego nikt tej sprawy nie bedzie badal, nie badzcie naiwni!
  • ~obserwator życia
    (2019-05-17 13:13)
    Nie bardzo rozumiem o co taka awantura?. Przecież w Polsce prawie wszyscy wiedzą, że ,,polityk " polski nie idzie na .osła po to aby dbać o nasz Kraj, tylko po to aby obrzydliwie stać się bogaty! Czy w naszym Kraju jest aż tak trudno o ludzi uczciwych i pro polskich? Zanim oddacie swój głos obojętnie w jakich wyborach zastanówcie się dobrze czy warto głosować na kandydatów, którzy walczą o czołowe miejsca na listach wyborczych. Wśród tych 10 kandydatów na listach, obojętnie z jakiej partii, z pewnością znajdziecie człowieka, którego znacie i zasługuje na to aby godnie Was reprezentował w sejmie. PAMIĘTAJCIE, że polityk jest to osoba, która obiecuje obiecywać!!!!
  • ~Norymberdzki
    (2019-05-16 18:34)
    W polskim sektorze piekła nie ma potrzeby stawiać diabła - strażnika. Jak któryś z Polaków wychyla się z kotła, to zaraz pozostali ściągają go w dół. Tacy są Polacy.