Nowelizacja Kodeksu karnego, PO i Nowoczesna nie głosowały. "Nie uczestniczymy w hucpie"

Przed godziną 22 w czwartek Sejm uchwalił nowelizację Kodeksu karnego, która zaostrza kary za przestępstwa dotyczące m.in. pedofilii. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zapowiedział, że rząd z całą bezwzględnością będzie wypalać żelazem pedofilię, gdziekolwiek by ona nie była.

wróć do artykułu
  • ~J.K
    (2019-05-22 17:10)
    Serdecznie witam mam na imię Justyna gdy miałam 13 lat, to mój wujek opuszkiem wskazującego palca dotykał mnie po prawej brodawce piersiowej, czy to molestowanie?
  • ~ W.Borsa
    (2019-05-18 01:03)
    Kiedy wreszcie zlikwidujecie PRZEDAWNIENIE, dla tych którzy działali na szkodę Polski i jej obywateli (niszczenie gospodarki, niegospodarność, rozrzutność itp? Ci zbrodniarze skrzywdzili CAŁY naród, od noworodków po starców.
  • ~ W.Borsa
    (2019-05-17 18:02)
    Kiedy zlikwidowanie PRZEDAWNIENIA dla tych którzy działali na szkodę Polski i jej obywateli (niszczenie gospodarki, niegospodarność, rozrzutność itp? Czy wszyscy politycy „UMOCZENI”?
  • ~Aronek
    (2019-05-17 14:06)
    Czy ci manifestujący w sejmie osłowie nie zdają sobie sprawę z tego,że robią z siebie idiotów?
  • ~Zaraza
    (2019-05-17 13:56)
    Opozycja jest jak wydmuszka starego, śmierdzącego jaja - do niczego tylko na śmietnik
  • ~KRYSTEK
    (2019-05-17 13:28)
    TYM POSLOM Z POI NOWOSMIESZNEJ NIC NIE PASUJE BO TO CO JEST DLA SPOLECZENSTWA ZEBY ZYLO SIE LEPIEJ TO NIE JEST PO ICH MYSLI ONI CHCA ABY OBCYM ZYLO SIE LEPIEJ TO JASNO POWIEDZIAL BONI KLAROWNY MAMY OBRAZ ,DLA TEO JEDNOCZA SIE Z KOMUNA BO KOMUNA NIE ZGINELA ,BO 89 ROKU NIE WAZNE ZE KLASA ROBOTNICZA GINEL ZRAK KATOW BO TO JEST ICH CEL
  • ~Pola
    (2019-05-17 13:27)
    POstKOamuna to POzostałości POsowiecko -Szwabskie z CZASÓW ROZBIOROWYCH POLSKI mamy tych szkodnikow od czasow Caryka i Ceserzyka
  • ~Jancincin
    (2019-05-17 13:23)
    Takich Nitrasow u tej czerwonej zarazie to z POlowa tego GANGU jak Tusskussow czy Schetynusow lub Gasiukow -Pichsiukow lub Pudłówow
  • ~stefek
    (2019-05-17 13:21)
    TARGOWICA TA PISAC NIE POKO TARGOWICA LAJZY PRO NIEMIECKIE
  • ~dość hucpy
    (2019-05-17 12:49)
    dlaczego świra Nitrasa nie zamkną w szpitalu psychiatrycznym ? narkomanów trzeba leczyć, a nie wysyłać do Sejmu !!!
  • ~cep prawdy
    (2019-05-17 12:47)
    nie ma większego kretyna jak grzesiu schetyna !
  • ~cała prawda cała doba
    (2019-05-17 12:45)
    Przecież POKO to sami pederaści i homosie !!!! Nie będą POpierać podnoszenia kar dla swoich członków i wyborców !!!
  • ~Absalon
    (2019-05-17 11:13)
    Najwięcej pedofilów jest w PO i w Nowoczesnej.
  • ~Batko
    (2019-05-17 09:57)
    CENZOR ,gdzie Wpis? Ja tym tzw.osłom-Posłom .Życzę by takie nieszczęście dotknęło Ich.Ciekawe JAKICH Wyroków by ŻĄDALI.
  • ~cuda
    (2019-05-17 09:54)
    Kundelki PO-KO tylko ujadają a jak trza głosować to chodu tak spi-erda-lali aż buty pogubili śmiech na sali .Kogo broni PO ?
  • ~mafia
    (2019-05-17 09:30)
    z ta hucpa sie lepiej nie zadawajcie to jest taka znilizna ze kompost to raj brawo ci co nie glosowali z ta banda
  • ~KRYSTEK
    (2019-05-17 09:17)
    TO JEST NABEDZANE PRZEZ OPPOZYCJE POTO ABY OBNIZYC RANGE WLASNEGO PANSTWA IM TYLKO WGLOWIE KORYTO I Z TEGO PROFITY TU WCALE NIE CHODZI O OCHRONE DZIECI IM TO NA REKE TAK JAK BYLO ZE STRAJKIEM NAUCZYCIELI , BO MY POLACY JESTESMY DUMNI ZE SWOJEGO KRAJU NIE POZWOLIMY ABY NISZCZYC WIZERUNEK ZADNYCH YNATUZEN IORIENTACI SEKSUALNYCH DZIECI TO PRZYSZLOSC NAROD I TRZEBA CHRONIC ICH PRZED TAKIMI JAK OPOZYCJA UNICH NIE LICZY SIE CZLOWIECZENSTWO TYLKO EGO ICH
  • ~Yeti
    (2019-05-17 08:56)
    Ale Kaczor rozegrał dobitnie wszystkich dewiantów , Sekielski ze swoimi mocodawcami byli pewni że rozwalą kościół katolicki , a tu dostali po d--=ie ,najwięcej zboczeńców to jest w aktorach nauczycielach ,ale i politykach , brawo kaczor ,będziemy głosować za kaczorem
  • ~internautka 50+
    (2019-05-17 08:16)
    Opozycja umie tylko rozróby organizować nie ma nic do zaoferowania Polakom. Skończą jak Palikot,on też tylko hucpy urządzał!
  • ~i tyle w temacie
    (2019-05-17 07:42)
    Peło to g*no.

Może zainteresować Cię też: