Fort Trump za ustawę 447? Rzymkowski: Nie wiem, czy skórka jest warta wyprawki

"Izraelska prasa podaje, że od realizacji roszczeń diaspory żydowskiej w Stanach Zjednoczonych uzależniona jest kwestia budowy w Polsce amerykańskich baz. To stawia pod znakiem zapytania sens budowy Fortu Trump. Za te pieniądze moglibyśmy rozwiązać kwestię naszego bezpieczeństwa w inny sposób, a nawet wynająć całą armię rosyjską" - mówi nam Tomasz Rzymkowski z Kukiz'15.

wróć do artykułu
  • ~abacab
    (2019-05-18 16:37)
    PiS przez całą kadencję pracował na to, aby traktowano nas w polityce zagranicznej jak chłopa pańszczyźnianego. Kompletnym idiotyzmem było ustawienie się plecami do Niemiec, Francji i UE, co teraz się mści. Polityka zagraniczna jest grą, w której nie mogą decydować emocje i czyjeś partykularne sympatie czy antypatie - to sztuka kompromisu, negocjacji i umiejętnego wyważania różnych często sprzecznych interesów - kto tego nie rozumie nigdy nie powinien brać się za prawdziwą politykę.
  • ~skok na kasę
    (2019-05-17 21:47)
    To kolejna proba ograbienia Polakow przez ydów. Polsce niepotrzebny żaden fort wojsk okupacyjnych!
  • ~karma
    (2019-05-17 20:45)
    Już samo porównanie jest niedorzeczne.Pożytek z tej bazy będzie taki,jaki był efekt Jałty.W swoim interesie USA sprzedają każdego sojusznika.Późniejszy przykład porzucenie Wietnamu płd na rzecz Północy.
  • ~obserwator życia
    (2019-05-17 20:03)
    Jeżeli polska racja stanu ma zależeć od Izraelitów to radzę kupić bardzo skuteczną broń defensywną od chińczyków. Wtedy może dzioby rządzących /wiadomo kogo/ tym światem wreszcie zostaną zamknięte.
  • ~ciach
    (2019-05-17 19:24)
    Izraelska prasa pisze o opolskim antysemityzmie wyssanym z mlekiem matki. W to też pan Rzymkowski bezkrytycznie wierzy?
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-17 18:52)
    za 330 miliardów $ kupimy technologie broni jądrowej i ICBM oraz zbudujemy flotę atomowych okrętów podwodnych co gwarantuje nam pełne bezpieczeństwo ze względu na możliwość wykonania uderzenia odwetowego.
  • ~Komedia
    (2019-05-17 18:45)
    Mam ubaw po pachy , bo im się wszystko rozłazi ! Niedługo już wszystko się rypnie i będzie po ptokach !
  • ~Buldog
    (2019-05-17 18:43)
    Dudnik tupnie nogą i przestraszy Trumpa .
  • ~Napięcie
    (2019-05-17 18:41)
    Cenzor z pełnymi gaciami blokuje forum !
  • ~Nostradamo
    (2019-05-17 18:26)
    Parafrazujac .TRZEBA Z ZYDAMI NAPRZOD ISC PO ZYCIE SIEGAC NOWE ? TAK ZAPEWNE BRZMIC BEDZIE NOWE OTWARCIE FORTU TRUMP ?
  • ~Mateusz
    (2019-05-17 18:24)
    Duda krzyknie na Trumpa gdy się z nim spotka to rudy od razu przestanie straszyć ustawą 447!
  • ~Marmelada
    (2019-05-17 18:05)
    Towarzysze , Obywatele , Katolicy zdrada , zdrada , zdrada , larum grają ! Chcielim my kupić ochronę w Agencji Ochrony USA , ale kazało się , że my mamy długi 447 !!!!!!! Już nie będzie fortu , już wyrzucają nas z siedziby partyjnej , już prezes nie ma czasu , by mu utli kolano ! 300 miliardów tyle dudków , pójdziem na żebry !
  • ~Ale tak dobrze będzie
    (2019-05-17 17:54)
    Oj będzie,będzie ten Fort- przecież jak już żydzi zakotwiczą w Polinn to ktoś będzie musiał ich bronić.Pomyślcie tak logicznie
  • ~neo
    (2019-05-17 17:53)
    PiS sprzeda Polskę. Duda został wezwany do USA żeby otrzymac polecenia od Trumpa?
  • ~logiczny
    (2019-05-17 17:52)
    Już raz w Jałcie Amerykanie pokazali, co dla nich znaczy sojusznik. Teraz jest czas i piłka po amerykańskiej stronie, by zmazać tą hańbę. Wyciągamy lekcje z historii. Ameryka to nie Zbawiciel dla Polaków, ale może być uczciwym sojusznikiem a nie wydrwigroszem.
  • ~Jelcyn
    (2019-05-17 17:49)
    Pełna zgoda Panie Pośle!
  • ~Lewatywa
    (2019-05-17 17:49)
    Tajoj Trumpik Długopisa złamie , a ten wróci roztrzęsiony i z płaczem ! Co to będzie , co to będzie , płacz już wszędzie , smród już wszędzie !
  • ~logiczny
    (2019-05-17 17:46)
    I co jeszcze będą od nas wymagać Amerykanie za ten fort Tramp? Ta karta już się zgrała, bo za często się ja wykłada. Sponsorujemy już projekt F 35 , z którego nie wiadomo co wyjdzie i czy w ogóle coś wyjdzie? Ktoś nas chce paskudnie ograć i wystawić do wiatru. Nie pójdziemy na to! A wizy może za udział naszych chłopców w wojnie z Iranem, co? Dziękujemy. I dziwne że Izrael wie o tym pierwszy? Panie prezydencie Tramp, jeśli chce pan przejść jako Cyrus do współczesnej historii Izraela to za swoje pieniądze i swoich rodaków ( tak jest biblijnie) a nie za wyłudzone od nas. Rząd, który by to zrobił, byłby winien zdrady naszych narodowych interesów. Niech go ręka boska broni przed tym.
  • ~Ella
    (2019-05-17 17:41)
    Zobaczymy czy Duda zapyta o to Trumpa.
  • ~na pohybel barabaszom
    (2019-05-17 17:38)
    a więc wojna