PiS prowadzi z Koalicją Europejską, ale... "Nasi zwolennicy nie czują tych wyborów". SONDAŻ IBRiS

PiS prowadzi z wynikiem 37,9 proc. poparcia. Na drugim miejscu jest Koalicja Europejska z 34,7 proc. Mandaty zdobyłyby jeszcze Wiosna Biedronia - 7,6 proc. oraz Kukiz'15 i Konfederacja - po 5,5 proc. Poniżej progu znajduje się Lewica Razem - 2,2 proc. 

wróć do artykułu
  • ~Karolina
    (2019-05-24 17:52)
    Nie wierze że róznica jest tak mała,ludzie poznali się na PO ja również,przegrają z kretesem lisy farbowane !!!
  • ~maxer fox
    (2019-05-22 11:30)
    Koalicja Europejska i Wiosna POwinna spłacić długi Lubanuer i Petru Nowoczesnej bo wstawili ich kandydatów na swoje listy! # mln Pożyczki bankowej Nowoczesnej do spłaty !!!!
  • ~Polin
    (2019-05-22 11:01)
    Jedynie KONFEDERACJA otwarcie przeciwstawia sie ustawie 447. PIS wystaszyl sie i udaje, ze nic nie odda. Po wyborach zrobia co trzeba i nasi przyjaciele przejma majatek warty 1 BILION PLN. Stworza Rzeczpospolita Przyjaciol, w ktorej bedziemy narodem drugiej kategorii.
  • ~Bolo
    (2019-05-22 03:05)
    A ja wierze w te sondarze, POKO - 34%. Polska zawsze zlodziejem stala. Po jablkach to nasz najwiekszy towar eksportowy
  • ~Wolna Polska
    (2019-05-21 20:33)
    Tyle PIS rozdał prezentów z cudzych kieszeni i tylko 38% poparcia ? Co za bezczelny i niewdzięczny naród. 😆
  • ~Wad
    (2019-05-21 19:01)
    W niedziele Jarus poczujesz-KOPA W TYLEK
  • ~konfederat
    (2019-05-21 17:27)
    STOP #447. Konfederacja was obroni.
  • ~Fart
    (2019-05-21 17:26)
    SPIJCIE SPIJCIE PISOWSKIE CYMBALY-obudzicie sie w wolnej Polsce
  • ~tad
    (2019-05-21 14:25)
    IBRiS zwykle odejmuje PiS-owi 2 pkt. procentowe, a PO dodaje 1,5.
  • ~A. Maj
    (2019-05-20 20:10)
    Wynik realny PiS to 25 do 30 procent. Sondażownie opowiadają bajki!
  • ~Wybory
    (2019-05-20 18:55)
    Sukces PO-żegnaj Polsko bo już po tobie, SukcesPIS-sprowadzanie kolejnych milionów imigrantów i płacenie im 500+co juz robią, potem przyklepanie just447i bankructwo Polski. A są alternatywy- np.Kukiz 15 czy Konfederacja.
  • ~alli
    (2019-05-20 18:53)
    Co to za program PO LGBT to jest za mało dla polaków i katolików. Wszyscy mówimy STOP LGBT.
  • ~alli
    (2019-05-20 18:49)
    PIS ma 80% poparcia KO 20% i to jest liczba głosujących na LBGT.
  • ~Nick
    (2019-05-20 17:51)
    "Nasi zwolennicy nie czują tych wyborów, mamy nawet problem, by wytłumaczyć naszym lokalnym działaczom, że są one ważne". I to zdanie najlepiej świadczy o świadomości politycznej dużej części polskiej wsi i lokalnych polityków PiS. Brawa dla ogarniętych 30 % mieszkańców wsi, którzy nie łykają propagandy i tanich haseł. Myślę, że oni czują te wybory znacznie bardziej i pójdą na wybory.
  • ~rychu33
    (2019-05-20 14:35)
    Sprawy molestowania przez kardynała Gulbinowicza ujawnionej po filmie Sekielskiego nie podjęły największe portale: Gazeta, wp, onet, interia Podobnie oczywiście media katolickie i rządowe
  • ~Julka
    (2019-05-20 14:27)
    Trzeba mieć naprawdę nierowno pod sufitem aby głosować na PiS i kk
  • ~krzyhoo1
    (2019-05-20 13:51)
    Nie czują wyborów, bo słuchają prostackich grepsów prezesa i politycznych wskazówek katabasów, a wyborcza kiełbasa stała się dla nich ważniejsza od zapewnienia praw i wolności obywatelskich
  • ~SkneRUS
    (2019-05-20 13:01)
    Grzegorz wybrał się zŻoną do MAKS DONALD na dwa schabowe Grzegorz je żona nie je obok stolika STUDENCI czy pani jest WEGETARIANKĄ nie czekam na szczęki od Grzegorza
  • ~Norymberdzki
    (2019-05-20 12:16)
    Polacy głosujący na PIS nie zdają sobie sprawy co czeka budżet państwa no i obywateli w najbliższych latach po tym masowym rozdawnictwie pieniędzy przez Kaczyńskiego w postaci kiełbasy wyborczej. Staruszek przestraszył się, że może stracić władzę ? Przecież te pieniądze pochodzą z podatków obywateli, łącznie z tymi głosującymi na PIS.
  • ~stanislaw
    (2019-05-20 11:00)
    widze ze wszyscy popieraja wielkie chamstwo i sie tym wielce szczyca jak dlugo pamietam to takiego chamstwa i nienawisci jeszcze nie bylo i na czym ma sie wzorowac nasza mlodzierz na POco sieja tylko nienawisc w srod Polakow bo ich oderwano od koryta bo niema co juz krasc