PiS prowadzi z Koalicją Europejską, ale... "Nasi zwolennicy nie czują tych wyborów". SONDAŻ IBRiS

PiS prowadzi z wynikiem 37,9 proc. poparcia. Na drugim miejscu jest Koalicja Europejska z 34,7 proc. Mandaty zdobyłyby jeszcze Wiosna Biedronia - 7,6 proc. oraz Kukiz'15 i Konfederacja - po 5,5 proc. Poniżej progu znajduje się Lewica Razem - 2,2 proc. 

wróć do artykułu
  • ~Jaro
    (2019-05-19 20:05)
    Kto podniesie rękę na ped.., ups ... na Kościół, to mu tą rękę utniemy. Czy jakoś tak. Dawca Wolności+ zwany Uczciwym Developerem ma z czarnymi dil.
  • ~Adamee
    (2019-05-19 20:10)
    Tusk, mówi , że Polska jest jedna i trzeba szukać "i", nie "albo. Jedyne, co ma do zaproponowania do nienawiść do PiS, do Polski. W drodze PO-KOryto są w stanie zrobić wszystko! Nie dajmy się sprowokować, spokojnie głosujmy na listę nr.4!
  • ~ ~~
    (2019-05-19 20:10)
    Kto podnosi rękę na pedofilów ten podnosi ręke na kościół! zapamiętajcie to sobie lewacy i totalna opozycja!!! buhaha...
  • ~Pink Floyd
    (2019-05-19 20:11)
    Włóżcie sobie wasze sondaże w rectum , belzebubki . Rzeczywiste wyniki poznamy za tydzień.
  • ~Zorro
    (2019-05-19 20:12)
    Odejmijcie pisowi 5% (zostaje 33%) dodajcie je KO (39-40%) - a wynik będzie w miarę dokładny. Tak samo było przed poprzednimi wyborami - sprawdziło się niemal idealnie.
  • ~cokroktopisieafery iSKOKinakasę
    (2019-05-19 20:15)
    PIS czyli tzw. Zjednoczeni Prawsi są wciąż najprawsi ? Przecież to sojusz PIS z Kościołem podszyty strachem przed karą za ochronę pedofili. Słabo
  • ~oldi
    (2019-05-19 20:31)
    wracają, będzie w końcu w kranie ciepła woda
  • ~miki
    (2019-05-19 20:34)
    Kamieni kupa kontra wzrost gospodarczy, komuniści na listach wyborczych, dbanie o interesy narodowe tak jak Niemcy czy Francja kontra poklepanie naftaliny po plecach i przyjmiemy każdą liczbę imigrantów, własna tożsamość kontra związki partnerskie / prominentny polityk platformy powiedział wczoraj że czekają do po wyborach a i tak wprowadzą/, latarnicy w szkołach uczący dzieci dewiacji kontra wychowanie według wartości rodziców, pinindzy ni ma kontra a jedna są, nikt wam tyle nie da co koko obieca kontra realizacja /większości/ obietnic przez obecnie rządzących, postawienie własnego interesu narodowego ponad interes innych krajów czy znanego lobbysty. Wybór jest Wasz. Ale nie narzekajcie później jak narzekają po wyborach w Warszawie.
  • ~ula
    (2019-05-19 20:40)
    Pisomatołki to same buraki i zera. Pan jest zero panie ziobro powiedział Miller.
  • ~reklama wyborcza
    (2019-05-19 20:40)
    Polacy to jak Chinczycy najpierw trzeba wszystko dokladnie zniszczyc zeby to pozniej inaczej od nowa budowac. To jak rewolucja kulturalna w Chinach. Przez to bedziemy mieli przynajmniej dwa pokolenia opoznienia za innymi krajami UE ale to nic. Polak madry dopiero jak dostanie w d u p e no to dalej tak trzymac jeszcze jest wiele do zniszczenia. Glosujcie wiec na PIS.
  • ~77
    (2019-05-19 20:41)
    Jest bardzo blisko, PiS panikuje, ludzie wreszcie się budzą, ale głosowanie na Biedron to głosowanie na PiS !!, jestem absolutnie przekonany, że Biedron dołączy do KE po wyborach, i będzie referedom jak w Irlandii.
  • ~DESDEmona
    (2019-05-19 20:48)
    Zboki, naziole, kibole, bandyterka MUREM ZA PISEM!!!!
  • ~Bartek Gdańsk
    (2019-05-19 20:56)
    Ja tam nie chcę państwa polskiego tylko zjednoczoną Europę.Polska to chory kraj i najlepiej gdyby rządy przejęła Europa dlatego głosuję na KO.
  • ~zalosny rownolegly swiat
    (2019-05-19 20:56)
    Tozsamosc i duma narodowa, patriotyzm, tradycja i rodzina jak rowniez polityka historyczna sa nasza przyszloscia. Wiecej nie potrzebujemy. Dobra konjunktura w Europie pokazuje jacy jestesmy dobrzy ekonomicznie. Kasa peka w szwach. To sa nasze wartosci i tak juz zostanie. Prezes prowadzi nas ta wlasciwa droga. Bedziemy Europe rechrystianizowac bez wzgledu na to czy sie to jej podoba czy nie i to sa nasze zadania w UE...
  • ~normal
    (2019-05-19 21:00)
    Po połowie? Nie wierzę, że połowa Polaków jest aż tak zdemoralizowana i jest za promocją dewiacji
  • ~xxl
    (2019-05-19 21:26)
    40 mld. zł. poszło a notowania spadają .
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-05-19 21:38)
    My studenci WAT-u murem za PiS-em!
  • ~PolakUK
    (2019-05-19 21:42)
    Kaczyści podnieśli rękę na Polskę. 6mln głosów (2015) nie daje mandatu do zmiany Konstytucji, ustroju itd itp
  • ~itd.
    (2019-05-19 22:22)
    Ujawniamy ukształtowane sumienia Biskupów: Agenci SB Biskupi – 15 osób • b. Alojzy Orszulik – TW „Pireus” • b .Jerzy Dąbrowski –TW „Ignacy” • b. Leszek Głódź- TW”Guastar” • b. Janusz Bolonek • b. Józef Kowalczyk – KI „Cappino” • b. Józef Michalik – TW „Zefir” • b. Józef Życiński – TW „Filozof” • b. Juliusz Paetz – TW „Fermo” • b. Kazimierz Górny – TW „Kazek” i „Tadeusz” • b. Mieczysław Cisło – TW „Rzymianin” • b. Stanisław Stefanek – TW „Staszek” • b. Stanisław Wielgus – TW „Grey” • b. Tadeusz Pieronek – TW „Feliks” • b. Wiesław Mering – TW „Lucjan” • b. Wiktor Skworc – TW „Dąbrowski” • b. Henryk Muszyński- TW „Henryk” • b. J.Kupny -TW.”Józef” Księża – 13 osób • x. Henryk Jankowski – TW „Delegat” • x. Janusz Bielański – TW „Waga” • x. Kazimierz Romaniuk • x. Leon Kantorski – TW „Leśny” i „Rawicz” • x. Michał Czajkowski – TW „Jankowski” • x. Mieczysław Maliński – TW „Delta” • x. Mieczysław Nowak • x. Mirosław Drozdek – TW „Ewa” • x. Romuald Weksler-Waszkinel • x. Stanisław Mac – TW „Łukasz” • x. Wiesław Lauer – TW Szejk” • z. Konrad Hejmo – TW „Hejnał”, „Vox” i „Dominik” z. Tomasz Kaczmarek TW „Lemo”
  • ~Marlon!
    (2019-05-19 22:22)
    Narodowi socjaliści (NAZI) dają kasę (ale nie swoją, jak komuna) a sondaże coraz gorsze.