PiS prowadzi z Koalicją Europejską, ale... "Nasi zwolennicy nie czują tych wyborów". SONDAŻ IBRiS

PiS prowadzi z wynikiem 37,9 proc. poparcia. Na drugim miejscu jest Koalicja Europejska z 34,7 proc. Mandaty zdobyłyby jeszcze Wiosna Biedronia - 7,6 proc. oraz Kukiz'15 i Konfederacja - po 5,5 proc. Poniżej progu znajduje się Lewica Razem - 2,2 proc. 

wróć do artykułu
  • ~E meryt
    (2019-05-19 22:53)
    Nie wierzę, że utracjusze i twórcy kamieni kupy maja takie POparcie. To tylko znaczy że więcej jest oszustów niż uczciwych ludzi. Czy wy już zapomnieliście jak premier uciekl z urzędu bo bal się rozliczeń?
  • ~miki
    (2019-05-19 20:34)
    Kamieni kupa kontra wzrost gospodarczy, komuniści na listach wyborczych, dbanie o interesy narodowe tak jak Niemcy czy Francja kontra poklepanie naftaliny po plecach i przyjmiemy każdą liczbę imigrantów, własna tożsamość kontra związki partnerskie / prominentny polityk platformy powiedział wczoraj że czekają do po wyborach a i tak wprowadzą/, latarnicy w szkołach uczący dzieci dewiacji kontra wychowanie według wartości rodziców, pinindzy ni ma kontra a jedna są, nikt wam tyle nie da co koko obieca kontra realizacja /większości/ obietnic przez obecnie rządzących, postawienie własnego interesu narodowego ponad interes innych krajów czy znanego lobbysty. Wybór jest Wasz. Ale nie narzekajcie później jak narzekają po wyborach w Warszawie.
  • ~Adamee
    (2019-05-19 20:10)
    Tusk, mówi , że Polska jest jedna i trzeba szukać "i", nie "albo. Jedyne, co ma do zaproponowania do nienawiść do PiS, do Polski. W drodze PO-KOryto są w stanie zrobić wszystko! Nie dajmy się sprowokować, spokojnie głosujmy na listę nr.4!
  • ~Pink Floyd
    (2019-05-19 20:11)
    Włóżcie sobie wasze sondaże w rectum , belzebubki . Rzeczywiste wyniki poznamy za tydzień.
  • ~Dziadek z Niemiec
    (2019-05-19 23:06)
    Moim zdaniem powinno wygrać POKO i jeszcze raz złoić wam tyłki .Należy wam się pusty narodzie.
  • ~ ~~
    (2019-05-19 20:10)
    Kto podnosi rękę na pedofilów ten podnosi ręke na kościół! zapamiętajcie to sobie lewacy i totalna opozycja!!! buhaha...
  • ~normal
    (2019-05-19 21:00)
    Po połowie? Nie wierzę, że połowa Polaków jest aż tak zdemoralizowana i jest za promocją dewiacji
  • ~77
    (2019-05-19 20:41)
    Jest bardzo blisko, PiS panikuje, ludzie wreszcie się budzą, ale głosowanie na Biedron to głosowanie na PiS !!, jestem absolutnie przekonany, że Biedron dołączy do KE po wyborach, i będzie referedom jak w Irlandii.
  • ~Escher
    (2019-05-19 22:55)
    Jakich Polaków , to nie Polacy to Kosmopolici psychiczni.
  • ~Zorro
    (2019-05-19 20:12)
    Odejmijcie pisowi 5% (zostaje 33%) dodajcie je KO (39-40%) - a wynik będzie w miarę dokładny. Tak samo było przed poprzednimi wyborami - sprawdziło się niemal idealnie.
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-05-19 21:38)
    My studenci WAT-u murem za PiS-em!
  • ~ Zorro
    (2019-05-19 23:11)
    POmyłka !! miało być: Odejmijcie POctwu 5% (zostaje 29%) dodajcie je PIS (42%) - a wynik będzie w miarę dokładny. Tak samo było przed poprzednimi wyborami - sprawdziło się niemal idealnie.
  • ~reklama wyborcza
    (2019-05-19 20:40)
    Polacy to jak Chinczycy najpierw trzeba wszystko dokladnie zniszczyc zeby to pozniej inaczej od nowa budowac. To jak rewolucja kulturalna w Chinach. Przez to bedziemy mieli przynajmniej dwa pokolenia opoznienia za innymi krajami UE ale to nic. Polak madry dopiero jak dostanie w d u p e no to dalej tak trzymac jeszcze jest wiele do zniszczenia. Glosujcie wiec na PIS.
  • ~Jaro
    (2019-05-19 20:05)
    Kto podniesie rękę na ped.., ups ... na Kościół, to mu tą rękę utniemy. Czy jakoś tak. Dawca Wolności+ zwany Uczciwym Developerem ma z czarnymi dil.
  • ~ula
    (2019-05-19 20:40)
    Pisomatołki to same buraki i zera. Pan jest zero panie ziobro powiedział Miller.
  • ~xxl
    (2019-05-19 21:26)
    40 mld. zł. poszło a notowania spadają .
  • ~Filozof ateist
    (2019-05-19 23:15)
    Bartek gdzie twój rozum , jak możesz jako inteligentny człowiek tak przewrotnie interpretować rzeczywistość? Nie lubisz Pis to głosuj na cokolwiek innego co ma wartość dla Polski,ale na Boga jaką wartość niesie KO POKO ?
  • ~PolakUK
    (2019-05-19 21:42)
    Kaczyści podnieśli rękę na Polskę. 6mln głosów (2015) nie daje mandatu do zmiany Konstytucji, ustroju itd itp
  • ~cokroktopisieafery iSKOKinakasę