Zbigniew Ziobro naprawia błędy w zmianach kodeksu karnego. SZCZEGÓŁY poprawek

Zbigniew Ziobro z jednej strony bagatelizuje zarzuty wobec nowelizacji, ale z drugiej – naprawia najjaskrawsze błędy. Znamy szczegóły poprawek.

wróć do artykułu
  • ~77
    (2019-05-22 21:39)
    Nigdzie w Europie nie widzialem tak niekompetentnych instytucji i ludzi jak w tym kraju pod rzadem PiS. DNO !!!
  • ~Norymberdzki
    (2019-05-22 20:44)
    Takiego ministra sprawiedliwości Polska się doczekała. Po co ci wszyscy urzędnicy w tym ministerstwie, niektórzy nawet z tytułami dr. habilitowanego. To przypomina tę anegdotę o cesarzu Franciszku Józefie I ; podobno miał 3 nocniki; złoty, srebrny i mosiężny, ale gdy przyszło co do czego to narobił w gacie.
  • ~Olska
    (2019-05-22 21:28)
    A co to komentować. Minister Zero zawsze był zerem.
  • ~a-go
    (2019-05-22 20:59)
    Przyłapali liska chytruska...
  • ~miś
    (2019-05-22 21:45)
    I pomyśleć że kiedyś magister, to coś tam, coś tam znaczyło. No i pojawił się zero.
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-05-22 21:06)
    Wcześniej pisiaci próbowali przemycić przepis legalizujący dziecięcą prostytucję, dzięki któremu czyn o który oskarżany jest jeden z prominentnych polityków PiS przestałby być karalny. Prosimy o nazwisko zwyrodnialca stojącego za tym!!!!!!
  • ~Uwaga
    (2019-05-22 20:45)
    Ziobro? komentarz na temat tego osobnika uwłacza ludzkiej godności .
  • ~Yy
    (2019-05-22 21:00)
    Czy te oczy moga klamac
  • ~handzlik
    (2019-05-22 21:33)
    B Ł A Z N Y
  • ~prezes uwielbia hodowanie byków
    (2019-05-22 23:18)
    Komu miały służyć zmiany - buble ? PIS musi powołać wewnętrzną komisję, bo uwielbia powoływać i zasiadać, żeby czuć się ważnym, i żeby każda komisja orała i horała ku chwale prezesa oczywiście naprawiając własne błędy.
  • ~tj
    (2019-05-22 23:35)
    Ciemnogród z PiS-u nauczył się przyciskać guziczki do głosowania ale na więcej ich nie stać nawet nie wiedzą za czym głosują. Ten nasz kraj upadnie pod rzadami tych szaleńców
  • ~zefir
    (2019-05-23 00:07)
    Ale błazenada . Gdzie ambicja , honor ?
  • ~Wisła
    (2019-05-22 22:46)
    Niedouczony jak był tak i będzie.. poprawić to raczej okulary na nosie jest w stanie i nic więcej...
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-05-22 22:31)
    My studenci WAT-u murem za KONFEDERACJĄ!
  • ~MRY
    (2019-05-23 04:35)
    KTO NA PIS GŁOSUJE, PIEKŁO SOBIE GOTUJE. Dobre, co?
  • ~gorszy sort
    (2019-05-22 23:05)
    Lepiej niech opowie, jak PIĘCIOKROTNIE próbował zdać egzamin prawniczy - bez powodzenia i to w Krakowie. Jednym słowem głąb,a teraz "poprawia" kodeks karny. Ludzie szybko zabierzcie człekształtnemu brzytwę z ręki!!
  • ~Anka
    (2019-05-22 22:43)
    Marysin Wawerski i Falenica po części to zakała Wawra!
  • ~seneka
    (2019-05-23 07:51)
    Zero ,Zero jak zawsze w wysokiej formie intelektualnej. Tylko kto mu te pieluchy wymienia?
  • ~Orkiestra nadźwiękowa
    (2019-05-23 01:56)
    Pisowska klika czerpie jak widać pełnymi garściami z doświadczeń socjalizmu - tam też egzekutywa partyjna zajadle i z dużym zaangażowaniem walczyła z problemami które najpierw sama, przez swoją indolencję i nieudolność stworzyła. No ale biorąc pod uwagę że prezes-deweloper mentalnie i intelektualnie tkwi w głębokiej gomułkowszczyźnie to nie powinno specjalnie dziwić
  • ~$.
    (2019-05-23 03:02)
    Dzieci sa niewinne ,maja prawo w normalnych warunkach zyc , cieszyc sie zyciem stworzmy im opieke ,stworzmy im te warumki .Nie wysylajmy dzieci do osob nie pewnych.

Może zainteresować Cię też: