Awantura o zbiornik retencyjny. "Przepraszam premiera Morawieckiego za wprowadzenie w błąd"

| Aktualizacja:

Przepraszam premiera Mateusza Morawieckiego za wprowadzenie w błąd w temacie finansowania budowy zbiornika retencyjnego Bieżanów - napisał w oświadczeniu przesłanym PAP zastępca dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie Radosław Radoń.

wróć do artykułu
  • ~Wyborca PiS-u
    (2019-05-23 22:05)
    To premier nie ma ludzi aby takie cos prostego sprawdzić? Tak samo było z mieszkańcami Błoni , którzy mieli 0 5 rano wstawać aby do Wawy dojechać. Każdy kto zna trochę mape i rozkład linni kolejowych wie, że Błonie są akurat bardzo dobrze skomunikowane i do Wawy w max 30 min da się dojechać...źle o świadczy o premierze niestety
  • ~Matka
    (2019-05-23 22:10)
    Proponuję Premierowi szybko procedować ustawę zakazującą deszczowi padać lub znowu pomodlić się, tym razem o pogodę. A jak nie zadziała to zawsze jest Tusk (jego wina). A tak naprawdę, to każdy obywatel powinien wiedzieć (i na pewno wie), gdzie zamieszkał.
  • ~On
    (2019-05-23 22:12)
    Ten zbiornik retencyjny czy to po polsku po prostu NOCNIK? Czy Mordawiecki posiada jeden czy dwa, a moze wiecej, no bo on lubi kupowac , jak sie okazja nadarzy i co popadnie i co sie oplaca.
  • ~Eu
    (2019-05-23 22:23)
    A wystarczy pomodlic sie do Jarka i po wodzi nie bedzie
  • ~Jajacek
    (2019-05-23 22:24)
    PiSie Panstwo z dykty i Pinokio jako Premier ! Propaganda, klamstwo i niekompetencja z jakims porabanym i niezrozumialym tlumaczeniem jakiegos nominowanego przez PiS polinteligenta. Prawdziwe zdobycze polskiego "Suwerena" - PRL - bis prawie 30 lat po wykopaniu pierwszych PRL-owskich komunistow. I juz sa nastepni pod szyldem PuS.
  • ~Pinokio
    (2019-05-23 22:38)
    Łgałem, łżę i będę łgał, tak mi dopomóż sztabie wyborczy i Panie Naczelniku!
  • ~everest
    (2019-05-23 22:39)
    Kiedy poznamy majątek żony premiera MOrawieckiego? Wbrew pisowskim łgarstwom ŻADNE PRZEPISY NIE STOJĄ NA PRZESZKODZIE aby go ujawnić!
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-05-23 22:44)
    JUŻ MNIE ŻADNE KŁAMSTWO KRZYWOUSTEGO NIE ZDZIWI !!!!
  • ~voltersseness
    (2019-05-23 23:38)
    W przeciwienstwie do Wilkowic wytworu rudokudlej totalniackiej targowcy przynajmniej nie zagraza okolicznym wsiom.
  • ~Cyt
    (2019-05-23 23:44)
    Krzywousty Morawiecki. Pasuje jak ulał. Kłamie jak z nut. Wystarczy popatrzeć i posłuchać. Co wystąpienie to kolejne kłamstwo i tym żywi pospulstwo pisowskie. Swego czasu polskich milionerów Kamiński, ten ułaskawiony, chciał wsadzać za kraty. Co zrobi z Morawieckim. Rozdzielność majątkowa, kiedy żona nie pracuje, a jeszcze bierze kredyty to ewenement, warty komisji śledczej, bardziej prokuratury, ale nie w wydaniu PIS.
  • ~remek
    (2019-05-24 01:50)
    W sprawie działki też tak samo kłamie?
  • ~remington-steel
    (2019-05-24 02:12)
    Czary mary hokus pokus - działka była, działki nie ma. Kasa była, kasy nie ma.
  • ~jankiel
    (2019-05-24 04:22)
    Zupełnie nie rozumiem o co ta awantura. Jakby nie było większych problemów w kraju. Premier zapracowany, wszędzie chce pomagać.
  • ~czarny
    (2019-05-24 04:25)
    Brawo panie premierze! Jest pan zawsze tam gdzie ludzie Pana potrzebują. Niech Pan się nie przejmuje hejterami!
  • ~jotkape
    (2019-05-24 04:26)
    PO może szukać dziury w całym, ale ludzie widzą, że to Morawiecki działa zawsze dla dobra kraju.
  • ~czeladnik
    (2019-05-24 04:27)
    Największym problemem premiera jest to, że nie można mu nic zarzucić. To tak bardzo boli opozycję.
  • ~zbigut
    (2019-05-24 04:56)
    ja też myśląc skrótami zamiast premier Mateusz Morawiecki w skrócie myślę "kłamca"
  • ~Szyba
    (2019-05-24 05:18)
    Idę o zakład że przy pierwszej nadarzającej się okazji , prawy urzędnik szybko awansuje .
  • ~noo
    (2019-05-24 06:37)
    Zbiorniki retencyjne .....szczyt inteligencji logiki i rozwoju nowoczesnej błazenady....
  • ~Ubawiony
    (2019-05-24 06:42)
    Premiers mozna by bylo przeprosic ale my nie my premiera.Wladcs absolutny zasiada w zoliborskiej krainie .Niech im zyje wiecznie.

Może zainteresować Cię też: