Prof. Balcerowicz: TVP z antysemickimi hasłami zdecydowała o wygranej PiS

| Aktualizacja:

"Na końcówce kampanii przed eurowyborami TVP wykorzystywała antysemickie hasła, straszyła Żydami, straszyła, że się odbierze majątki. To jest niesłychane, to był fałsz - powiedział money.pl prof. Leszek Balcerowicz, lider Forum Obywatelskiego Rozwoju. Dodał, że przygotowywana jest analiza działalności TVP. "Czegoś takiego nie widziałem w żadnym demokratycznym kraju" podkreślił.

wróć do artykułu
  • ~iwanka
    (2019-05-31 17:18)
    ZALOSNY CZLOWIEK😢😅😤😂😅
  • ~bkb2
    (2019-05-31 15:42)
    Nieprawdopodobne jaką nienawiścią do obozu patriotyczno narodowego pałają takie szuje jak Balcerowicz.... Koleś zabawił się na 40 mln narodzie robiąc pseudo kapitalistyczne reformy... Jak pomyślę o tym wywiadzie w którym mówił o cenach jajek które zaczęły spadać i Balcerowicz nazwał to działaniem rynku to do dzisiaj mam dreszcze...
  • ~NOR
    (2019-05-31 14:05)
    co ten dziat mowi , jaki antysemityzm , gdzie ? Zadanie mienia bezpadkowego przez eskimosow z synaju to bezprawie ! Juz dostali kilkadziesiat miliardow dollarow od sprawcow niemcow ! kasa sie konczy to teraz chca wyrachac Polin . Niedoczekanie wasze .
  • ~cyngiel
    (2019-05-31 12:19)
    Balcerowicz to zakała postkomuny
  • ~Lus
    (2019-05-31 11:41)
    Znów Pan stracił okazję żeby milczeć . Pan już przeprowadził jedną reformę ,po której do dziś nie możemy się otrząsnąć, WYSTARCZY.
  • ~.
    (2019-05-31 10:51)
    Wynik wyborów jest odpowiedzią na wasze antypolskie hasła.
  • ~ntik
    (2019-05-31 10:39)
    licz lepiej na to żeby pis wygrał oni wam jeszcze zapewnią to że nie będziesz siedzła za swoją działalność, a działalńśćó ta błya bardzo zła
  • ~snarski
    (2019-05-31 06:21)
    Balcerowicz .Jeszcze się doczekasz prawdziwego sądu. Za Twoje wyczyny ,za pozbawienie Polski majątku po PRL. Jesteś ukrytym wrogiem Polski .Opuść nasz Kraj. to dobro dla Ciebie
  • ~vbn
    (2019-05-31 05:57)
    balcerowicz do psychiatry
  • ~kip
    (2019-05-31 05:26)
    Kiedyś balcerowicz musi odejśc ... dziś balcerowicz musi stanąć przed sadem .....
  • ~ra-mi
    (2019-05-31 02:12)
    Antysemityzm przyszłością narodu. Kropka. Tak trzymać!
  • ~tttt.
    (2019-05-31 01:22)
    RAUS! Wiem kim jestes.
  • ~Maciej Znojkiewicz
    (2019-05-31 00:44)
    Pan Balcerowicz ma wszystkie objawy antypisicy złośliwej i mente captus.
  • ~voltersseness
    (2019-05-31 00:27)
    neandertal w kolejnej klamliwej opowiesci ani ustawa 447 to nie jest humbuk ani tym bardziej informacje wikileaks o sprzedazy lasow panstwowych przez platfonsie ry je na poczet nienia bezspadkowego
  • ~citizen
    (2019-05-30 23:51)
    aleś GUPI pre fesorku
  • ~socjalistyczni towarzysze Ribbentrop i Mołotow
    (2019-05-30 23:46)
    nasz towarzysz Balcerowicz POdjudza tak samo jak towarzysz minister propagandy Józek Gebelsik
  • ~Ryszard
    (2019-05-30 22:45)
    A zagrzane wspaniałą miłością ojczyzny, Kochały patryjoty dawce królewszczyzny. Już Krasicki wiedzial kto wygra wybory do europarlamentu. Jeśli w miejsce "dawcy" wstawi sie Jarosława Kaczyńskiego ,a w miejsce "królewszczyzny" budżet państwa to całość stwnie się jasna.
  • ~Farafa
    (2019-05-30 22:38)
    Jestem wrogiem PiS, ale są jakieś granice. Opowiadanie o jakimś antysemityzmie w TVP i że dzięki temu PiS wygrał wybory, to jakaś niesmaczna aberracja. Obserwuję ze zdumieniem dziwne zachowania przedstawicieli opozycji. Czy nie wynikają one ze zwinięcia głównego dealera pudru w stolicy?
  • ~towarzysz
    (2019-05-30 22:18)
    ledwie sie pokazales a mi sie monitor spalil ta gebe musi byc bardzo oblesna ze elektronika na to tak reaguje
  • ~marian
    (2019-05-30 20:37)
    Paszczur wylazł.

Może zainteresować Cię też: