Dulkiewicz: Najważniejszą informacją w mediach powinny być narodziny lwa, a nie łamanie Konstytucji

Wielu z nas marzy się, mi też, żeby najważniejszą informacją w serwisach było narodziny nowego gdańskiego lwa w zoo, a nie łamanie Konstytucji - powiedziała we wtorek podczas obchodów Święta Wolności i Solidarności, prezydenta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

wróć do artykułu
  • ~xyz
    (2019-06-04 14:01)
    Wyjątkowo niemiła nieprzyjemna kobieta - polityk. Pięknie umie dzielić a nie łączyć.
  • ~milczenie jest złotem
    (2019-06-04 14:03)
    Gdzie byłaś Dulkiewicz w 1980 r.? - Pochwal się. - Co ty tam wiesz, o tamtych czasach...
  • ~aska
    (2019-06-04 14:04)
    Pytanie dokud dorzy ta kobieta DOCZEGO CHCA JA WYKORZYSTAC
  • ~olaf
    (2019-06-04 14:15)
    Ta kobieta chyba nie wie co mówi powinna zgłosić się do lekarz bo walka z PiSem zaślepiła ją i wizyta u okulisty dobrze jej zrobi bo może zobaczy że teraz większości w Polsce lepiej się żyje za tej władzy tylko pseudo elita narzeka bo kasa ucieka.
  • ~kok
    (2019-06-04 14:18)
    Wstyd gdańszczanie --------taki prymityw wybraliście, ci co walczyli za Gdańsk w grobach się przewracają ------WSTYD ...........
  • ~domek dla orangutana postawiono z dobrego serca
    (2019-06-04 14:20)
    lew to fajny zwierz drapiezny, ale zaraz, zaraz ktos postawil domek orangutanam, to moze i lwam by postawil
  • ~Fan_ich_wszystkich
    (2019-06-04 14:24)
    Wałęsa, Dulkiewicz, Kwaśniewski, ..., występ Frasyniuka. Na deser będzie jeszcze Tusk. Wszyscy pstryki w nos prezydenta i premiera. Tak sobie słucham i dochodzę do wniosku, że 30 lat temu chodziło o to by obalić PiS. Gdybym był większej wiary, przyjąłbym to za absolut. Miałbym wtedy siłę wielką, taką iż mógłbym krzyczeć, kopać, rzucać i gryźć. Oczywiście w pis.
  • ~Treściwy
    (2019-06-04 14:26)
    Zabawne. Komuniści i ich agenci celebrują wyd ymanie narodu.
  • ~kar
    (2019-06-04 14:31)
    Gdzie byłaś, jak PO wybierało awansem sędziów TR ?
  • ~to ostatnie dno
    (2019-06-04 14:41)
    Nikt mi nie wmowi, ze tutaj pisza dorosli powazni i rozumni ludzie.
  • ~De
    (2019-06-04 14:42)
    Prawda jest taka że każdy myślał że jak upadnie komunia to będzie tak jak jest teraz małe bezrobocie wolność gospodarcza a było przeokropnie 2 milionowe bezrobocie niepewność jutra co to mówi było gorzej niż za komuny zmieniło się dopiero po 30 latach za co odpowiadają wszyscy co kiedyś rządzili
  • ~xzs
    (2019-06-04 14:45)
    A jak tam krówka, pani "prezydęt" z przypadku. Obalona?...
  • ~św. NH
    (2019-06-04 15:00)
    Pod fartuszkiem mała szparka, faj duli... Dla naszego pana Zgonka,
  • ~#Daro
    (2019-06-04 15:31)
    Towarzystwo Towarzyszy Wzajemnej Adoracji.
  • ~Pomazaniec
    (2019-06-04 15:46)
    Trollom się nie podoba miejcie rozum taki jak P Dulkiewicz
  • ~Elektor
    (2019-06-04 15:49)
    Prześwietlic PITY wszestkich samorządaowców za ostanie 20 kat zrobic symulację i porownać je wykazanymi dochodami. Tego żąda elaktorat.
  • ~Konstytucja!
    (2019-06-04 17:10)
    Nie uznawanie demokratycznie wybranych władz państwa, dążenia do obalenia demokratycznie wybranych władz państwa, ignorowanie decyzji i dyspozycji demokratycznie wybranych władz państwa, błędne określanie samorządności jako niezależności od demokratycznie wybranych władz państwa, dążenia separatystyczne, projektowanie oderwania od państwa "wolnego miasta", dążenia do niekorzystnych zmian granic państwa, to są właśnie przykłady łamania Konstytucji przez totalnych z Danzig. Odpowiednie zapisy w Konstytucji proszę sobie znaleźć samemu. Przecież Konstytucję znacie na wyrywki.
  • ~trzylwy
    (2019-06-04 17:40)
    za Dulkiwicz trzy "lwy " - bigos , polmos i folksdojcz !!! - to ci dopiero "lwy" !!! Frekfencja na tych "uroczystościach" doskonale obrazuje co Polacy o tym sądzą !!!
  • ~md
    (2019-06-04 17:44)
    Nieszczęsna kobieta, której uroiło się, że jest kimś ważnym. A naprawdę może tylko swoją wypiętą kosmatością (taką ma urodę) obsikać nogawkę grubych graczy na polskiej scenie politycznej.
  • ~sake
    (2019-06-04 18:00)
    Jaki prezydent miasta i jacy goście takie obchody.Nawet wartę honorową pod ,,sarkofagiem Adamowicza trzyma grupa w pruskich mundurach,a Wałęsa głośno wzywa Niemcy do obalenia PiS. To ***** a nie Polacy.

Może zainteresować Cię też: