TASS: Polscy śledczy uznali błąd pilotów za przyczynę katastrofy smoleńskiej. Prokuratura: Informacja jest nieprawdziwa

| Aktualizacja:

Nieprawdziwa jest informacja rosyjskiej agencji TASS, która twierdzi, że polscy śledczy uznali błąd pilotów za przyczynę katastrofy smoleńskiej - przekazała PAP rzeczniczka Prokuratury Krajowej prok. Ewa Bialik.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2019-06-07 09:26)
    Kiedyś krążył taki dowcip: Co to takiego K U T A S? To agencja TASS z międzynarodowym znakiem jakości! /Q/
  • ~#luk
    (2019-06-06 20:36)
    Tusk, mowil, ze Lech bardzo lubial chlac wodke.
  • ~#luk
    (2019-06-06 20:33)
    No to Konus zoliborski sie pochlasta, ze nie wyszlo po jego mysli.Beda zwolnienia.
  • ~jarek
    (2019-06-06 19:22)
    Do upadłego karzeł idzie w zaparte!
  • ~Caveman
    (2019-06-06 18:53)
    Blad pilotow polegal na tym ze wsiedli to tego samolotu, no ale przeciez nie mogli wiedziec o ladunkach ktore ktos podlozyl.
  • ~Kontemplyta
    (2019-06-06 18:51)
    Wal flachę na raz, słuchaj agencji TASS.
  • ~Lex
    (2019-06-06 18:41)
    Ledwo wznowiono śledztwo a Rusy już kłamią. To taka pobolszewicka mentalność. Natomiast za przekazanie śledztwa Rusom w 2010, a nie niezależnej komisji badania wypadków lotniczych, niemiecki agent Donald Tusk powinien odpowiadać przed sądem. Najprowdopodobniej zrobił to na zlecenie berlińskiego establishmentu aby nie psuć niemiecko-rosyjskich relacji.
  • ~NOR
    (2019-06-06 17:15)
    Tak 9 lat dochodza do prawdy i nic , nagle sowieci rowiazali zagadke podczas jednego pobytu sledczych hehe . Ruskaja prawda przbija wszystko , geniusze hehe
  • ~Batko
    (2019-06-06 17:12)
    NIGDY Prawdy nie Poznamy,tak samo jak o Gibraltarze.
  • ~Byłby tylko Wawel
    (2019-06-06 16:59)
    Zdecydowanie. Błąd pilotów. Że nie dali w dziób kierownikowi eskapady i że nie wystawili go za drzwi W kadłubie.
  • ~sd2017
    (2019-06-06 16:56)
    Od momentu kiedy sprawę przejął pis w ogóle przestano nas informować co się w niej dzieje. Oznacza to, że pis dla Polaków nie ma w tej sprawie żadnych rewelacji. Przez 4 lata nie znaleziono niczego co by potwierdzało pis--ową tezę wybuchu na pokładzie Tu-154M. I zapewne nie jest to wyjazd ostatni, ciekawe więc ile nas Polaków kosztowały już te wyjazdy komisji, ekspertów, prokuratorów itp.? Ile nas to wszystko będzie kosztować (strat rolników itp. nawet tutaj nie chce mi się uwzględniać) ? Jak długo jeszcze pis zamierza ciągnąć tę komedię ? A w ogóle to gdzie jest wrak ? - miał tu już być 4 lata temu.
  • ~żart
    (2019-06-06 16:22)
    Prokuratorzy tak się znają na wypadkach (lotniczych) jak moja Baba na moich "jajkach" (mówi że są nieświeze) - moze poszukać lepszych u innych (nie krytykowac). Piloci winni bo słuchali "rozkazów" dowódców (matolków). Bajki piszą "bajkopisarze" z 1000-siąca i jednej Nocy (ciekawe). Brak mi "wyobrazni" zdarzeń (ugryzła mnie pszczoła,osa,szerszeń sam nie wiem - żądło odpadło razem z kłującym owadem).
  • ~^Ѱ^
    (2019-06-06 16:12)
    Należy „symetrycznie” zaprosić wybitnych psychiatrów rosyjskich na obiad z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego a potem wydać oświadczenie o wspólnym stanowisku na temat zdrowia psychicznego prezydent Rosji — wot i wsjo :)
  • ~Prawda wyjdzie na jaw
    (2019-06-06 16:09)
    Nie bład pilotów ... byli wykonawcami szaleńczych pomysłów swoich przełożonych obecnych na pokładzie samolotu. Są ofiarami ludzi którzy zmusili ich presją, rangą do lądowania na lotnisku i warunkach do tego nie nadających się. Ciekawe kiedy ktoś wreszcie prawdę powie a nie wymyślają winę pilotów albo Rosjan.

Może zainteresować Cię też: