Znamy szczegóły wizyty prezydenta Dudy w USA. "Przepis na Fort Trump"

Podczas wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w USA planowane jest podpisanie szeregu umów dwustronnych dotyczących: zwiększenia obecności wojsk amerykańskich w Polsce, sektora energetyki, nowych technik medycznych, a także współpracy komercyjnej - mówił szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

wróć do artykułu
  • ~Kos
    (2019-06-10 09:30)
    Czy stać nas na utrzymywanie amerykańskiego wojska? Czy nie lepiej te 2 mld $ przenaczyć na służbę zdrowia czy szkolnictwo? Pieniądze przeznaczone na armię generują następne koszty, natomiast te przeznaczone na naukę, zdrowie czy infrastrukturę zwracają się szybko i powodują, że jakość życia się polepsza
  • ~~~m
    (2019-06-10 09:49)
    Ja jako Polka jestem przeciwna aby amerykańskie wojsko było na terytorium Polski
  • ~77 (Canadian)
    (2019-06-10 13:46)
    Amerykański BIG BUSINESS otwarcie promuje marihuanę swoim własnym dzieciom, tak jak z papierosami w ostatnim wieku, tak jak z junk food, cukier i opiads. NIE dla amerykańskich baz i NIE dla amerykańskiego biznesu. Get fucked !!!
  • ~Caveman
    (2019-06-10 14:19)
    Byl taki krol, Stanislaw August Poniatowski. Prosil caryce Katarzyne o ulokowanie w Polsce rosyjskiego wojska. Dzis mamy powtorke z historii. I jeszcze placic za to? Co to za duzo pieniedzy mamy? A ile ludzi wyjechalo bo w kraju nie ma dla nich przyszlosci. Nigdy wiecej obcego wojska w Polsce!
  • ~xy1
    (2019-06-10 13:37)
    A w ktorym miejscu Trump na nas zarobi? Przeciez to czlowiek interesu a poza tym bezwzgledny. On nie idzie na sentymenty. Trzeby uwazac co sie podpisuje szczegolnie jesli chodzi o sprawy europejskie bo mozna latwo zostac konfidentem.
  • ~Ty i ja
    (2019-06-10 09:43)
    Trolom już nie płacą?
  • ~szczerze to się tylko szczerzy
    (2019-06-10 13:42)
    Wiadomo, że Szczerski szczerze przedstawił punkt widzenia PISu, to baaaardzo ciekawa perspektywa, bo 1. Rosja wygrywa swoją wersję kraju zagrożonego poprzez umacnianie pobytu wojsk USA w Polsce, 2. USA deprecjonuje rolę NATO i UE, 3. Trump na swoje wizerunkowe potrzeby wewnętrzne markuje walkę z Rosją z terytorium sąsiada Rosji. Za każdym punktem widać dbałość o interes Rosji i współpracę w celu jego realizacji pod pozorem czegoś, co wg spodziewanych ochów i achów nastąpi JUŻ WKRÓTCE. A to zawsze /od czasów Antka M./ oznacza NIGDY. A kadencja leci, a interes się kręci, a koryto coraz pełniejsze.
  • ~ech
    (2019-06-10 15:06)
    I znowu na kolanach...
  • ~Louise Madera
    (2019-06-10 11:08)
    Re Ty i ja.Płacom trolllom i to w rublach.Najlepszym przykładem są wpisy ~~m.
  • ~Zmiana Zła
    (2019-06-10 13:18)
    Porozumienie będzie wyglądało tak że obie strony podkreślą potrzebę dalszych intensywnych prac...
  • ~Monica L.
    (2019-06-10 16:35)
    A czy w gabinecie owalnym zakupiono dodatkowy fotelik dla gościa ?
  • ~putto
    (2019-06-10 16:57)
    Nie jestem pewien czy Obrona Terytorialna obroni Fort Tramp ale na pewno Fort Tramp nie wpuści do Polski jedwabnego szlaku
  • ~Skandal
    (2019-06-10 14:18)
    Szykują ten sam scenariusz co Palestynie jak donosi jerusalem post Palestyna nie jest w stanie zapłacić za prąd Izraelowi widzę że scenariusz jest ten sam
  • ~antPiterek
    (2019-06-10 14:50)
    Po Krzyzakach zostal nam Wolne Miasto Gdnsk z jego porblemami, po Kazimierzu Wielkim w Polsce osiedlili sie życzi ktorzy teraz żądaja 300 miliardow dolarów, po Rosjanach mielismy Malą Moskwę i WSI i FOZZ i zakupy gazu po najwyższych cenach swiatowych i katastrofy lotnicze, a po Amerykanach zostanie nam Fort Trump...Jakos Polska nie może przerwać tej pechowej passy
  • ~areał
    (2019-06-10 17:36)
    i tak ma wyglądać Polska suwerenna PiS-u ? tak się tylko pytam
  • ~Yota
    (2019-06-10 16:08)
    Z deszczu pod rynne! Z niewoli sowieckiej w yankeska! A tak sie Pis wydziera, jaka to Polska Pisu suwerenna! Ahaha haha hahaha haha
  • ~Pradziad
    (2019-06-10 18:51)
    A na vc h o l e r e nam ten fort Trump?
  • ~Twój nick
    (2019-06-10 15:36)
    Będzie się wypinać na biurku?!
  • ~Zepp
    (2019-06-10 14:18)
    Potrzeba będzie więcej traktorów żeby tych idiotów wyciągać z rowów
  • ~rychu
    (2019-06-10 16:14)
    "Przepis na Fort Trump" - Duda na kolanach przy biurku Trumpa !!!!! i to sie wlasnie bedzie nazywalo "wstawanie z kolan" !!!!!! ledwo jednego okupanta zesmy wygnali, a sekta Jareczka chce "zaprosic", za nasze pieniadze wcale nie wiem czy nie gorszego okupqanta !!!