Spotkanie Trump-Duda. "Polska kupi wiele myśliwców F-35, rozważamy wysłanie dodatkowych żołnierzy"

| Aktualizacja:

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą w środę w południe miejscowego czasu zostali powitani przed Białym Domem przez prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa i amerykańską pierwszą damę Melanię Trump. "Świętujemy zakup przez Polskę wielu myśliwców F-35" - te słowa prezydenta USA zacytował Reuters.

wróć do artykułu
  • ~adamos
    (2019-06-12 18:40)
    Trump jeżdzi jak komiwojażer po "sojuszniczych " krajach i kraikach i sprzedaje im amerykańską broń. Bez żadnego zahamowania, w głównym przemówieniu np. po przyjeżdzie do Korei Płd powiedział że Korea musi kupowac wiecej AMERYKAŃSKIEJ broni. A jednocześnie wzbudza napięcie politycznej (np. wokół Iranu) i mówi, ze świat potrzebuje broni. OBRZYDLIWOŚĆ
  • ~W
    (2019-06-12 18:55)
    Wsciekly atak wyznawcow Totalnej Targowicy, Merkel I Putina jest miodem na moje uszy.
  • ~77
    (2019-06-12 18:35)
    WSTYD !!! Jak tak proste rylo moze byc prezydentem? On wyglada jak zwykly Pizza man !!! Nawet krawat za szeroki do reszty, sloma wychodzi !!!
  • ~aki
    (2019-06-12 18:54)
    Dwóch picerów i kłamców, jeden wart drugiego. Z tym ,ze jeden ma atom a drugi gołe portki.
  • ~jarek
    (2019-06-12 18:52)
    "Wiele", to znaczy ILE? Jaką forsę z nas WYDUSISZ i właściwie PO CO?!
  • ~ssak
    (2019-06-12 18:49)
    Zapraszamy wojska USA, ale pamiętamy jak trudno było się pozbyć wojsk radzieckich z naszego kraju. Obaliliśmy komunę, a teraz cieszymy się z jej powrotu, tak samo z wojskami obcymi. Historia lubi się powtarzać.
  • ~Zepp
    (2019-06-12 18:37)
    A czy polscy żołnierze wciąż będą chodzili w malowanych hełmach spod Lenino?
  • ~Czerny
    (2019-06-12 19:01)
    Dwa glupki
  • ~Marta
    (2019-06-12 19:27)
    Dwoch glupkow sie dogadalo. Po co Polsce te F-35? Olbrzymie koszty, czy nie lepiej kupic w Europie?
  • ~Sokular
    (2019-06-12 19:29)
    Wizażystka trochę przesadziła z suknią.......delikatnie ujmując w pewnym dystansie do zasad Dress-Codu....................
  • ~potrzebujemy znowu zimnej wojny?
    (2019-06-12 20:04)
    Ze to bedzie przez Rosje widziane jako prowokacja i doprowadzi rowniez z drugiej strony do odpowiednich krokow nikogo przeciez nie interesuje. Przeciez to my mamy racje bo Rosjanie moga byc dla nas niebezpieczenstwem albo i nie. W kazdym razie bedziemy przynajmniej mieli na co wydac pieniadze w tej obecnie dobrej koniunkturze. Trzeba tylko narod od czasu do czasu Rosjanami postraszyc i szafa gra.
  • ~pol`
    (2019-06-12 21:43)
    Totalna targowica to tylko umie narzekać, nie pamięta już że chciała kupić carakale od Francji bo francuzów nie stać na naprawę to chcieli Polsce sprzedać.
  • ~antyMOnia
    (2019-06-12 19:47)
    Sfrustrowani "komentatorzy" niech się POcieszą wsPOmnieniami z wizyt POprzednika...
  • ~JA:
    (2019-06-13 01:18)
    Widze, ze strasznie cierpi PO-wskie EGO. Moge zapewnic, ze ta choroba wam przejdzie, to tylko zazdrosc i zawisc. Panie Prazydencie, dobra robota!
  • ~Sokular
    (2019-06-12 19:35)
    .dosyć specyficzna trwa tu selekcja komentarzy........................dobrze,że Amerykanie nie znają j.polskiego...............DRAMAT.
  • ~Kogut
    (2019-06-12 21:06)
    Och teraz trole bedo miały co pisać.daligo do roboty lotry.na nic wasze pobrzekiwania..to je początek końca bruzdzenia obcych w naszej ojczyznie. Polsce!!!
  • ~Sokular
    (2019-06-12 19:44)
    .........2 tys.żołnierzy być może przerzuconych z Niemiec .....po tylu latach służby na ich rzecz...........problem czy dla nas była by to decyzja strategicznie korzystna.........i bezpieczna
  • ~Ola B.
    (2019-06-12 22:49)
    Przychodzi zimna wojna jak za Regana. Ludzie zapominaja co to takiego.
  • ~Kobieta
    (2019-06-13 09:46)
    Czy polskiego prezydenta nie stać na profesjonalną wizażystkę i projektantkę dla jego żony Agaty? Melania jest starsza od Agaty Dudy tylko o 2 lata, a wygląda młodziej. Suknia, fryz, makijaż Dudowej jak u starszej ciotki na urodzinach. Tragiczne i żałosne zestawienie.
  • ~Jerzy1208
    (2019-06-12 19:30)
    Bardzo dobrze. Teraz możemy ruszyć na Rosję i zrobić porządek z Putinem.

Może zainteresować Cię też: