Porozumienie Duda-Trump. Schetyna: Polska powinna być sojusznikiem, nie klientem USA

Polska w relacjach z USA powinna być sojusznikiem, nie klientem, a władze realnie wzmacniać bezpieczeństwo kraju, nie uprawiać propagandę - napisał w czwartek na Twitterze lider PO Grzegorz Schetyna, odnosząc się m.in. do deklaracji o polsko-amerykańskiej współpracy obronnej.

wróć do artykułu
  • ~Putinek
    (2019-06-23 08:49)
    Po raz pierwszy Grzesiu ma rację. Nic nie wnosi 1000 dodatkowych ludzików , a to my będziemy jeszcze za to płacić. Nie ma takiej potrzeby no ale za kulisów rozgrywki do tego doprowadziły. Czy ruski chce na nas napaść? O tuż nie w jakim celu? (Tylko o Krymie nie wypisujcie jeśli nie macie wiedzy)
  • ~gość..
    (2019-06-18 18:13)
    A wy Politycznie Obłąkani nawet niepotrafiliscie z Polski zrobić klienta.
  • ~JA:
    (2019-06-14 23:10)
    Szybko na skarge do Brukseli, panie Schetyna. Moze cos poradza. Niech Pan krzyczy KONSTYTUCJA, ktora nota bene Pan chce zmienic, zeby wprowadzic 21 tez. ???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~skąd takich biorą?
    (2019-06-14 16:58)
    mundralo idż zadbać o swoje POrcelanowe ząbki z głupkowatym uśmieszkiem.
  • ~Celka
    (2019-06-14 14:58)
    Tonacy znow brzytwy sie czepia i chamsko atakuje polski rzad!
  • ~Żenada
    (2019-06-14 07:33)
    WY NIE JESTEŚCIE SOHUSZNIKAMI POLSKI TYLKO SZKODNIKAMI KOLEJNA KOMPROMITACJA
  • ~slazak
    (2019-06-13 21:22)
    Na zdjęciu myślaca twarz naczelnego KRe t*y*na PO=lactwa1
  • ~Roderyk.
    (2019-06-13 17:19)
    Inteligencja pana Grzegorza jest niepodważalna.To prawda.Tak mówią.ON o tym też to wie i dlatego tak ładnie się uśmiecha.
  • ~W
    (2019-06-13 16:49)
    A kto zasuwa na kolanach do Merkel blagajac o pomoc w wygraniu z PiS-em - tylko takie typki jak Schetyna I niejaka Gelsdorf (ponoc Prezes SN).
  • ~warsza.
    (2019-06-13 16:28)
    Do psychiatryka udaj się dyndało.
  • ~cc.
    (2019-06-13 16:26)
    Kazkot,masz 100%racji,chciałam podobnie napisać.
  • ~ot co
    (2019-06-13 16:16)
    Ten człowiek zupelnie nie nadaje sie do demokracji. Po utracie władzy zachowuje sie jak narkoman, któremu zabrano narkotyk. Wyje i niepotrzebnie pisze.
  • ~Kazkot
    (2019-06-13 16:10)
    Podobnie wypowiedzial sie Putin,tylko innymi slowami.Niemcom tez nie na reke . Amerykanski zolnierz w kraju nad Wisla to gwarancja stabilnosci rejonu i zacheta do inwestycji.Kosciuszki marzenie stalo sie rzeczywistoscia ,a ja mysle ze snie...
  • ~sympatyk pisu
    (2019-06-13 16:08)
    Oj Grzesiu Grzesiu tobie od tego gorąca się w łysej głowie poprzewracało w razem z PSL przez 8 lat waszych rządów to dopiero uprawialiście propagandę prania mózgu więc Grzesiuniu przestań bredzić bo pomyślą że dostałeś udaru mózgu .
  • ~marian
    (2019-06-13 15:54)
    Grzegorzowi najlepiej w życiu wyszedł remont uzębienia. Sukcesów w rządzeniu nie dopatrzyłem się.
  • ~powiedzial ,ale czy wiedzial
    (2019-06-13 15:45)
    Lepiej byc klientem USA ,niz sluga Niemcow.
  • ~ke do de
    (2019-06-13 15:42)
    Dyndała, ty do reszty zbrzydłeś z tej złości i zazdrości.
  • ~Se.
    (2019-06-13 15:39)
    Szkodniku,zamilcz wreście.

Może zainteresować Cię też: