Śledzińska-Katarasińska: Ten, kto naprawdę odpowiadał za wizytę w Smoleńsku, został właśnie wicepremierem

Gdyby Prezydentem został przedstawiciel Platformy Obywatelskiej to Tomasz Arabski zostałby ułaskawiony? "Istnieje odpowiednia procedura prawna dopuszczająca ułaskawienie. Jeśli dałoby się udowodnić, że ten wyrok jest motywowany politycznie to bezsprzecznie można będzie ułaskawić Arabskiego" - mówi w rozmowie z dziennik.pl Iwona Śledzińska-Katarasińska z PO.

wróć do artykułu
  • ~Taka prawda
    (2019-06-17 14:15)
    Ślesinskaja -Katarasinskaja POtrawi wykurzyć DZIENNIE 3 PAKI PAPIEROSOW MÓZG ZLASOWANY do głUPOT
  • ~Edek
    (2019-06-15 17:48)
    Mam nadzieję...że na jesieni przyjdzie czas na CANALIĘ...i cały jego Zwierzęcy Folwark...że skończy się populistyczne przedstawienie ...i rozdawnictwo...a winni trafią za kraty...albo do Tworek...
  • ~cep prawdy
    (2019-06-15 15:43)
    A kiedy stanie przed sądem prawdziwy sprawca katastrofy Donald Tusk ! To tylko była realizacja umowy z Putinem z sopockiego molo !
  • ~Ella
    (2019-06-15 08:12)
    P Arabski został zabrany przez Donalda aby uciec od kary. A swoją drogą to myślałam ze p Katarasinska zginęła w katastrofie ;)
  • ~i stalo sie
    (2019-06-15 08:10)
    czytalem wielokrotnie zeby kancelaria premiera powtarzam premiera nie wpie----lala sie do tego lotu do smolenska tak sobie rzyczyla kancelaria prezydenta powtarzam kancelaria pozal sie boze prezydenta suski przed szereg natychmiast a nie na kocmula w rzadzie
  • ~internautka 50+
    (2019-06-15 07:35)
    Winny katastrofy ten kto rozdzielił te wizyty. Na grobach pomordowanych w Katyniu powinni być razem przedstawiciele Polski czyli Tusk i prezydent Kaczyński.
  • ~pytaczek
    (2019-06-15 07:05)
    "Opowiadamy się za obecnością wojsk amerykańskich w naszym kraju." AMI GO HOME !!!!
  • ~pytaczek
    (2019-06-15 06:48)
    Co powinien zrobić pilot jeżeli usłyszy "z wieży" że warunków do lądowania nie ma,a koledzy z wojska mu mówią że "pi..a tu jest" ??? I co ma do jego,tego pilota to,co wcześniej zrobił czy nie zrobił Arabski ? I co ma do jego,tego pilota to,czy prezydent podjął czy nie podjął decyzji ?
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-06-15 00:26)
    Ta pani brała udział w komunistycznej nagonce antysyjonistycznej w 1968 roku...
  • ~Fan Wódy
    (2019-06-14 20:03)
    Pani Śledzińska jest przed czy po kielichu
  • ~vvv
    (2019-06-14 19:43)
    Towarzyszu sekretarzu z PZPR mniej malpek
  • ~Sprawa Falenty
    (2019-06-14 19:30)
    Walczy o swoje zycie , w wiezieniach PO ma 90 % poparcia, wiec jest to gra o zycie, nie pomogli rosjanie choc importowal tysiace ton wegla z Rosji, gdyby mial cos na PIS to powiedzlby w sadzie ktore sa wybitnie antyPISowskie i wyrok bylby w zawieszeniu, swoja droga nie powinien siedziec za to co zrobil , gdyz byl to dobry sygnal tego jakie elity rzadza Polska
  • ~Rex
    (2019-06-14 18:38)
    oto zasłużona działaczka ruchu robotniczego PZPR i pierwsza redaktor G.W.pozdrów stefana michnika oprawcę z tego samego resortu co ty
  • ~KSAWERY
    (2019-06-14 18:19)
    to stare truchło bardzo dobrze rozumie się uczniami Stalina i Breżniewa razem z Czarzastym Millerem Cimoszewiczem to jej koledzy ,czerwona zaraza w dalszym ciągu jest groźna dla narodu Polskiego
  • ~Bingo
    (2019-06-14 18:19)
    Okoliczności się ewidentnie zmieniły, bo nie ma już państwa teoretycznego.
  • ~xxxx
    (2019-06-14 17:27)
    Tak Kancelaria Prezydenta Kaczyńskiego organizowała wizytę i to oni są winni katastrofy. Wiadomo kto tam pracował, zle nawet nie zostali przesłuchani.
  • ~punkt ,prosta płaszczyzna
    (2019-06-14 17:06)
    Czy to Sasin przygotowywał wylot pana L Kaczyńskiego ? NIE DZIWIĘ SIĘ ,ŻE BYŁ BAŁAGAN .Przy takim chaosie myślowym to był pewnik jak u Eulidesa.
  • ~sanderus
    (2019-06-14 16:50)
    Ktoś, kto tak naprawdę odpowiadał za wizytę Prezydenta Rzeczypospolitej w Smoleńsku z Kancelarii Prezydenta, został właśnie wicepremierem. Czyli mieszkaniec Ząbek, skąd wywodził się znany organom ścigania _ _ _ _ _.
  • ~TTMC
    (2019-06-14 16:29)
    " Warszawa, 5 Marca 2010 Pan Bronisław Komorowski Marszałek Sejmu RP Z upoważnienia Pana Prezydenta RP pragnę poinformować, że na uroczystości 70 rocznicy zbrodni katyńskiej w dniu 10 kwietnia w Katyniu Kancelaria Prezydenta RP organizuje przelot samolotu specjalnego. Obok Pana Prezydenta, w skład wchodzą przedstawiciele rodzin katyńskich, wojska, duchowieństwo, osoby zaproszone przez Pana Prezydenta. Liczba miejsc w samolocie jest ograniczona. Odpowiadając jednak na prośbę Pana Marszałka proponuję udostępnienie miejsc w samolocie dla 12 przedstawicieli Parlamentu, po 3 z każdego klubu. W związku z koniecznością prowadzenia dalszych prac organizacyjnych proszę o przekazanie listy osób zgłoszonych na uroczystości. Podpisał Władysław Stasiak. " I jeszcze dwa cytaty: " Każdy, kto będzie próbował zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samolotu zostanie oskarżony o utrudnianie Prezydentowi RP sprawowania władzy." Jarosław Kaczyński. I nadszedł marzec 2010r. W TVP pojawił się Prezydent z wystąpieniem. (do sprawdzenia w archiwach). Oto co powiedział: " Ja i moja Kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku. Tusk i Rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać. Lech Kaczyński." Wystarczy przekopać archiwa sejmowe i TVP. I mamy winnych katastrofy
  • ~Ryszard
    (2019-06-14 16:21)
    Za sympatię p. Trumpa płacimy ciężkie miliardy dolarów. Czy w tej sytuacji p. Trump mógł powieziec coś innego. Kiedyś gwiazda czerwona,dziś gwiazda biała. Zawsze jesteśmy spod jakiejś gwiazdy.

Może zainteresować Cię też: