Śledzińska-Katarasińska: Ten, kto naprawdę odpowiadał za wizytę w Smoleńsku, został właśnie wicepremierem

Gdyby Prezydentem został przedstawiciel Platformy Obywatelskiej to Tomasz Arabski zostałby ułaskawiony? "Istnieje odpowiednia procedura prawna dopuszczająca ułaskawienie. Jeśli dałoby się udowodnić, że ten wyrok jest motywowany politycznie to bezsprzecznie można będzie ułaskawić Arabskiego" - mówi w rozmowie z dziennik.pl Iwona Śledzińska-Katarasińska z PO.

wróć do artykułu
  • ~Karmen
    (2019-06-14 12:13)
    Wielki polski patriota . Odkrył , że dawniej rządzący zamawiali ośmiorniczki . Fe . Teraz mamy takich " coś tam coś tam " i jest Ok . Dlaczego on siedzi tam , gdzie siedzi ?.
  • ~Qń
    (2019-06-14 12:20)
    Okoliczności się zmieniły ? Pani POsłana wy jak Towarzysze z PZPR,zawsze zgodnie z okolicznościami !!
  • ~antyPiterek
    (2019-06-14 12:39)
    pani Katarasinska zapomniala ze moze pojsc do sadu i wniesc pruwatne oskarzenie tego tajmniczego wicepremiera. Bardzo tajemniczy ten wywiad pani Katarasinskiej taki od tytulem: wiem ale nie powiem
  • ~były SEKRETARZ POP
    (2019-06-14 12:41)
    Pani Tarasinska ALKOHOL w tym wieku niema Pani tak mocnej głowy gdy była Pani PIERWSZYM SEKRETARZEM. POP lata lecą trzeba trochę umiaru PICIU ALKOHOLU
  • ~GP
    (2019-06-14 12:43)
    Ale się tej miłej pani PO-robiło.
  • ~Kiko
    (2019-06-14 12:48)
    O jaaa Tusk został wicepremierem? Nie było mnie tylko tydzień a tu takie rzeczy.
  • ~cała prawda cała doba
    (2019-06-14 12:51)
    Pani POsełka znów wypiła całą małpkę ?
  • ~Ed
    (2019-06-14 12:56)
    Za wizytę Prezydenta Kaczyńskiego odpowiadali urzędnicy Kancelarii Prezydenta. To oni nie dopilnowali swoich obowiązków. To gen. Błasik meldował gotowość załogi i samolotu do lotu. Po katastrofie jednak okazało się że urzędnicy Kancelarii Prezydenta schowali głowy w piasek i nie przyznają się do winy.
  • ~Zulu
    (2019-06-14 13:00)
    Babsztyl bredzi.
  • ~www
    (2019-06-14 13:01)
    Newest biorąc pod uwagę ogromne trudności w śledztwie tragedii smoleńskiej wynikające tak z upływu czasu jak i niezwykle ograniczonego dostępu do dowodów rzeczowych trwa ono zbyt długo i winno być jak najszybciej zakończone! Inaczej podkomisja straci wiarygodność!
  • ~Kingsalami
    (2019-06-14 13:02)
    Sasin zostal nareszcie wynagrodzony. Nie mozna bylo tego zrobic wczesniej, zeby nie wzbudzac podejrzen. Teraz jest jasne, ze katastrofa zostala przygotowana przez Kaczynskiego i innych, Dlaczego Kaczynski i Macierewicz nie polecieli samolotem? Sprawa jest wyjasniona. Jeszcze zeby tego Tuska przymknac, to plan bedzie wykonany.
  • ~Tak!
    (2019-06-14 13:14)
    Prawda! Suski "niemota" przepisa lwszystko z wizyty Tuska, a to bylo juz nieaktualne tego dnia
  • ~Kalder
    (2019-06-14 13:32)
    Arabski jeśli miałby odpowiedzieć karnie, powinien jako ten z szóstego czy siódmego rzędu. Najpierw trzeba by skazać Lecha Kaczyńskiego, gen. Błasika, Sasina, Dudę i wielu innych pisowców. Gosiewski za najazdówę na pilota z lotu do Tbilisi. Pilot por. Pietruczuk okazał się za mało twardy. Wiekszość winnych po prostu zginęła. Skazywanie Arabskiego to absurd. równie dobrze można by skazac naród za wybranie nieodpowiedzialnego człowieka na prezydenta.
  • ~pola
    (2019-06-14 13:35)
    to ze nabylas klamstwa matactwa P Z P R ---i to na starosc juz coraz gorzej --z glowa ---juz pleciesz trzy po trzy ----przypomne ----kto oddal wyjasnienie smolenska ruskom ------kto zostawil dowidy ---wrak czarne skrzynki --kto lutowal trumny czemu to byly piatkowe samobojstwa osob wiedzacych o katastrofie ----czemu tal manipulowali zaklamywali by nie wyjasniac --------to od 2010 ----byla cala histeria ---zgineli ludzie nie wygodni -dla wrogow sprzedawczykow i zausznikow ---to byla zbrodnia -i wszyscy ci manipulanci -powinni juz dawno byc tam gdzie powinni tak by postapil rzad ktory nie by byl winny tej zbrodni niestety krecili -bo to oni sa winni razem z rosja tej zbrodni
  • ~PIS TONIE!
    (2019-06-14 13:36)
    Ta pani ma rację, myśli logicznie, rozsądnie i wie dziś więcej, niż przed laty. PO ma twarz, a PIS swoją traci na naszych oczach.
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-06-14 13:56)
    ja wiem że ona łoi wódę pod śledzia ale żeby tak odlecieć to musi jeszcze wąchać butapren
  • ~aals
    (2019-06-14 13:56)
    Ty tak na trzeźwo?
  • ~wiesław 1
    (2019-06-14 14:14)
    Wyroku "ich" sądu nie czytała? Nie dało się ukryć prawdy! Arabski a więc i Tusk.
  • ~W
    (2019-06-14 14:27)
    Jest to bredzenie starej komunistki.
  • ~żart
    (2019-06-14 14:28)
    Za katastrofę odpowiada kierowca (pilot) słuchający "rozkazów" namiestników (ze strachu). Tak ich szkolą (posłuszeństwa). Nie lubię słuchać żony (pasażerki-pilota) jak "pitoli" Hiiiacynta (pani Bukiet) do Ryszarda (mąża) w filmie "Co ludzie powiedzą".

Może zainteresować Cię też: