Kaczyński ostro o opozycji: Rewolucja obyczajowa i rozbicie państwa

Prawdziwy program Platformy Obywatelskiej - Koalicji Obywatelskiej ogranicza się do rewolucji obyczajowej i rozbicia państwa – ocenił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński w rozmowie z portalem niezależna.pl.

wróć do artykułu
  • ~Wera
    (2019-06-18 05:27)
    Dlaczego PO nie reaguje na takie gadanie prezesa i nie zwoła konferencji .Dopuki się Opozycja nie nauczy jak walczyc z PIS em to będą przegrywac wybory .oko za oko ząb za ząb .tak powinna wyglądac walka o władzę i eliminowac kłamstwa .
  • ~xxxx
    (2019-06-17 09:12)
    Stary , zdziecinniały, w dodatku wyjątkowo wredny dziad , bez przyszłości , oburzony , że świat idzie do przodu . I on zamierza 40 milionom ludzi urządzać świat , na swoją zacofaną , zapyziałą modłę. Tego już się nawet nie da komentować
  • ~utylizowac
    (2019-06-17 08:50)
    byles jestes i zd---niesz s---ciem
  • ~Pradziad
    (2019-06-17 06:43)
    Stare dziady nie lubia rewolucji obyczajowych, no nie? Kazde mlode pokolenie, a ostatnio, nawet dorosli, nawete tacy jak ja, robia rewolucje obyczajowa ! Ten stary dziad wszystkie przespal! Nagle sie obudzil , ze sredniowiecza , no i oburzony, ze swiat sie zmienia! Dziadu, tego nie zatrzymasz! Vive la revolution?
  • ~Szyba
    (2019-06-17 06:25)
    Oj........Kaczyński , Kaczyński chcesz zatrzymać rewolucję obyczajową ? Ona się już dokonała , jakiś przykład , niejaka Marta Kaczyńska , trójka dzieci a ojców im wybiera przed sądem . W pańskiej partii , takich obyczajowych kwiatuszków też nie trzeba długo szukać
  • ~Mazurek ale nie ta
    (2019-06-17 05:44)
    Preziu czarnozęby łgarzu to ty już podzieliłes Plske na poł..rozdając swoim i nierobom a bzabierając cięzko pracujacym.Retoryka jak za komuny.Dziadu przewietrz sobie mózg ,czasy sie zmieniły .jest 21 wiek a ty tkwisz w 20 i to koło lat 70tych
  • ~arab
    (2019-06-16 23:35)
    Rewolucja ze strony Teeo DUPKA WYKONCZYC WSZYSTKICH JUZ ZROBIL 98 OSOB smolensk
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-06-16 23:12)
    Bezzębny, obrzydliwy, zakłamany, poj.ebany KONUS !!!!
  • ~Erg Samowzbudnik
    (2019-06-16 23:10)
    Panie Prezesie, mam pytanie odnośnie masturbacji. Bo tyle się mówi o tym że ma być zabroniona w nowelizacji Kodeksu Karnego i zagrożona karą dożywotniego więzienia. Chciałem zapytać o osoby z orzeczonym uzależnieniem od masturbacji kompulsywnej. Czy będzie możliwość onanizacji na zaświadczenie lekarskie?
  • ~Zorro
    (2019-06-16 23:08)
    Opozycja rządziła przez 8 lat i nie było żadnej "rewolucji obyczajowej" ani rozbicia państwa, więc nie strasz nie strasz bo się człowieku... zdziwisz. To PiS niszczy polskie państwo demolując jego instytucje - sądownictwo, prokuraturę, SN, TK, KNF, media publiczne, armię, służbę publiczną - oraz łamiąc Konstytucję i prawo.
  • ~.Krystyna. z..Agencji
    (2019-06-16 22:55)
    To wynik braku dekomunizacji i okazanego milosierdzia dla czlonkow zbrodniczej organizacji PZPR.
  • ~becia
    (2019-06-16 22:54)
    władca Polski - jaki kraj taki władca, miły kulturalny staruszek, udana rodzina, szczęście
  • ~Krystyna,
    (2019-06-16 22:53)
    To wynik braku dekomunizacji I milosierdzia dla czlonkow zbrodniczej organizacji PZPR.
  • ~Bingo
    (2019-06-16 22:49)
    staruszek jarek konfabuluje. To jego bratanica, córka leszka i marii promuje rewolucję obyczajowa. Każde dziecko z innym facetem.
  • ~Edek
    (2019-06-16 22:48)
    CANALIA wie...jak przemawiać do swego politycznego BETONU...
  • ~Trzęślica
    (2019-06-16 22:46)
    Nie będą neomarksiści , używając środowisko LGBT , rozwalać Polskę. Won za Don albo na Antarktydę ze swoimi posowieckimi mrzonkami i zachodnio-europejskimi dziwactwami.
  • ~gostek
    (2019-06-16 22:30)
    gadu gadu stary dziadu
  • ~sorry Winetou, ale
    (2019-06-16 22:23)
    Wszystko pięknie, Panie Prezesie, ale jeśli nie będzie do wyborów ustawy anty447, to nie macie mojego głosu.
  • ~antyPiterek
    (2019-06-16 22:18)
    nic dodac, nic ujac
  • ~Norymberdzki
    (2019-06-16 22:15)
    Gdzie są kontry opozycji ?

Może zainteresować Cię też: