Bodnar i Gersdorf apelują do prezydenta ws. zmian w kodeksie karnym. Chcą, by zawetował nowelizację

| Aktualizacja:

Liczę, że nowelizacja Kodeksu karnego nie wejdzie w życie - powiedział w piątek RPO Adam Bodnar. Przyjęta pod płaszczykiem zmian z pedofilią dotyczy 200 różnych zagadnień; pojawiło się w niej mnóstwo błędów i rozwiązań jawnie sprzecznych ze standardami praw człowieka - ocenił.

wróć do artykułu
  • ~Polak mały
    (2019-06-28 09:34)
    Nie wierzcie w cuda by podwładny pana Ziobro zawetował ustawę.
  • ~W
    (2019-06-28 09:46)
    I wlasnie dlatego Prezydent powinien to podpisac. Nie nalezy sluchac wrogow Polski I polskosci.
  • ~Karmen
    (2019-06-28 09:47)
    Jeśli autorem tego Kodeksu jest ten sam twórca co napisał Ustawy o Sądzie Najwyższym , Sądzie dyscyplinarnym , KRS , to wiadomo że to zero talentu prawnego . Już TSUE pokazuje , że to ..................Czyli ten Kodeks to taka klasa .
  • ~KRYSTEK
    (2019-06-28 09:47)
    TO JEST SZANTAZ NAPREZYDENCIE JAK TAKIE OSOBY MOGA WYMUSZAC ZADANIA ZACHOWUJA SIE JAK TERORRYSCI TO PREZYDENT SAM WIE CO MA ROBIC ZAKOGO ONISIE UWAZAJA ZE TYLKO ONI MOGA ROZPORZADZAC KRAJEM IPRAWEM ZE MINISTER NIE MA ZADNYCH PRAW ZMIENIC KODEKS KARNY I ZNOWELOWAC TO JEST SZCZYT BEZCZELNOSCI TEGO PANA IPANI TA PANI NIE MOZE NIC NARZUCAC A TEN PAN NIECH ZABIERZE SIE DO ZETELNEJ PRACY DLA WSZYSTKICHOBYWATELI A NIE WYBRANCOW
  • ~stop
    (2019-06-28 09:55)
    i od razu widac w czyich szeregach grasuje najwiecej tych "lubiacych dzieci"
  • ~coruskiewonnawschód
    (2019-06-28 10:06)
    Ten apel niczego nie przyniesie - PISowska awangarda w komplecie, wielotorowo, kieruje Polskę na POLEXIT. Oczywiście dopuszczalne są wstawki maskujące.
  • ~zarowka
    (2019-06-28 10:09)
    notariusz nie dyskutuje tylko podpisuje i pod zyrandol
  • ~Batko
    (2019-06-28 11:21)
    Jeżeli ZAWETUJE ,to może zapomnieć o DRUGIEJ KADENCJI.A PiS też straci część Elektoratu ,za poparcie tzw.A.Dudę.Jak można SŁUCHAĆ LEWACKIEGO DNA MORALNEGO.