Wiosna, PSL i SLD się dogadają? "Możemy kłócić się o światopogląd w następnym Sejmie, kiedy powstrzymamy PiS"

Jestem przekonana, że wyborcy SLD, Wiosny i PSL znajdą swoje wartości i marzenia w programie jak najszerszej koalicji opozycji demokratycznej, która powstaje na wybory parlamentarne - powiedziała PAP szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

wróć do artykułu
  • ~mikron
    (2019-07-03 11:40)
    "Możemy kłócić się o sprawy światopoglądowe w następnym Sejmie, kiedy powstrzymamy złe zmiany, które proponuje PiS. Dla Polaków najważniejsze jest to, żeby praca się opłacała, żeby służba zdrowia była dostępna, żeby edukacja była na wysokim poziomie, żeby ludzie żyli w czystych miastach - mówiła wiceszefowa klubu PO-KO." Mówiac krócej a precyzyjniej program PO-KO jest taki: dorwać sie do koryta, a potem się zobaczy.
  • ~ela
    (2019-07-03 09:03)
    Szanowna Koalicjo,przestańcie ośmieszać się z tym powstrzymaniem PIS-u.Wyborcy nie chcą waszych rządów ,pokazaliście ,że nie potraficie rządzić.Polska za waszych rządów to h.. d...i kamieni kupa,więc gdzie się pchacie? Rządzić trzeba umieć,prawda?
  • ~ert
    (2019-07-03 07:55)
    A gdzie w tym wszystkim jest szary obywatel? Dlaczego całe wasze zycie to koryto a nie ludzie?
  • ~no kiedy
    (2019-07-02 18:59)
    Ile jeszcze będę czekał na tego Brejzem, miał mi do drzwi zapukać, a ja chcę na urlop PO jechać, a jaja już mi się zaśmierdziały ? Nie mogę PO jechać bo jak Brejza wpadnie z Nitrasem to mi mieszkanie przeszukają ?
  • ~klawo jak cholera
    (2019-07-02 18:54)
    Gang Olsena ma PO-mysła !!!
  • ~Karmen
    (2019-07-02 15:01)
    Biedroń narobił głupot chłoptasiowych a Kosiniak ma u siebie zawsze kłopotki .I jak tu z takimi coś razem ?.
  • ~Hugo
    (2019-07-02 15:00)
    Zboczki -czas sie po-laczyc:):):)
  • ~z.
    (2019-07-02 13:28)
    Byłem ostatnio na wsi i zapytałem pewnego rolnika o LGBT+. Odpowiedział, że jeszcze traktora nie widział. Czekam ze strony PSL na akcję uświadamiającą na wsi.
  • ~Roderyk.
    (2019-07-02 07:39)
    Łubu dubu,łubudubu ...
  • ~.Krystyna.z.Agencji...,
    (2019-07-02 03:30)
    Co chcecie wstrzymac? M.o.c,z?
  • ~senator macher bier eck
    (2019-07-01 23:29)
    Jestem wzruszony troską rządowych p s u j ó w o losy opozycji w jesiennych wykopkach sorki - wyborach/. Kartofle są czujne i wyPISują zadane b z d e t y za grosze ukradzione z budżetu. Fu
  • ~preczzpokomonami
    (2019-07-01 22:23)
    "powstrzymać POS" - ale przed czym ? to jest główny program POKOmonów ? a co potem ,znowu "piniendzy nie ma i nie będzie" , praca do 67 rż , a afery kto rozliczy? precz z PO i innymi łajzami
  • ~Kowal
    (2019-07-01 22:05)
    To tylko wieśniacy z sieczką w butach sprowadzili się do dużych miast i na nich głosują pis i cztery pory roku doprowadzą ich do parteru to koniec opozycji komuny
  • ~Kowal
    (2019-07-01 21:55)
    Gdzie dwuch się bije tam trzeci korzysta powstaje nowa partia cztery pory roku nasz program zwali z nóg całą lewicę . Zapraszam do współpracy .
  • ~zin
    (2019-07-01 21:51)
    jesli nastapi kryzys w gospodarce polskiej bo nie moze trwac taka hossa przez wiele lat to braknie pieniedzy na rozdawnictwo pisowski rzad zostanie wywieziony na taczkach A pisowcy beda sie wstydzic przyznac ze popierali ta partie
  • ~Zwolennik obecnego Rządu
    (2019-07-01 21:24)
    PIS wygra najbliższe wybory parlamentarne jeżeli zaprzestanie głupiej polemiki ze " zbieraniną nic nie wartej opozycji . a weżmie się bardzo mocno za rozwój gospodarki i wzrost dobrobytu Polaków.
  • ~Kogut
    (2019-07-01 21:19)
    Jesteście żałośni.tak najlagodniej się odniosę do was.narod popiera PiS bo coś robią dla kraju.aopozycja tylko szczęka i szczęka.cala elita po jest do wymiany,razem z gregorem i reszta nieudaczników z nowoczesnej,wiosny SLD i PSL.to jest wasz koniec.rysiek już to wie..
  • ~X men
    (2019-07-01 20:28)
    No wlasnie bedziecie sie klocic zamiast poprawiac poziom zycia Polakow. Juz nawet nie obecujecie, ze dacie ludziom prace i lepsze wyplaty. Zenujace. Juz PO was panowie.
  • ~zin
    (2019-07-01 19:31)
    czy znacie taka partie w Europie aby premier i jego monistrowie zebrali o poparcie zakonnika i przy tym obdarujac go milionami
  • ~Co dalej z obrotowym ZSL-em?
    (2019-07-01 18:34)
    Tęczowy ZSL wchodząc w nieprzemyślany układ z lewacką PO stał się marginesem w polityce krajowej, tracąc wiejski elektorat. Sami sobie winni.

Może zainteresować Cię też: