Wiosna, PSL i SLD się dogadają? "Możemy kłócić się o światopogląd w następnym Sejmie, kiedy powstrzymamy PiS"

Jestem przekonana, że wyborcy SLD, Wiosny i PSL znajdą swoje wartości i marzenia w programie jak najszerszej koalicji opozycji demokratycznej, która powstaje na wybory parlamentarne - powiedziała PAP szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

wróć do artykułu
  • ~$
    (2019-07-01 14:19)
    Guvno to im pomoźe.
  • ~xxl
    (2019-07-01 14:26)
    Tak jest , trzeba powstrzymać PiS bo prowadzi kraj w stronę przepaści , wszystkie obietnice finansowe idą na kredyt bo przecież budżet jest na minusie .
  • ~baba ze wsi
    (2019-07-01 14:28)
    Najlepsze co by zrobili dla dobra Polski, to gdyby te partie popełniły zbiorowe harakirii.
  • ~zorro z Warszawy
    (2019-07-01 14:56)
    Deklaracja powstrzymania PiS nikogo nie bierze i jest antydemokratyczna !!! Lepiej przedstawcie konkretny program! Odpowiedzcie na pytania : czy przyjmiecie euro, czy przyjmiecie uchodźców, czy wstąpicie do Federacji EU, czy zaakceptujecie rozprzestrzenianie LGBT !!!
  • ~Se.
    (2019-07-01 14:57)
    Po zbieranina od lasa do sasa,aby tylko dorwać się do koryta.
  • ~wyborcaPiS
    (2019-07-01 15:04)
    Jak widzę te tęgie głowy jak na tym zdjęciu to jestem spokojny o wynik wyborów.
  • ~ajax
    (2019-07-01 15:07)
    Czyli, że PeeZeL jednak będzie po stronie LGBT? Ciekawe czy zdają sobie sprawę, że to może być koniec PeeZeLu?!
  • ~SkneRUS
    (2019-07-01 15:10)
    Grzegorz PO udanej koalicji LGBET -TĘCZOWEJ wybrał się z żoną do MAKS DONALD na dwa schabowe z dzika Grzegorz je żona nie je obok stolika studenci czy pani jest WEGETARIANKĄ nie czekam na szczęki od Grzegorza
  • ~Polak
    (2019-07-01 15:19)
    Nie popełniajcie błędu z poprzednich wyborów i nie idźcie razem! Nie słuchajcie profesorków z Unii Wolności bo PiS wygra! Tylko 3 bloki: pierwszy(centrowy):PO, PSL i resztki N, 2 blok (lewicowo-post PZPR): Razem+SLD+Zieloni, 3 blok (osobliwości, lidzie z przerośniętym ego itp): KORWiN, Braun, Godek, Biedroń+ Wiosna i Liroy
  • ~Piękna fotka - nieprawdaż?
    (2019-07-01 15:28)
    Co to może być, że bankruci polityczni tak lubią fotografować się wspólnie na zdjęciach?
  • ~gość
    (2019-07-01 15:34)
    Kiedy powstrzymacie PiS . Tylko kiedy i czym? . A pomysły już znaleźliście ??? Bo wiedzieliście że są tylko gdzie ich szukać . A kiedy jakiś sensowny program???. Ba jakikolwiek program.
  • ~W
    (2019-07-01 15:47)
    I bardzo dobrze - kleska bedzie okrutna - mam nadzieje ze ta zbieranina anty polakow I sprzedawczykow nie przekroczy 8-10%. Wtedy sie pozagryzaja o koryto.
  • ~waerfgn
    (2019-07-01 15:47)
    totalni konfidenccy polskojęzyczni miłośnicy lgbt : nowośmieszne poko , wiosna , psl , sld , zieloni , wespół w zespół
  • ~aals
    (2019-07-01 16:11)
    Tak to jest jak to utracone koryto, przyćmiewa racjonalność myślenia.
  • ~krystek
    (2019-07-01 16:26)
    no i maja program dla wyborcow to sie robimaniakalne oni nie do sejmu ale te wszystkie pokiemony do psichiatry to sa wrogowie POLSKI przez wnet 4lata to tylko donosy albo odsunac rzad od wladzy ten szrek ze swoja nowosmieszna wyprowadzic sztandar ze sejmu to juz niesasmiechytylko powazna choroba nienawisci tacy nie moga byc poslami bo obywateli maja za durni
  • ~reig
    (2019-07-01 16:40)
    Politycy trzeźwieją
  • ~Low Res
    (2019-07-01 17:05)
    PSL nie powinno wchodzić w koalicje przed wyborami. Siłą tego ugrupowania jest i zawsze było to, że konsekwentnie reprezentuje interesy rolników, i nic poza tym ich szczególnie nie interesuje. Jeśli utworzą komitet wyborczy z populistycznymi, "miejskimi" partiami, mogą tylko stracić zaufanie swoich wyborców. "Wiosna" jest niestety populistyczną partią, nawet jeśli tyko dla mniejszości. SLD jest partią bez pomysłu (chociaż może i nie tak populistyczną, są na to zbyt bierni). PSL i tak zawsze wejdzie do sejmu jako "trzecia partia", a w obecnej sytuacji bardziej prawdopodobnie jako druga. Kiedyś to szaleństwo się skończy i PSL, o ile nie zapomną kim są, zapewne będzie jedyną partią która przetrwa gdy PiS, PO, nie wspominając o innych, będą dawno zapomniane.
  • ~i już nie jedzą ośmiorniczek
    (2019-07-01 17:11)
    Przepraszam że pytam POrcelanowe ząbki ale przed czym ten PiS chcecie zatrzymać. Czyżby dlatego że ograniczył złodziejstwo.
  • ~Batko
    (2019-07-01 17:13)
    Czy PSL wyda Wyrok na SIEBIE? Czyli Koalicja z Wiosną ,to UTRATA Katolickiego-Chłopskiego Elektoratu.
  • ~marian
    (2019-07-01 17:20)
    Wyborcy PO i byłej Nowoczesnej, aż mi was szkoda.

Może zainteresować Cię też: