Wiosna, PSL i SLD się dogadają? "Możemy kłócić się o światopogląd w następnym Sejmie, kiedy powstrzymamy PiS"

Jestem przekonana, że wyborcy SLD, Wiosny i PSL znajdą swoje wartości i marzenia w programie jak najszerszej koalicji opozycji demokratycznej, która powstaje na wybory parlamentarne - powiedziała PAP szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

wróć do artykułu
  • ~zorro z Warszawy
    (2019-07-01 14:56)
    Deklaracja powstrzymania PiS nikogo nie bierze i jest antydemokratyczna !!! Lepiej przedstawcie konkretny program! Odpowiedzcie na pytania : czy przyjmiecie euro, czy przyjmiecie uchodźców, czy wstąpicie do Federacji EU, czy zaakceptujecie rozprzestrzenianie LGBT !!!
  • ~$
    (2019-07-01 14:19)
    Guvno to im pomoźe.
  • ~baba ze wsi
    (2019-07-01 14:28)
    Najlepsze co by zrobili dla dobra Polski, to gdyby te partie popełniły zbiorowe harakirii.
  • ~Se.
    (2019-07-01 14:57)
    Po zbieranina od lasa do sasa,aby tylko dorwać się do koryta.
  • ~wyborcaPiS
    (2019-07-01 15:04)
    Jak widzę te tęgie głowy jak na tym zdjęciu to jestem spokojny o wynik wyborów.
  • ~ajax
    (2019-07-01 15:07)
    Czyli, że PeeZeL jednak będzie po stronie LGBT? Ciekawe czy zdają sobie sprawę, że to może być koniec PeeZeLu?!
  • ~i już nie jedzą ośmiorniczek
    (2019-07-01 17:11)
    Przepraszam że pytam POrcelanowe ząbki ale przed czym ten PiS chcecie zatrzymać. Czyżby dlatego że ograniczył złodziejstwo.
  • ~Wilga
    (2019-07-01 18:04)
    W tym wszystkim najważniejsze jest koryto.Problemy ludzi są nieważne.Wszystko robią ,ale zdobycie koryta im się nie uda .
  • ~gość
    (2019-07-01 15:34)
    Kiedy powstrzymacie PiS . Tylko kiedy i czym? . A pomysły już znaleźliście ??? Bo wiedzieliście że są tylko gdzie ich szukać . A kiedy jakiś sensowny program???. Ba jakikolwiek program.
  • ~SkneRUS
    (2019-07-01 15:10)
    Grzegorz PO udanej koalicji LGBET -TĘCZOWEJ wybrał się z żoną do MAKS DONALD na dwa schabowe z dzika Grzegorz je żona nie je obok stolika studenci czy pani jest WEGETARIANKĄ nie czekam na szczęki od Grzegorza
  • ~waerfgn
    (2019-07-01 15:47)
    totalni konfidenccy polskojęzyczni miłośnicy lgbt : nowośmieszne poko , wiosna , psl , sld , zieloni , wespół w zespół
  • ~Piękna fotka - nieprawdaż?
    (2019-07-01 15:28)
    Co to może być, że bankruci polityczni tak lubią fotografować się wspólnie na zdjęciach?
  • ~W
    (2019-07-01 15:47)
    I bardzo dobrze - kleska bedzie okrutna - mam nadzieje ze ta zbieranina anty polakow I sprzedawczykow nie przekroczy 8-10%. Wtedy sie pozagryzaja o koryto.
  • ~aals
    (2019-07-01 16:11)
    Tak to jest jak to utracone koryto, przyćmiewa racjonalność myślenia.
  • ~marian
    (2019-07-01 17:20)
    Wyborcy PO i byłej Nowoczesnej, aż mi was szkoda.
  • ~Batko
    (2019-07-01 17:13)
    Czy PSL wyda Wyrok na SIEBIE? Czyli Koalicja z Wiosną ,to UTRATA Katolickiego-Chłopskiego Elektoratu.
  • ~krystek
    (2019-07-01 16:26)
    no i maja program dla wyborcow to sie robimaniakalne oni nie do sejmu ale te wszystkie pokiemony do psichiatry to sa wrogowie POLSKI przez wnet 4lata to tylko donosy albo odsunac rzad od wladzy ten szrek ze swoja nowosmieszna wyprowadzic sztandar ze sejmu to juz niesasmiechytylko powazna choroba nienawisci tacy nie moga byc poslami bo obywateli maja za durni
  • ~Szczęściarze!!!
    (2019-07-01 18:27)
    Czyli Schetyna nadal będzie liderem opozycji w Polsce? No to prawica ma jednak szczęście, taki lider opozycji to im się szybko nie trafi. Chyba opatrzność nad nimi czuwa.
  • ~Co dalej z obrotowym ZSL-em?
    (2019-07-01 18:34)
    Tęczowy ZSL wchodząc w nieprzemyślany układ z lewacką PO stał się marginesem w polityce krajowej, tracąc wiejski elektorat. Sami sobie winni.
  • ~Polak
    (2019-07-01 15:19)
    Nie popełniajcie błędu z poprzednich wyborów i nie idźcie razem! Nie słuchajcie profesorków z Unii Wolności bo PiS wygra! Tylko 3 bloki: pierwszy(centrowy):PO, PSL i resztki N, 2 blok (lewicowo-post PZPR): Razem+SLD+Zieloni, 3 blok (osobliwości, lidzie z przerośniętym ego itp): KORWiN, Braun, Godek, Biedroń+ Wiosna i Liroy

Może zainteresować Cię też: