Tusk odsłania kulisy szczytu UE. "Chyba nigdy nie odbierałem tylu gratulacji"

| Aktualizacja:

Unijni liderzy byli poirytowani przeciągającymi się do godzin porannych rozmowami, ale gdy we wtorek zawarto porozumienie posypały się gratulacje - zdradzał dziennikarzom kulisy szczytu UE wkrótce po jego zakończeniu przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.

wróć do artykułu
  • ~Słońce Peru
    (2019-07-05 21:42)
    Dostał gratulacje, bo to jedyna rzecz która mu wyszła, w bólach i po grudzie, ale się w końcu udało. Gratulacje tusku, dobrze że już nic więcej nie spie...sz.
  • ~utylizowac
    (2019-07-05 09:46)
    od trzech dni skacze z radosci ze zgnilizna niema nic do powiedzenia w uni wraz ze swoim ala szefem dostali straszne baty i tak trzymaj unio ale wszyscy pisowcy mowia ze wygrali co wygrali pytam co wsyd na caly swiat
  • ~Klown
    (2019-07-04 10:34)
    Z ostatniego wiecu z udziałem " oni maja TVP a my? mamy internet" uderz w stół i trole weszly w rolę.
  • ~Ella
    (2019-07-04 09:17)
    A mnie w uszach brzmi prawda wypowiedziana przez Brytyjczyków "arogancki łobuz"
  • ~E meryt
    (2019-07-04 09:15)
    Zakompleksiony facet - i do tego taka piękna i madra żona. Na żartach się nie zna
  • ~On
    (2019-07-04 08:58)
    Piskie kolektywnie wyja, szaty targaja, popiol na wlosy sypia odmawiajac : z prochu powstalem , juz jestem prochem!
  • ~Pradziad
    (2019-07-04 08:48)
    Piskich krew zalewa, jutro bedzie zbierac z w l o ki .
  • ~MW
    (2019-07-04 05:32)
    Tusk chwalą nas,ja siebie,wy nas! Marionetka Merkel bye,bye!
  • ~luks
    (2019-07-04 01:28)
    Dziękowali mu , że nie będą musieli dłużej go oglądać.
  • ~lyr
    (2019-07-03 22:05)
    ode mnie też gratulacje : za kopa w d... dla Ciebie Donek i Franka.
  • ~To ja...kogut
    (2019-07-03 22:00)
    Donek,??no co Ty???one tera chlejo że Cię już nie bydzie,no co Ty żeś się nie skapnyl??a tym junker to sam bez Ciebie chlo????a to ci jucha jedna,no?!...a co tam te Dulkiewicz ze zastapisz i już,nie???dostałem serce radę chlopino no nie. .....
  • ~Mareks
    (2019-07-03 21:59)
    za co Rudy i jaka w tym twoja zasługa ???....żadna
  • ~ale jaja, ale jaja, ale jaja
    (2019-07-03 21:10)
    mamo chwalą nas !!! a kto synku ??? wy mnie mamo, a ja was !!!!
  • ~gratulacyje od dziadka z wermachta
    (2019-07-03 19:11)
    Makrela PO klepała PO plecach a Juker PO całował w czółko !!
  • ~krystek
    (2019-07-03 18:27)
    donald to marzyciel nic nie robiac chce tylko zbierac gratulacie a chyb za to ze jest dobrym lokajem
  • ~Jasio z II b
    (2019-07-03 18:12)
    Gratulacje należą się właścicielowi Polski, a nie jakiemuś Kaszebe. ;-)
  • ~MW
    (2019-07-03 17:52)
    Żałosna marionetka w rękach Merkel!
  • ~Polak Lepszego Sortu
    (2019-07-03 17:27)
    To Hans Frank Timmermans przepadł? Jak to?
  • ~rysiek p
    (2019-07-03 16:33)
    czyta się to jak najlepszą komedie:)) więcej ,więcej Donald !!
  • ~wsedfvb
    (2019-07-03 16:18)
    ta cała ue to skorumpowany , niedouczony , zapijaczony twór załgana ryża kudła wycieraczka makreli , szatniarz junckera i włazi d..a timmermansa jesteś zerem

Może zainteresować Cię też: